Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-09-17 20:28:48
 
Kicsifény , igen én is olvastam erről ,örülnék neki nagyon ha így lenne.
Már várom a holnapot,hogy mérhessem a hőmet reggel.
És ha még fent van,akkor veszek egy tesztet mert 100%-ban meg szeretnék róla győződni.

Jobbulást neked
Kicsifény
2015-09-17 19:22:28
 
Kata, sokan vannak, akiknek jelzesertekűen megjön a mensi és mégis bébi van :-)!

Kicsifény
2015-09-17 19:14:26
 
Kata, épp a dokitol jövök, kaptam antibiotikumot, benyeltem vmit, gyenge vagyok. Úgyhogy a mai hancur elég esélytelen.

A kihagyast úgy értem, hogy nem fogok mérni (ha kibirom), nem szedek be meg egy adag clostit, csak érzésre leszünk együtt :-).
Lehet Murphy jön és mákunk lesz. :-)
BKATA77
2015-09-17 18:12:30
 
Mindenképp megírom az eredményt.
Holnap ha fent lesz még a hőm akkor veszek és szombaton reggel megcsinálom a tesztet.
Te is figyeld a hőd és ha azt tapasztalod,hogy felfelé megy szerintem akkor neked is érdemes tesztelned de reggeli vizeletből.
Krisz27
2015-09-17 17:55:37
 
Kata! szerintem is vegyél, az a tuti :) Aztán írd meg az eredményt. Amúgy nekem is jóval kisebb a mennyisége, mint szokott lenni. De nekem tegnap negatív lett (igaz délután csináltam és nem is a legérzékenyebb teszttel...)
Hajrá! Olyan jó lenne ha valakinek sikerülne. :)
BKATA77
2015-09-17 17:14:02
 
Sziasztok
Nekem tegnap megjött ciklusom 26 napján de hát semmi görcs,semmi fájás se hasam,se fejem,semmit nem érzek.
Ma meg már szinte semmi nincs.
Tegnap a hőm 36,6 volt,ma 36,8 nekem felfele megy. A holnapi hőmérőzésere leszek kíváncsi mert ha holnapi is feljebb megy akkor én veszek egy terhességi tesztet és megnézem az mit mutat.
BKATA77
2015-09-17 14:27:39
 
kicsfény még ma is próbálkozhattok szerintem,minden esély így is meg van rá nem szabad kihagyni.
Én nem hagynék ki egy hónapot sem,nekem mindegy lenne mikor születik meg melyik hónapba,mert már rég próbálkozunk a dolgon,sajnos sikertelenül:(
Kicsifény
2015-09-17 14:23:22
 
Köszi Lányok! :)

Igen, tudom, hogy ha lent van, akkor kell együtt lenni, mert ovuláció előtt esik le a hő, de akkor sajnos nem volt itthon a párom, úgyhogy csak tegnap tudtunk együtt lenni. :)
Így nem reménykedem nagyon, hogy sikerült, csak nagyon kicsikét bizakodom. :)

Egyébként Clostit szedtem és tudtam, hogy lesz peteérés, mert a doki mondta a múlt héten, csak a páromnak hirtelen kellett elutaznia, úgyhogy elég rosszul jött ki.

Ha nem jött össze, akkor egy hónapot kihagyunk, mert nem szeretnék júliusi bébit. :)
BKATA77
2015-09-17 14:17:50
 
Kicsifény köszi:)
Igen erős pozitív ovulációs teszt,tehát volt ovulációd. A mai napi görbéden 36,7 a jelzés tehát én úgy olvastam előtte kell együtt lenni amikor lent van a hő és neked a tegnapi és az előtti van lent,de javíts ha tévedek.
Az LH teszt akkor 2 csíkos amikor már volt peteérés,sajnos az LH teszt utólag mutatja ezért kell előtte együtt lenni ha biztosra akar menni az ember amikor lent van a hő.
Krisz27
2015-09-17 13:22:58
 
Szia Kicsifény!

Nekem igencsak pozitívnak tűnik! :)
De lehet, ma még erősebb lesz az a második vonal :) Hajrá!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!