Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Anitacool
2015-05-27 19:02:49
 
A kétpetéjű ikerterhességre való hajlam anyai ágon öröklődik :-)
A gyerekek egy-, vagy kétpetéjű ikrek? :-)
Gyöngyvirág88
2015-05-27 19:01:34
 
Akkor nálatok elég nagy az esély ikrekre :) De durva :) Férjemnek vannak 7 évvel fiatalabb ikertesói :)
Dettikécske
2015-05-27 18:55:10
 
Egyebkent mar van egy 15 eves lanyom,es 6 eves ikerfiuk az elozo hazasagombol.Es az uj parommal szeretnenk kozos gyermeket kislanyt,neki is ikerfiui vannak ok nem velunk laknak. Most ezzel a gorbekkel meg minden ugy csinalok mint aki meg nem szult,de most egesz mas......:)
Dettikécske
2015-05-27 18:31:50
 
Koszi....:(
Anitacool
2015-05-27 18:24:37
 
Jaj bocsánat! Most látom, hogy múlt hónapban.
Nagyon sajnálom a történteket.
Anitacool
2015-05-27 18:23:29
 
Detti mikor történt, hogy pozitív teszt után 3 héttel megjött?
Dettikécske
2015-05-27 17:09:14
 
Igy en is voltam eladokent.Ha jo volt a bevetel akkor elado szuper,ha keves volt akkor elado hulye o tudja h elado nem jo.Egyszer oda voltam a kislanyommal ovis kirandulason,elotte valo nap nem jot a fonok a bevetelbol nekem kellett kifizetni a dolgozokat es telefonalt kirandulas kozben h.nem jo hianyzik penz,levezettem mindent neki egy papirra.haza jottem bevittem neki a kulcsot es nem mentem masnap dolgozni.mire haza ertem elvitte masik boltba is a pspirt mindenki mondta neki h egyezik minden jo de mar keso volt.azutan mindig kerdezet a volt munkatarsaimtol.ehyszer pont akkor jot mikor bent voltam a boltban es kerdezte milyen az uj munkahelyem.mondtam h.jo....es elado nem hulye....ugy elment...:)
Gyöngyvirág88
2015-05-27 16:55:25
 
Én is ezért mondtam fel a munkahelyemen. Mindennap hányingerrel mentem be, a főnök nekünk dettó ugyanilyen volt. Aztán egyik napról a másikra közöltem, hogy még 10 napot dolgozok és végeztem. Volt ám sírás-rívás utána...
Andi1989
2015-05-27 15:55:55
 
Corinna,
van abban valami, amit írsz.. Több ismerősöm (és ismerős ismerőse :D ) is évekig sikertelenül próbálkozott. Amint munkahelyet váltott, egyből sikerült!
Az anyósommal is pont erről beszélgettünk tegnap... Nekem egy olyan főnököm van, akinek ha jó kedve van, akkor mindenkinek az van (csokit, fagyit hoz, előbb elenged, vagy be sem kell mennem...), de ha rossz kedve van, akkor mi vagyunk a legsz*rabb emberek a földön, kib*sz minket, leveszi a fizunkat meg hasonló szépek! Tegnap is pont egy rossz napjához volt szerencsénk... Úgy elküldött minket melegebb éghajlatra, hogy csak kamilláztunk (pedig én egyáltalán nem az a fajta vagyok..) Sokszor gyomorideggel megyek be dolgozni, mert nem tudom, épp milyen kedve van... Már 4 éve.
A tegnapi kiosztás után eldöntöttem, hogy megvárom a következő ilyen elbeszélgetést (röviden annyi, hogy a társcégünk könyvelői miatt rengeteg nem kicsi problémánk van, ami mi egyedül nem tudunk orvosolni, de természetesen mi vagyunk a hibásak) az alvállalkozónkkal, és ha így sem fog semmi változni, akkor felmondok. Már nem bírom ezt a stresszt, ami itt megy. És kétszer se mondom, ez is közre játszik a dologban. És félek is, hogy mi lesz, ha sikerül... Lesz-e maradásom, hogy fogja fogadni, lesz-e munkahelyem, ha vissza jövök Gyes-ről...( Volt 2 kolléganőnk, aki terhes lett, és eszméletlen mocskos módon viselkedett velük a főnök, miután megtudta. Pár hétre rá el is mentek táppénzre a baba érdekében. ) Ez a lelki terror nem nekem való. ...
Szóval a lényeg, hogy van benne valami, hogy milyen a munkahelyen a légkör!
Dettikécske
2015-05-27 15:40:47
 
:) Ertetem...
:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!