Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katica87
2015-05-25 11:24:16
 
A görbém múlt hónapban is hasonló volt, ugyanígy zajlott. A hőm is elvileg holnap már felmegy, múlt hónapban ugyanígy történt.Be is jelzi az ovut, csakhogy a teszt negatív. Ma még nem csináltam, de tegnap a második csíknak nyoma sem volt. 18-án meg előtte már Napokig látszott.
Anitacool
2015-05-25 11:05:09
 
Nem Ági, Katica bocsánat!
Anitacool
2015-05-25 11:04:12
 
Sajnálom Andi, de legközelebb sikerül! ;-)

Ági azóta nem ovu teszteltél? Én nem értek hozzá, de nem lehet, hogy nem repedt meg, és most újra próbálkozik?
Katica87
2015-05-25 10:59:06
 
Lányok,ez a görbém. Végig ovulációs tesztet használtam. 18-án pozitív volt, egyértelműen két erős csík. Szerintetek?
Andi1989
2015-05-25 10:52:40
 
Sziasztok :-)
Hát nem teszteltem eddig és szerintem már nem is fogok ebben a hónapban... Nagyot esett mára, holnapra szerintem meg is fog jönni.
De nem baj, pozitív maradok, várom a következő lehetőséget!
:-)
Anitacool
2015-05-25 10:21:03
 
Lányok, Corinnának igaza van, még ha ezekben a pillanatokban nehéz is meglátni ezt. Nektek, nekünk mind-mind van esélyünk, úgyhogy kár feladni! Viszont tény, hogy a stressz hormon gátolja a megfelelő hormontermelést, ami a beágyazódáshoz kell. És stresszt bizony nem csak a hülye főnökök és balfék kollégák okozhatnak, hanem mi magunknak is (a rágörcsöléssel). Nekem a legutóbb volt valami kis szöszmösz a hcg tesztemen, mégsem vagyok most terhes, nem ágyazódott be, ha volt is ott valaki. Úgyhogy fel a fejjel! Legyünk lazábbak, nevessünk sokat, kössük le magunkat más, babafüggetlen témákkal! Naná, hogy ez nekem is szól, mert én ugyanígy el voltam keseredve 10 napja. Hogy feladjam? Szó sem lehet róla. Olyan csodálatos ember a párom, hogy három gyereket is akarok neki szülni. :-) Csak remélni tudom, hogy megtörténik a csoda velünk is. Remélem, hiszem, tudom!
Türelem lányok! A gyerekneveléshez is ez lesz a kulcs! ;-)
Kitti9001
2015-05-25 09:49:35
 
Sziasztok! leesett a hőm, és két napja barnázok. Máskor már járni nem tudok a fájdalomtól, most meg semmi. Se hasam, se mellem nem fáj, nem puffadtam fel.
Megőrülök, hogy már megint valami új sz*rság van. Kár nézni bármit is.
:(
Dettikécske
2015-05-25 09:17:56
 
Gyongyvirag!!! Fel ne merd adni.En is azt mondon,merd tovabb a hod,higy benne sikerulni fog,ne mond h,nem mondj ra igent.Az lessz az eletedbe amit mondasz.Nez az enyem,ma lentebb ment,akkor is hiszem h, sikerult,( volt ovus,beagyszodasi b.zas.) ugy hogy hiszem vissza fel fog menni.Sikerulni fog hidd el ..... :)
Corinna
2015-05-25 09:11:58
 
Edina...én pont így vagyok...hivatalban dolgozom, és jönnek a segélyért nyakukban a sok gyerekkel...az életvitelük meg borzasztó...mi nem iszunk, nem dohányzunk...szedek vitamint, és tessék...engem csak a korom idegesít...a lányomnál nem voltam ilyen görcsös...pfff..de azt nem értem miért csak őszig van időd? Szerintem jövő év májusáig...hisz 3 hónaposan elmehetsz táppénzre...nekem 1 hónap volt még vissza a szerződésemből, amikor megtudtam, hogy babát várok...a doki rendes volt, és kiírt táppénzre...így a folyamat nem szakadt meg, és rendesen kaptam a gyedet...Gyöngyvirág, azért csak mérd a hőt, és ne add fel...
Gyöngyvirág88
2015-05-25 08:18:05
 
Jelentem, én feladom...

Ez a hónap valahogy reményt adott, olyan pozitív voltam, de ma megszűnt. Úgy néz ki, nekünk nem most van megírva, hogy lássak még egy pozitív tesztet, aminek öröm a vége.

Edina sajnálom :( Amúgy a pszichológus nem rossz ötlet, ezen már én is gondolkodtam.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!