Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Krisz27
2015-11-22 09:30:58
 
sziasztok Csajok!

Itt vagyok én :)

Kata: drukkolok :). Ha nem veszem ki a ciklus eleji hő kiugrást, akkor még mindig oda húzza be az ovut. Ennyit erről. A mi jobban tudjuk, mikor mi játszódik le bennünk. Ezért is jó ez a hőmérőzés és a testünk figyelése. Így tudatosabban éljük meg a testünk változásait :)
Arivett: szerintem a mostani görbéd szebben alakul. Szépen kérlek ne idegesítsd magad. Igaza van Anitának! A saját alaphődhöz nézd neked (úgy mint nekem is) a 36.8 szép magas hőnek számít! :) Nyugi! :) A luteális szakasz hossza állandó. Ha hamarabb volt ovud akkor hamarabb lesz a nemvárt napja is.
Nevergivup: Neked is szép a görbéd :)
Arivett és Nevergivup: Nem soká jöhet a teszt. Szorítok! :)
Anita: Örülök hogy jól vagytok! Lassan vége lesz az első trimeszternek, ugye? :) A stressz nem jó dolog, nagyon nehéz kikerülni, tudom. Próbáld meg azokat a stresszes szituációkat kívülről nézni.

Nálam úgy néz ki kezd szűnni a hasszúrka. Tüneteim még nincsenek. Ma töltöm az 5. hetet. :) A kisfiam miatt napközben nem nagyon tudom magamban tudatosítani hogy babát várok, max annyiban hogy védem a hasam, nehogy rázuhanjon, vagy belerúgjon. Péntek éjszaka végig fenn voltunk. Éjjel 1:50-kor felébred és csak reggel 6:30-kor aludt vissza. Ha nem nyomorogtunk a kiságya mellett a földön hisztérikusan üvöltött. Pedig amúgy szerencsére jó alvó. Valószínű most megint rájött egy kis szeparációs szorongás. Csak úgy tud elaludni ha ott vagyunk mellette. Szóval a második babónak strapabírónak kell lenni. :) Már most szoktatja a bátyja a dolgokhoz... :D
BKATA77
2015-11-22 09:27:16
 
Igen szerintem előfordulhat a ciklus hossza is változhat,de neked jó helyre húzta a gép az ovudat? Mert az sem biztos
Arivett07
2015-11-22 09:22:32
 
Nekem van egy kérdésem, remélem tudtok rá vmi okosat. Eddig 16, 17. nsapon volt ovum, most a 12. napon. A ciklusaim 30-31 naposak. Most akkor ilyenkor mi van, ugyanúgy 30 napos a ciklus, mert jövő hétvégén szombat környékèn kellene elvileg megjönnie, de úgy érzem, mintha bármikor. De most nem érzek olyan görcsöket mint szoktam előtte, csak pici szurkákat a petefészkemben+ melleim is fájnak. De nem szokott már 1-1,5 héttel mensi előtt ez lenni, csak 2-3 nappal előtte. Azért gondoltam, hogy akkor rövidülhetett a ciklusom??? Ez előfordulhat?
Anitacool
2015-11-22 09:14:09
 
Azt tudom, hogy a munka nem minden, nem is amunkám miatt stresszelek, csak van pár ostoba ember, akikkel nap mint nap meg kell küzdenem. :-( Ezen a hormonjaim nem segítenek mondjuk. :-)

Nekem kb már az 5. héttől volt émelygés, alhasi telségérzet pedig gyakorlatilag végig a pozitív teszttől, a többi utána jött. De ahogy közeledek a 11. héthez ezek lecsökkentek. Ma 10+4 vagyok:-) Már a mellem sem akar szétrobbanni, de rengeteget nőtt.
De a nem várt környékén rendesen azt éreztem, mintha meg akarna jönni pár napig.
Arivett07
2015-11-22 09:02:28
 
Anita ne stresszelj! A munka nem minden, én sajnos már megtapasztaltam. Hacsak nem a sajátodat csinálod...
Ezek a terhességi tünetek mikor jelentkeztek nàlad? Most hány hetes vagy pontosan?
Anitacool
2015-11-22 09:00:59
 
Köszönöm Kata nagyon aranyos vagy :-)
Ez a gép meg már csak ilyen, a másodlagos tüneteket nem veszi számba, csak a hőingadozást, ezért nincs is mindig igaza :-)
Arivett07
2015-11-22 09:00:08
 
FrauKriszi mikor volt az ovud?
BKATA77
2015-11-22 08:57:32
 
Anita próbálj meg nem stresszelni és az valóban jó hogy érzed a fránya tüneteket még ha nem túl kellemes is:)
Őrülök,hogy jól vagytok
BKATA77
2015-11-22 08:55:12
 
Lehet Anita oda fogja de akkor ismét téved:)
17-én volt ovum ezt biztosra tudom és utána 5 nap kell hogy a helyére álljon pont ma van ovu utáni 5 nap.
Jó,hogy benéztél már rég láttalak itt,remélem jól vagytok:)
Anitacool
2015-11-22 08:53:56
 
Kata nekem most hétvégéig őrült hajtás van a munkában, még a védőnőig sem jutottam el. Sajnos rengeteg a stressz, próbálom kizárni, csak nagyon nehéz. Hálás vagyok a tüneteimért (borzalmas fáradtság, hányinger, szédülés,fránya székrekedés), mert legalább tudom, hogy minden megy odabent a maga útján :-)
De kedden elszökök egy picit a munkából egy kiváló szonográfushoz :-)) nagyon várom már!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!