Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Corinna
2015-05-27 12:54:06
 
Gyöngyvirág... jujj... találjatok ki valamit... másnem menjetek el ti otthonról :))) én is laktam a szülőkkel 13 évig, és akkor lett a kislányom... tudom milyen...
Lisa... mi sok mindenben hasonlítunk... egyidősek vagyunk, van már gyerekünk, és új párunk van, akit szeretnénk megajándékozni egy babával (jól emlékszem?) nagyon szorítok mindenkinek... várjuk a pozitív teszteket azoktól akik mostanra ígérték...
Képzeljétek ma hallottam, volt egy kolléganőnk aki nagyon akart babát, de nagyon rossz volt a kapcsolata a főnökömmel (senki se szereti pfff.) közös megeggyezéssel felmondott, és azonnal terhes lett... két évig meg nem... érdekes nem?
Gyöngyvirág88
2015-05-27 12:26:57
 
Én máshová küldeném legszívesebben :D
Még pár hónap, mire költözhetünk, úgyhogy előfordulhat, hogy addig gyerek se lesz :/
Anitacool
2015-05-27 12:22:39
 
Jajj ne már! Menjen moziba! :-D
Gyöngyvirág88
2015-05-27 12:17:31
 
Igyekszünk, de szerintem felejtős :/ vannak kisebb gondok, meg egy apósom, akit itthon esz a rossebb, mert épp szarba van a csajával...
Anitacool
2015-05-27 12:03:34
 
Hajrá csajok, romantikára fel! Gyöngyvirág, ma nektek is! ;-)
lisa74
2015-05-27 11:56:15
 
Corina.. Akkor mi egy időbe vagyunk.. Szoritok.. :-)
Gyöngyvirág88
2015-05-27 11:31:01
 
Hajrá Corinna, élvezzétek a szabad órákat, napokat :)

Nagyon szépen ment a sport egészen kb 2 hónappal ezelőttig. Akkor valami hihetetlen kedvtelenség és motivációhiány lépett fel. De most már tudom, hogy mindezt csak miattam és a leendő babánk miatt kell csinálnom, és nem azért, mert egy doki szeretné :) Úgyhogy heti minimum 3x45 p bicikli a következő sok-sok év programja :D
Corinna
2015-05-27 11:17:44
 
Látom csajok mindenki nagyon lelkes, csak a görbék olyan furák ebben a hónapban... Gyöngyvirág, jó hogy sportolsz, azt ajánlotta nekem is az orvos... tegnap voltam ultrahangon, és volt egy szép érett tüszőm, ami a doki szerint ma-holnap megreped... úgyhogy mostantól hajrá... ráadásul a lánykám megy 2 napos osztálykirándulásra... na majd meglátjuk... régen voltunk már így kettesben... :)))
Gyöngyvirág88
2015-05-27 10:54:32
 
Lisa, talán holnap még jó lenne egy együttlét, de ma már szerintem ne. A túl sűrű sem jó :) Hajrá hajrá :)

Ha most egész véletlenül megvolt az ovum :D, akkor mi lecsúsztunk róla, mert 4 napja voltunk együtt utoljára :/ Így az esélytelenek nyugalmával indulok :D

Viszont tegnap újra elkezdtem a sportot, így elterelem a figyelmemet kicsit :)
lisa74
2015-05-27 08:21:55
 
Dettikécske.. Vàrjuk a tesztet.. :-)
Ma nekem nagyon leesett a hőm..reggel volt is hancur.. Nem tudom, hogy mikor lenne jó a következő őssze bujàs.. Este is csinálok ovu tesztet.. Hàtha.. :-)
, és még mindig hányingerem van..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!