Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dettikécske
2015-05-26 11:12:36
 
Csajok én az egész hőmérőzést elcsesztem,mivel digitálissal mértem előbb nyelv fölött,majd rájöttem nyelv alatt kell akkor nyelv alatt,közben kiderült azért alacsony a hőm mert nem csippanáskor kell kivenni hanem 5 perc mulva,....Kicsit lement a hőm tegnap de ma ujra elindult felfelé és több mint ahogy mutatja csak mér csippanás utánival vezetem végig. De bármit mutat a görbém valahogy még is ugy érzem sikerült(nyák,méhnyak, ovus és beágyazódási vérzés) és valamiért azt érzem sikerült csak a hőmérőzést csesztem el...... :)
Dettikécske
2015-05-26 10:56:28
 
Szia Kicsifény! Sok sikert és türelmet kivánok.... :)
Kicsifény
2015-05-26 10:49:05
 
Sziasztok!

Írok pár sort magamról.
34 éves vagyok, 2012-ben született egy kislányom. Előtte ritkán volt normális menstruációm, leginkább nagyon hosszú ciklusaim voltak. Akkor épp IR és PCOS kivizsgálás alatt álltam, amikor 2. hónapban összejött a bébi, teljesen váratlanul, összevissza hőgörbe ideje alatt. :)
Az AVIVA tornát kezdtem el két hónappal a terhesség előtt és barátcserje kapszulát szedtem.
Úgyhogy nem értünk a kivizsgálás végére, de a dokik azt mondták, hogy tuti nincs PCOS-ám, ha így összejött a bébi, de azért a 160 gr-os diétát tartottam végig terhesség alatt.

Tavaly december óta próbálkozunk a második gyermekkel, eddig sikertelenül. A barátcserjét továbbra is szedem, bár kihagytam 2 hónapot és rögtön hosszú ciklusom lett. Úgyhogy újra szedem.
Január óta szintén diéta, azaz életmódváltás van, csak sokszor elcsábulok. :)
A hormonjaim teljesen rendben vannak, a doki azt mondta, próbálkozzunk pár hónapot, mert nincs olyan értékem, ami miatt érdemes lenne beavatkozni egyelőre.

Most épp 3. napja menstruálok és próbálok pozitív lenni, mert bár nem jött össze a gyerkőc, de az általunk ovulációnak tartott nap után, pont 14. napra jött meg, úgyhogy most ennek örülök.

Korábban használtam ovu tesztet, de nekem mindig két csíkos volt, így abba hagytam. :)

Vettem egy mikroszkópot és azt nézegetjük. Azt sem tudom annyira hitelesen értékelni, mert az elmúlt hónapban is több napon láttunk sok pici páfrányt, de így utólag visszagondolva, az ovu napján pedig egy hatalmas páfrány volt rajta.

Eddig nyelv felett mértem a hőmet, teljesen elfelejtettem az elmúlt 3 év alatt, hogy nyelv alatt kell :), úgyhogy mostantól ott mérem. :)

Látom, mindenki kicsit lehangolt most köztetek, de ne adjátok fel!!! A doki tőlem megkérdezte, hogy mennyire stresszelek a téma miatt, és bevallottam neki, hogy eddig nagyon ideges voltam és mindig összeomlottam, mikor megjött, de erre a hónapra jutottam el oda, hogy nem érdekel, jön, ha jönni akar. (persze azért, mikor nem várom és megjön, kicsit lelomboz, de korántsem annyira, mint az elmúlt fél évben)

Úgyhogy kitartás csajok! :))

Az előző ciklusom csatolom nektek. Nem rövid, de legalább rendes mensi lett belőle. :)

Gyöngyvirág88
2015-05-26 10:40:36
 
Sajna nekem Pest igen messze van, de ha ott lennék, már hívnám is :/

Nekem már a tudatom tele az időjárással is, szerintem attól is van ilyen szar kedvem :(
Fantasyc
2015-05-26 10:33:16
 
Sziasztok!

Kicsifény üdv itt, bár remélem neked több szerencséd lesz, mint nekem.... :-)

Lányok, ez a hő nekem nagyon fura, bár mára kijött 1 pati az ajkamon....lehet most lesz ovu....
Gyöngyvirág, hátha neked is most indul felfelé....harmadszor csak összejön. :-)

Szorítok mindenkinek, aki mostanság nem várja!!!!
RDalma93
2015-05-26 10:06:20
 
Csatolom a teszteket is...

http://kepfeltoltes.hu/150526/11295612_911287715560754_2088463485048456385_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
RDalma93
2015-05-26 10:05:21
 
Sziasztok! Már régen írtam de olvastalak titeket!

Én ma így állok, beragadtam 36,3nál.

22,23,24,25-én pozitív ovu tesztjeim vannak...
maximail
2015-05-26 08:33:54
 
Csajok!

Aki pszichológust szeretne, és Pest elérhető neki, tudok egy szuper jót ajánlani!!! Aki foglalkozik kimondottan meddőséggel is! Egy fiatal nő, Lux Viktóriának hívják, és Lux Elvira rokona!

Ha érdekel valakit, szóljatok! :-)
Dettikécske
2015-05-26 08:24:24
 
Sziasztok! Sziasztok csajok,tudja valaki h, előfizetés esetén,mikor szoktak szöveges értékelés küldeni. Holnapra van jelezve a menstruáció(ami remélem nem jön meg) Szép napot mindenkinek,pozitiv teszteket,babás görbéket....:)

Gyöngyvirág! vasárnap tesztelek,nem merek mér nem akarok csalódni.....:)
Ági41
2015-05-26 08:20:54
 
Jó reggelt!
Ma így:

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!