Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Edina1985
2015-05-25 07:18:44
 
köszi lányok a biztatást, de nagyon szar most. védőnőként dolgozom és 1 éve nem akar össze jönni. pedig oda figyelünk magunkra, a párom abba hagyta a dohányzást és vitaminokat is szedünk. sok olyan családot látok nap, mint nap, akik tojnak az egészbe és mégis jön a baba. sajna ha nekem ez év november közepéig nem jön össze a baba, jövő év augusztus végén megszűnik a munkahelyem, mert gyesen levő kolléganőt helyettesítek. a környékben meg szabad védőnői állás nincs. én meg nem akarok 37 ezerre szülni. másrészről apámék is piszkálnak, hogy miért nincs már baba, de azt nem kérdezik meg, hogy esetleg van e valami gond. azon is gondolkoztam már, hogy keresek egy pszichológust, hátha lelki dolgok miatt nem jön össze a baba.
kardvirag
2015-05-25 07:11:26
 
Edina és Corinna, és a többiek!

Ne adjátok fel a reményt, sikerülni fog!
Szerencsésnek mondhatom magunkat, h fél év alatt összejött a baba, de pl.az első hónapokban nem történt semmi, noha peteérés környékén együtt voltunk...tehát 4 hónapig nem jött össze, hiába voltunk együtt. Nem is tudom mi kell ahhoz, hogy összejöjjön. Sokminden rendben kell legyen.
Volt még 1-2 időszak az életünkben, amikor én eléggé görcsösen akartam a babát, de akkor nem jött össze. Lennebb kell hagyni a görcsösségből, meg kell tanulni lazábban venni, mert az nem jó senkinek.
Vannak ismerőseim, akiknek 1-2-3 év próbálkozás után sikerult, noha egészségesek voltak, de vmi miatt nehezebben jött össze az első gyerek, a második már könnyebben.

Fel a fejjel Lányok, tudom rossz, mikor megjon a mensi és sikertelen lesz a hónap.

Drukkolok Nektek!
Corinna
2015-05-25 06:22:51
 
Edina..nagyon sajnálom, nekem a múlt hónapban egy hét kellett, hogy magamhoz térjek...olyan jó volt az ultrahang eredmény...szép érett tüsző...voltunk is eggyütt akkor amikor kellett...és mégis semmi...aztán a barátnőm mondta, hogy neki még a clostilbegit-től se lett érett tüsző, dupla adaggal, és a mensije se jött meg...a doki azt mondta...ha nem lesz változás, lehet hogy még lombikkal se tud szülni...én ilyent, hogy a clostitól nincs semmi, még nem is hallottam előtte...tudom, hogy most gyenge vigasz, de nekünk legalább működik a dolog...és van esély...ő folyamatosan csak sír, ha erről beszélünk...ráadásul a férje is őt hibáztatja..:((((
Edina1985
2015-05-25 06:00:51
 
hát elúszott megint minden. nem babát mutatott a hőm, hanem egy gyönyörű menstruációt. ez van lányok, egy újabb sikertelen hónap.
Edina1985
2015-05-25 06:00:49
 
hát elúszott megint minden. nem babát mutatott a hőm, hanem egy gyönyörű menstruációt. ez van lányok, egy újabb sikertelen hónap.
Dettikécske
2015-05-24 15:53:02
 
Gyöngyvirág de "fajintos" vagy.... :) :) :) Szerdán Jelzek.....
Gyöngyvirág88
2015-05-24 15:50:05
 
Dettikécske, elvileg a nappali hő nem jelent semmit, aztán gyakorlatilag ki tudja :) De ha ebből nem lesz baba, akkor én eret vágok hosszában... :)

Edina, ez lehet más is :) Azért drukkolok :)
Edina1985
2015-05-24 15:38:45
 
lányok. úgy néz ki, megint úszott ez a hónap. már a 11. rózsaszínes törlésem van. :-(
Dettikécske
2015-05-24 15:30:26
 
Csajok! AZ Jót jelent ha,mivel alacsony a test hőmérsékletem,de egyébként minden rendben volt vérvételem fél éve,a reggeli hőm 36.4 de a délutáni hőm egyik nap,36,7 aztán 36,8 36,9 és most már 37,1......
Anitacool
2015-05-24 15:12:32
 
Bocsi, nem láttam, hogy már volt téma :-)
De valóban látszik, hogy csúszni fog. Reméljük a legjobbakat, hogy 9 hónapot! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!