Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kicsifény
2015-09-17 13:11:00
 
Sziasztok!

Kata, Krisz, sajnalom.
De majd most :-)!

Andi drukkolok és várom mit mond a doki!!!

Detti, nálad érdekesek a dolgok, kíváncsian várom mi sül ki belőle!

Anitacoolrol nincs senkinek híre?

Én már rég írtam, mert nincs erőm pörögni a témán.
Elmentem cukorterhelesre egy 85!!! napos ciklus után és kiderult, hogy magas az inzulinom. Két hete szedem a gyógyszert rá, plusz 160gr-os ditean vagyok, majdnem két kiló lement rólam. Mozogni is kellene, de a gyerek beteg és én is elkaptam tőle, viszont ha beszokik az oviba akkor kezdem az avivat itthon.

Vettem ovu teszteket, két napja olyan erős csík van rajta, mint még sosem. :-)
Viszont apa külföldön volt, tegnap érkezett, úgyhogy lehet lekestük a dolgot...
Ma is csinálok még egy tesztet és meglatjuk.
A hőm érdekes volt ma, 5.30kor 36,2, de előtte pisiltem, majd 6.10kor (rendes mérés időben) 36,6. Egyelőre azt írom be, aztán holnap kiderul.
https://www.dropbox.com/s/b1rjtl9jyn8za4d/DSC_0447.JPG?dl=0

Itt van ovu tesztem, szerintetek milyen??
Dettikécske
2015-09-17 11:30:57
 
Meg igazsag szerint,,,most azert homerozok lassam h mzkodok,,,,mivel nincs jelenleg rendbe a xiklusom,es figyelem milyen most,es nilyen kesobb,,,nekem most baba csoda folytan lehetne csak,elobb helyre kell alnia a xiklusnak,es vasragodno a nyalkahartyanak,,,,
Dettikécske
2015-09-17 10:32:44
 
Andi mikroszkopot hasznalok,,,nyaron elcsiptem ,,,de most nem sikerult,,,illetve ma volt rajta kor es egy oafrany,,ugy h lehet most volt ovu tenyleg,,,ahova a gep rakta mert ma reggel egy pafrany volt rajta csak,,,
BKATA77
2015-09-17 10:31:30
 
Andi köszi a hozzá szólást.
És drukkolok neked is,hogy jó híreket kapj a dokinál:)
Dettikécske
2015-09-17 10:07:43
 
;))) Hat most mar en is,,,
Andi1989
2015-09-17 10:07:19
 
Sziasztok Csajok! :)
Dettikécske, használsz ovu tesztet? Szerintem nem lenne rossz, az azért adna egy támpontot, hogy van-e egyáltalán ovud. A hőgörbe sem mindig megbízható...

HnéSAnna, sajnálom, de fel a fejjel!

BKata77, normális, ha mensi alatt is felugrik a hő vagy nem esik le rögtön az alaphőre. Nálam is elő szokott fordulni.

Hugery, köszi, de még nem tudom, hogy merjek-e bízni. A cicim néha fájdogál, de ez lehet a gyógyszertől is. Még korai lenne tüneteket produkálni, ha egyáltalán sikerült .

Délután fél 5-re megyek a dokihoz. Remélem, biztató dolgokat fog látni..:)

Ma:
Krisz27
2015-09-17 09:58:04
 
Dettikécske: vagy az elem merülés kavarta össze a görbédet vagy tényleg most van ovud... Kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni :)
Dettikécske
2015-09-17 09:31:19
 
Na nekem nem meg nem jot mensi,,,,a tegnapi nagy holeesest kijavitotta a gep,az ovum atrakta,,,a hom ma meg vissza felugrott,,,
BKATA77
2015-09-17 09:28:46
 
Hát igen ez a variáció is lehetséges.
Nincs más hátra mint hőmérőzni reggelente:)
Krisz27
2015-09-17 09:19:25
 
Hát nem tudom... Az enyém rendes mensesnek tűnik, de tény hogy hamarabb jött mint vártam, nekem a hasam is fáj, meg a derekam is leszakad.
Én ezt találtam: "Előfordul, hogy a hőmérséklet a menstruáció alatt még néhány napig magas marad. Ennek oka az előző ciklusból visszamaradt progeszteron vagy a vérzés alatti hormonváltozások lehetnek felelősek."
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!