Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Anitacool
2015-05-14 16:25:00
 
Jó pihit! Nekem rendezvényem lesz, úgyhogy semmi pihi, csak talpalás :-)
Ilyenkor sajna én sem tudok érdemben mérni.
Gyöngyvirág88
2015-05-14 16:17:09
 
Jó pihenést Nektek :)
Andi1989
2015-05-14 15:56:06
 
Zsuzskam!

Bő egy hónapja szedjük a férjemmel. Magamon annyit vettem észre, hogy az utolsó mensim pontosan 5 napig tartott, előtte 7-8 nap volt. A férjem katonái is valahogy mások lettek.:D (állag, szín, stb..)

De most fogunk tiszta méhpempőt rendelni a férjem utasítására! :D (2 munkatársánál is így lett baba)

Mi holnap elmegyünk egyet pihenni Gunarasfürdőre, nem tudom, hogy tudok mérni, meg jelentkezni, de igyekszem! :)

Addig is nagyon szurkolok mindenkinek! :)
Anitacool
2015-05-14 15:44:55
 
A cikluson van terhességfigyelő :-) Ugyan még nem tudom, hogy az mit takar, de alkalomadtán kipróbálom :-) Nekem tetszik, hogy sok egyéb tünetet is be lehet vinni a másik kettőnél. Meg ebben az a bajom, hogy ilyen maratoni ciklusnál levágja a luteális fázis végét, ha túlléped az 50. ciklusnapot. De itt lehet normálisan, magyarokkal eszmét cserélni. ;-)
Vestal
2015-05-14 15:44:28
 
Most innen kiszedte, de eddig mindig párhuzamban volt a ferti meg a tervezettbaba.
A díjmentességet még nem próbáltam ki arra a 30 napra. Utánanézek :)
Gyöngyvirág88
2015-05-14 15:29:02
 
Régen én is használtam mindhármat. A FF mindig ezzel együtt húzta be, a ciklust sosem szerettem igazán :) Mára csak ez maradt, teljesen jól mutat mindent :)
Anitacool
2015-05-14 15:17:47
 
A ciklus.hu ragaszkodik az első detektált helyhez, azt sajna korrigálni kell mindig (hogy az adott hőt "ne vegye figyelembe"), a FF.com rendszerét még nem teljesen értem, de az kb egybe szokott vágni ezzel. A kettő egész jól korrelál. FF.comon a legjobb a VIP tagsággal, az első 30 nap ingyenes volt, az nagyon tetszett.
Neked máskorra húzzák be?
Vestal
2015-05-14 14:23:42
 
Anita, neked egy időre teszik az ovut?
Anitacool
2015-05-14 13:52:32
 
Igen, észrevettem, úgyhogy többet ki se teszem ezt már. :-)
Veled mi újság? Nálam eddig semmi menzesz előjel.
zsuzskam
2015-05-14 13:33:41
 
Én még a ciklus.hu oldalon vezetem.
Anitacool! Észrevetted, hogy csak 50 napig mutatja az oldal a görbédet? (Az enyémet is.) Az aktuális napot mindig mutatja, de az előtte lévőket törli.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!