Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-05-27 15:31:31
 
Tudom, hogy félsz, én is fogok a következő terhességnél, de ha baba van, akkor is ott lesz, ha tesztelsz és akkor se lesz ott, ha nem :) Remélem, érthető volt :D
Dettikécske
2015-05-27 15:11:04
 
Ja es az volt a baj pont egyszerre jot a terhesseg es egy eros felfazas,radasul megittam egy csomo nem is tudom mar azt hiszem zsurlo teat ami kora terhesegnel elhajto hatasu,es a felfazis...:( kesobb tudtam meg sajnos... De most vigyazok jobban magamra .....
Dettikécske
2015-05-27 15:00:23
 
:) Csak tudod multhonapban keset 3 hetet,es volt egy halvany es egy eros pozitiv teszt,hanytam is stb majd megjott.ott lehetet de elment hamar,ezert szeretnek meg varni vele.....de lehet most mar veszek holnap es masnap reggel csinalok megint ha halvany ugy is csinalok kesobb is..:)
Gyöngyvirág88
2015-05-27 14:54:06
 
Dettikécske csináld már meg azt a tesztet :D Saját magad is az őrületbe fogod kergetni a sok kérdéseddel :) Amit egy pisivel tisztázhatnál :)
Dettikécske
2015-05-27 14:40:26
 
Ja es csak egy napra,aztan egyet vissza ment es 2 napja annyi.Ugye ha megjonne nagyot zuhant volna es nem elotte 3 napig...vagy rosszul tudom...
Dettikécske
2015-05-27 14:36:49
 
Csajok! Az alaphom az ugye amivel kezdtem? Mert azt olvastam ha nem csokken le az ala az jo....Es vegul is 3 napja csokkent de nem alap ho ala hanem ugyan annyira....
lisa74
2015-05-27 13:16:52
 
Gyôngyviràg.. A cél fontosabb, hagyd az öreget, csinàlj ugy mintha ott se lenne.. :-)
Kedina.. Sok sikert péntekre.. :-)
Corina.. Jol emlékszel, sok a közös.. :-) szurkolok nektek.. :-)
kedina
2015-05-27 13:10:44
 
Sziasztok!

Csak lelkesítés miatt: 2 év próbálkozás után, ugye úgy döntöttünk inszem. Mivel minden OK, de türelmetlenek vagyunk így a clostit beszedtem. 10. napon ma voltam UH-on. Pénteken inszem! 16, 19 és egy 21 mmes tüsző várja a srácokat! :D Drukkoljatok! Ma tüszőrepesztő.

Mi most a forgácsba járunk. Nagyon precízek, látszik, hogy értik a dörgést. :)

Hajrá lányok! :) Fel a fejjel!

Gyöngyvirág88
2015-05-27 13:02:48
 
Az a baj, hogy közös falon vagyunk vele, és durván vékony a fal. Azt is hallom, ha pukizik... Na ezt most gusztustalan, de így van. Szóval nekem így nem megy :(
Anitacool
2015-05-27 12:54:12
 
Az após miatt ne zavartassátok magatokat ;-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!