Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nevergiveup
2016-02-14 10:44:23
 
Encsiga, de szépen halad az a görbe!:) Én is első mérést szoktam beírni, bár én utána már nem is mérek, csak összezavarnám magam!:D

Kolibri! Jól megugrott a hő, egyértelmű az az ovu! Már csak várni kell!:)
Nevergiveup
2016-02-14 10:41:41
 
BKATA! Nagyon szép eddig a görbéd!! Szurkolok!!:)
Egyébként fogalmam sincs miért 2 napi mensest mutat, én úgy emlékszem mind a kb. 5 napot bejelöltettem vele...mindegy, most már nem állítom át, de rendes 5 napos volt, mint mindig.:)

Kicsifény! Drukolok, hogy a bogyesz használjon és elmúljona barnázgatás! Nekem kicsit magas a TSH, egyszer 2,5, egyszer pedig 2,03 volt, terveztem endóshoz menni, de még nem jutottam el vele, minden más elvileg rendben, ha végre megjön (pont most ilyen veszett hosszú a ciklusom), akkor elkezdem szedni én is, remélem sikerrel járunk mint Ti!

Kicsifény
2016-02-14 09:59:05
 
Nevergiveup merckformint szedek, mert nem állt vissza az inzulinom szülés óta. A tshm 2,2 volt, az endodokim azt mondta, hogy 2,5ig nem kell kezelni. Pozitív teszt után vérvételen már 2,49 volt, el is kellett kezdenem a pajzsmirigy bogyót, két hét múlva ismét kontroll.
A többi pajzsmirigy értékeim t3, t4, anti-tpo rendben vannak.
A hormonok, amiket néztek, Kortizol, Dhea, prolaktin, progeszteron rendben voltak.

Ma reggelre megint volt kis barnás folyásom, tiszta para vagyok. Remélem a pajzsmirigy bogyó gyorsan hat és nem lesz gondom.
BKATA77
2016-02-14 09:43:00
 
Arivett dehogy felejtettelek el,olvastalak benneteket.
Ez az,hogy nekem ilyen szokott lenni ovu után,felépül szépen.Most egyetlen egy kivétellel ami másabb mint az összes többi hónapom.
Az a kivétel a mostaninál,hogy végig felfelé megy ovu utántól,nincs lefele érték egy napon sem.Mert nekem eddig a második vagy a harmadik dpo napon kissé leesik és vissza megy.Most nincs ilyen,lehetseges a teafüveknek tudható be,nem tudom,de ezt jónak veszem:)
Arivett07
2016-02-14 09:37:20
 
Lányok! Szépen alakulnak a görbék :-) BKata hát már azt hittem elfelejtettél minket :-))) Neked is szép egyenletes a görbéd mint Hugerynek.
Encsiga
2016-02-14 09:26:09
 
Semmi gond én is azt gondoltam beírni, csak mikor felkeltem gondoltam mérek még egyet mikor már meg van a 6 óra és gondoltam rákérdezek, hogy ti hogy szoktátok, hogy mi a fontosabb hogy meglegyen a 6 óra vagy hogy hosszabb egyhuzamban történő alvás után mennyi. :) Nagyon köszönöm a választ és a segítséget :)
BKATA77
2016-02-14 09:19:59
 
Nem akarlak befolyásolni Encsiga:) Csak mivel első ébredési hő amit jegyezni kell.Legalább is én így szoktam jelölni.
Encsiga
2016-02-14 09:10:41
 
Köszönöm BKATA a választ akkor a 36,6 ot írtam be. Itt a görbém.
BKATA77
2016-02-14 09:03:42
 
Encsiga szerintem az első értéket,legalább is én azt szoktam ha ilyen helyzet áll elő.Nem annyira nagy a két érték között az eltérés ezert nem annyira mérvadó.
Van görbéd?vagy csak nem látom
hugery
2016-02-14 08:56:55
 
Sziasztok? Húzom a vonalzót :) mehetne egyet feljebb és mégfeljebb. Palástfüt, barátcserjét szorgalmasan iszom.
Arivett 12-36 óra az ovu után, hétfő talán benne lesz!
Kivel mi újság? Szorítok Nektek!! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!