Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
hugery
2015-09-16 18:13:49
 
Andi szép a görbéd, ha lehet ilyet mondani :) Méhész árulja, ezért tőle vettem, megbízom benne. Kissé fehéres, bízom megfelelő mennyiségben van benne pempő. Júl elejétől eszem.
BKATA77
2015-09-16 18:01:48
 
A méhpempőnek azért van édes íze mert mézzel keverik máskülönben ehetetlen lenne.
Dettikécske
2015-09-16 17:41:25
 
Andi,,sztem volt ovu csak akkor merult ki az elem,amikor csereltem akkor fentebb ment de most leeset es faj is a hasam jon a menszi,,,,hugery a mehpempo feheres gyongyhazfenyu,,,kisse cukros,savanykas,kesernyes,,,,
Andi1989
2015-09-16 16:54:34
 
Sziasztok!

Dettikécske, ahogy nézem, ovud se nagyon volt ebben a ciklusban..:(

Hugery, én ettem már. Annak édes íze volt, igaz mézzel keverve vettem. Amúgy állítólag tisztán nagyon sz*r íze van.

Nekem ma egész nap fájdogálnak a cickóim....
Így állok ma
hugery
2015-09-16 16:34:40
 
Megtudja mondani, aki rendelte a méhpempőt, annak milyen az íze? Mert amit vettem vasárnap a piacon méhésztől! állította az a méhpempő. Sűrűbb a méznél és édes. Köszi a választ!
hugery
2015-09-16 16:31:43
 
Sziasztok! Csupán mintaként mutatom, az éjszaka nyitott ablaknál aludtam és reggelre jól belezuhantam a mélybe :)
Dettikécske
2015-09-16 14:59:25
 
:) Addig szedjuj mig be nem all a ciklusom,es minden ami kell,,,3 honapos kurakat,30 napos szunetekkel,es meg a terhesseg elso kwthonapjaban is lehet napi 1 grot,,,,vetelest is megakadalyozza,szules utan pedig tejterneleodes,es hormon vervetelre sszaalitasara is jo,
BKATA77
2015-09-16 14:48:30
 
Dettikécske én is így vélekedem a pempőről és azért is fogom újra elkezdeni szedni.
Dettikécske
2015-09-16 10:45:45
 
Bkata. Azt irja kell neki ido mire hat,,,,,sztem attol fugg kinel milyen merteku a problema,,,,nagyon sok jot,pozitivat olvsstam rolla,,,es a koreimben is lett baba ismerosnel,evekig nem sikerult,es a mehpempo utan igen,,,nekem a xiklust hormonokat,petefeszek normal mukodest kell beallitania,es egyhuzamban szedjuk egyutt a parommal,,,,jo lessz hiszem,,,
BKATA77
2015-09-16 10:17:15
 
Dettikécske én is szedtem a méhpempőt 40 napos kúrát méhésztől vettük eredetit,úgy gondolom szüneteltetem egy hónapot és újra veszek.
A méhpempőről én csak jókat hallottam és azért is vágtam bele.
Igaz én nem igazán észleltem változást tőle ez idő alatt,de lehet csak későbbiekben fog ez megmutatkozni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!