Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
lisa74
2015-05-16 04:49:51
 
Jo reggelt..meg jött reggel.. Új hónap..!!
zsuzskam
2015-05-15 17:03:37
 
Sajnálom Anita! Nálam még mindig nincs semmi. Úgy veszem észre, hogy ez a hónap kimarad.
Gyöngyvirág88
2015-05-15 15:47:45
 
Ha nem bízol a dologban, akkor ne vágj neki, mert csak stresszelni fogsz :/

Nekem lapart akart csinálni tavaly a dokim, hogy körülnézzen ott bent, de végül nem került rá sor, mert kiderült, hogy teherbe tudok esni.
Nikdia
2015-05-15 15:40:56
 
Sajnos az én dokim csak a röntgenes változatát csinálja a petevezeték átfújásnak,de azt nem ajánlja.
Az a baj, hogy nem merem úgy bevállalni, hogy nem tudom jó kezekben vagyok-e.
tomka
2015-05-15 15:14:55
 
Tsibe

A Fer14-gyel kapcsolatban nekünk jók a tapasztalataink.

A férjemnek minden alkalommal szuperek voltak az eredményei (25 M spermaszám, 80%-os motilitás), aztán februárban volt egy prosztata-gyulladása, és mivel márciusban lett volna az első inszemünk, így előtte is megnézték: spermaszám 3 M, ebből 40% mozgó. Gondolhatod, hogy elkeseredtünk...

Mindenesetre a doki nekünk is a Fer14-et ajánlotta, és pont a héten voltunk kontrollon, ami igen biztatóan sikerült, ugyanis másfél hónap alatt a spermaszám 10 M-ra (azaz az előző pocsék eredményhez képest a háromszorosára!) emelkedett, és a motilitás is 55%.

Összefoglalva valóban drága, de szerintem megéri, nálunk legalábbis szuperül működik.
lisa74
2015-05-15 14:55:05
 
Anitacool.. Nagyon sajnàlom.. :-(
Gyöngyvirág88
2015-05-15 14:35:34
 
Sziasztok Csajok!

Anita sajnálom :( Én 25 évesen szerettem volna anya lenni, arról már 2 évvel lecsúsztam. Most már nem érdekel mikor, csak jöjjön. 35 felett viszont már nem fogok szülni, úgyhogy most kell igyekeznünk :) 2 gyerkőcnek bele kell férnie ebbe az időbe :)
VeDi84
2015-05-15 13:24:08
 
Jajj, most jövök rá, hogy én összekevertem a hiszteroszkópiával! Bocsánat a kavarásért!
VeDi84
2015-05-15 13:22:17
 
Nikdia

Nekem 3 hónapja volt ilyen vizsgálatom, a lombikhoz kellett.
Sajnos nagyon kevés orvos csinál ilyet. Ha TB-re akarja az ember, akkor 1-2 napra kórházba kell vonulni, mert ott altatásban végzik. Én ezt nem vállaltam, úgyhogy a Ginec Orvosi Kft-nél (Csónak utca) voltam dr. Gozár Tamásnál, őt a Kaáliban ajánlották. Nagyon-nagyon rendes orvos, már az időpontkérés során mindent részletesen elmondott. Tudom őt ajánlani. Ha mellette döntesz, arra készülj, hogy ez a vizsgálat 50.000 Ft-ba fáj (EP számlát lehet kérni). Maga a vizsgálat nem egy leányálom, de kibírható. Én folyamatosan arra gondoltam, hogy mindet a cél érdekében!!! :-)
Ha bármi kérdésed lenne a vizsgálattal kapcsolatban, kérdezz nyugodtan.
Krisztike1980
2015-05-15 13:18:17
 
Sziasztok csajok! Nagyon sajnálom Anita! Ez tényleg nem a mi hónapunk!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!