Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Vestal
2015-05-19 12:16:59
 
Anita sajnálom :(
Gyöngyvirág88
2015-05-19 12:11:15
 
Anitacool

Biztosan elindult valami, mert látható az a csík :( Sajnálom :( De talán még mindig jobb így, mint több hetesen elveszíteni :(
Anitacool
2015-05-19 11:11:30
 
Sziasztok!
Nem illik a témába, de gondoltam, megmutatom, hogy aznap reggel milyen lett a hcg tesztem, mikor végül megjött. Tanulság, hogy ez nem számít pozitívnak. Gondolom ezt hívják szellem csíknak, vagy nem tudom. Élőben jobban látszik sajna ez nem adja úgy vissza.
http://kepfeltoltes.hu/view/150519/886911335image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Tsibe
2015-05-19 10:45:11
 
Igen, elsőre tényleg kicsit macerásnak tűnik, de amikor már ott van a kezetekben, a leírás alapján pontról-pontra haladva, nagyon egyszerűen meg lehet csinálni. Nekünk a vízhőmérséklettel voltak gondjaink, de igazából csak azért, mert figyelmetlen voltam. Meg a végén az izzós rész van furán leírva, mert a színminta lap nem átlátszó, tehát nem lehet úgy megvilágítani a mintát és összehasonlítani a színmintával, ahogyan leírták. De ha csak a mintát megvilágítod is fogod látni, hogy kb. melyik színhez hasonlít a minta színe.
lisa74
2015-05-19 10:27:32
 
Corina..azt tervezem ,hogy megnēzetem magam egy mãsik orvossal is..Tsibe..napok ota nēzem az otthoni sperma tesztet,csak azērt nem rendeltem mëg meg,mert egy kicsit bonyolultnak talältam a hasznälatät..tudnäl ebbe segiteni,hogy mire ügyeljünk a kēszitësekor..
lisa74
2015-05-19 10:27:28
 
Corina..azt tervezem ,hogy megnēzetem magam egy mãsik orvossal is..Tsibe..napok ota nēzem az otthoni sperma tesztet,csak azērt nem rendeltem mëg meg,mert egy kicsit bonyolultnak talältam a hasznälatät..tudnäl ebbe segiteni,hogy mire ügyeljünk a kēszitësekor..
Tsibe
2015-05-19 09:44:47
 
lisa74!
Esetleg létezik otthoni férfi termékenységi teszt is. Mi vettünk a páromnak, és amikor láttuk, hogy nem túl biztató az eredmény, elment dokihoz. Kapásból kiderült, hogy esélyünk sincs természetes úton babára. Így pl. engem kapásból megkímélt egy átjárhatóságitól... Szerintem sokkal egyszerűbb a férfival kezdeni, de persze ezt ti érzitek.
A netről rendeltem egyébként 8500 Ft-ért, 2 db teszt van benne.
Corinna
2015-05-19 09:29:53
 
Lisa74...nem tudom,hogy mennyire ragaszkodsz az orvosodhoz, de középidőben szerintem az a minimum, hogy peteérést néz a doki...nem is értem, hogy miért nem mondta, sőt....ilyenkor abban is tud segíteni, hogy kb mikorra tehető a tüszőrepedés...halkan mondom, de lehet érdemes lenne orvost váltani...az előbb olvasottakból kiindulva, nekem meg munkahelyet kéne váltani, mert sokszor a sírás kerülget, hogy jönnöm kell..:-(
Vivkó0515
2015-05-19 08:39:19
 
Sziasztok új vagyok még, 24 éves nemrég kezdtük el a próbálkozást kb egy hónapja, lassan érkezik az első menstruáció és nagyon izgulok hogy valójában mi lesz, tudom még nagyon az elején vagyunk, próbálok nem rástresszelni túlzottan főleg hogy tényleg csak most kezdtünk el próbálkozni. Még nincs gyerekünk így igen csak tapasztalatlan vagyok. nagyon tetszik ez az oldal és nem csak a grafikon vezetése miatt, hanem nagyon sok mindent olvastam tőletek. Egy történetet tesóm történetét eltudom mesélni nekik az első gyerek nagyon hamar összejött, most 2 éve próbálkoznak, egy pár hónapja váltott munkahelyet mert igen stresszes volt, tegnap csinált tesztet és pozitív lett, nem is gondoltam volna hogy ennyit számít. Nagyon drukkolok nekik, és persze nektek is :) Remélem hamarosan a saját történetemet is elmesélhetem nektek :)
lisa74
2015-05-19 08:10:48
 
Corina.. Én is aztgondolom, hogy ha nàlam mi den rendben, csakakkor zaklatnàm a pàromat az ő kivizsgàlàsàval, bàr ő nem tiltakozik ellene, ha menni kell, akkor el megy.. Csak azt nem értem, hogy ovu előtt egy nappal voltam a dokinàl uh, és nem irt semmit a papiromra a tűszővelkapcsolatban, hanem ragaszkodott, hogy először a pàrom menjen vizsgàlatra.. Nem tudom, hogy vàrjunk még 1-2 honapot, vagy minnél hamarabb legyúnk tulaz ő vizsgàlatàn??!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!