Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65811 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Vestal
2015-05-15 10:51:11
 
Tsibe, én megpróbálnék egy harmadik orvost is. Páromnak tök vicces, de a magánorvosok után egy sztk-s orvos segített neki.

Anita, drukkolok, hogy az ne szellemcsík legyen. Milyen teszttel csináltad?

Tudom, hogy a pozitív ovuteszt után 24-48óra a peteérés, de máj.4hez képest eléggé eltolódott. Szóval lehet, hogy nem volt még pé-m, ami azt jelenti, hogy legalább 40 napos lesz a ciklusom... :(
Azért ha a hőm maradt, hétfőn ellövök egy tesztet.
Tsibe
2015-05-15 09:09:15
 
Sziasztok!
Már pár hete nem jártam erre, kellett egy kis kikapcs.
Már nem mérek, nem ovutesztelek, semmi... Nagyon úgy néz ki, hogy nekünk csak a lombik marad, a kiskatonák mennyisége miatt. Az első andorlógus Fer14-et javasolt, és azt mondta ez majd rendbeteszi (a saját terméke, nem csodálom), el is kezdte szedni a párom, de közben ezerféle vérvételen volt, és minden értéke tökéletes, vitaminszintek is. Egyedül a D vitamin mutat egy kis elégtelenséget. Szerintetek van értelme a méregdrága Fer14-et szedni, vagy elég a D vitamin pótlás, hisz minden más rendben van?

A második andrológus azt mondta, hogy ne áltassuk magunkat. Vannak csodák, de nem biztos, hogy megéri rá várni. Az okokat kereshetjük, ha nagyon akarjuk, de nincs rá garancia, hogy orvosolható gondot találnak, akkor meg csak vesztegetjük az időnket.
Lehet, hogy igaza van. A Maca sem mutatott semmi pozitívat :( És a méhpempő sem :(

Esetleg nem tudjátok véletlen, hogy mik a normális férfi hormonszintek? Nem a határértékekre gondolok, hanem arra, ami valóban reális lenne. (Valahogy motoszkál bennem, hogy nem a legmegfelelőbb orvosoknál fordultunk meg...)

A legjobb az egészben, hogy az én kivizsgálásom még nem teljes. Az alaphormonok még hiányoznak. De úgy döntöttem, hogy hétfőn elmegyek egy IR vizsgálatra, és ha az rendben lesz, bejelentkezünk a meddőségibe :(

Bocsi, hogy hosszúra sikerült...
Drukkolok mindenkinek.
lisa74
2015-05-15 09:03:47
 
Anitacool.. Megy a drukk, és vàrjuk a pozi tesztet.. :-)
Anitacool
2015-05-15 08:29:26
 
Vestal én úgy tudom, nem aznap van az ovu, amikor az ovu teszt +, hanem utána 24-48 órán belül.

Lisa fel a fejjel!

Teszteltem, mert 37 fokkal ébredtem. De nem tudom, inkább negatív, mint pozitív az eredmény, szerintem csak szellemcsík. Na mindegy, ma utazom, aztán majd vasárnap estig meglátjuk, mi lesz.

Hajrá mindenki!
Vestal
2015-05-15 07:33:43
 
Viktória, a fura gorbekkel nem vagy egyedül.
Nem ertem miert tette at az ovum, ráadásul aznapra, amikorra jelöli volt a leghalvanyabb az ovu tesztem...

Anita teszteltel ?
lisa74
2015-05-15 06:21:54
 
Viktória.. Az a lényeg, hogy felfelé megy.. :-)
Klau84
2015-05-15 06:19:44
 
Lisa!sajnálom :(
Viktória!Ha eddig 37 felett szokott lenni és nem lett baba,most alatta van,lehet,hogy van.Bízzunk benne,h ez a különbség a görbéidben!:)
Viktória4
2015-05-15 06:10:52
 
Sziasztok!

Nagyon fura most a görbém és sajnos nem megy feljebb pedig ilyenkor már 37 fölött szoktam lenni.

Lisa!Sajnálom! :(

Mindenkinek szép napot!
lisa74
2015-05-15 05:57:26
 
Mély repülés.. :-(
Klau84
2015-05-15 05:50:24
 
Jóreggelt!!Én megakadtam..nem akar feljebb kúszni..:(
Anita,tesztelsz ma?Szorítok!!:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!