Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
DÁgi79
2015-11-20 08:29:58
 
Sziasztok!

Volt már itt valakinek olyan, hogy nem ment fel a hője a ciklus második felében? Akkor ez ovuláció nélküli ciklus lehet? :( Én 5 hónapja mérek, eddig még nem volt ilyen :(
Általában 12. napon van ovum, vagy most eltolódott?

Szép napot!!! :)
hugery
2015-11-20 08:28:16
 
Sziasztok!
Eprike ebben a ciklusban te leszel a párom! :) E vitamint én is szedem. Mult honapban csoda folytán 4 napig tartott, nem volt görcsölés. Most 4. napon járok, de nem akar múlni, a hasfájás is nagyon kitart :(
Megy a drukk a szép görbékért! :)
SzMZs, Krisz27, és a többi babás ne hagyjatok magunkra, jól jönnek a vélemények!!! :)
BKATA77
2015-11-20 07:35:03
 
Én is valahogy így vagyok vele,igaz nekem nem voltak régebben sem annyira nagy görcsim,de kb 1 éve egyáltalán nem görcsölök. A cicifájás az meg kb fél éve múlt el.Felváltotta a fejfájás ha megjön akkor aznap eléggé fáj a fejem.
Eprike
2015-11-20 07:25:11
 
Nálam tuti nem. Soha nem csinált ilyet, sőt ami még furább, hogy tizen sok éve mensizek és most van előszö!!!, hogy egyáltalán nem fáj, nem görcsöl a hasam, pedig én a halálomat is elszoktam játszani mensi első két napján. Én nem tudom mi lehet, Remélem nem ciszta...sose volt, de sose lehet tudni :( Vagy lehet az Inofolic miatt nincs görcs :D minden esetre érdekes. De azért bevallom a görcsölés egyáltalán nem hiányzik :D XD
BKATA77
2015-11-20 07:19:21
 
Eprike hát már én sem tudom mi van,ilyen még egyik ciklus alatt sem volt,főleg hogy ilyen későre tenné az ovut. De lehet az E- vitamin teszi meg mostanra a hatását.

Menszi alatt nekem is magas a hőm és csak nagyon lassan esik le gondolom ez sem annyira normális
Eprike
2015-11-20 07:12:08
 
Arivett: bíztató a hőd :) Drukkolok!!!!

BKata: Még bármi lehet belőle, bár jó lenne, ha felugrana, de az is lehet, hogy újra nekifut az ovunak :) Kitartás :)

Én továbbra is magasan járok ráadásul nagyon fáj a torkom... bár ettől nem kéne itt lennie a hőmnek, pláne, hogy lázas sem vagyok meg semmi.. Na de pár nap és remélem leesik, mert, ha nem akkor nem is tudom mi lehet az ok. Progi szintnek ki kéne ürülnie nem?.
BKATA77
2015-11-20 07:05:25
 
Digitálissal és higanyossal is mértem ma mindkettővel hajszálpontosan egyforma értéket mutatott
BKATA77
2015-11-20 07:02:26
 
Sziasztok
Nekem ez a mai,hát nem tudom mi lesz ebből
Arivett07
2015-11-20 06:45:45
 
Hugery nektek akkor szerelmes hétvégétek lesz azt hiszem :-))))

Én ma így állok, remélem így is fog maradni még sokáig, bár érzek pici hasszurkát, félek, hogy meg fog jönni :-( Nagyon nem szeretném, ilyen magasan eddig még sosem sikerült lennem.
Arivett07
2015-11-20 06:43:06
 
Krisz: de jó lesz! Neked első babád lesz?

FrauKriszi érdekes, hogy ennyire ugrál a hőd.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!