Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-26 09:20:22
 
NewHope
Szorítok, hogy 19-én jó időben legyetek...:)
Én már várakozó állásponton vagyok...
Moha13
2013-09-26 09:18:53
 
Encii
Mit értesz az alatt, hogy jó-e?
Normális, mert látszik, hogy volt ovud, ami után megemelkedett a hőd. Ez jó. :)
NewHope
2013-09-26 09:05:42
 
Sziasztok!
Nekem mára jósolja az ovut de teszteltem és full negativ. Úgyhogy vagy nem lesz vagy jókor lesz. Várunk még :)
Encii
2013-09-26 08:46:13
 
Jó reggelt lányok!véleményt szeretnék kérni,szerintetek ez jó mit látok a görbémen?köszönöm
Ancsi2014
2013-09-26 08:28:06
 
Jó reggelt Lányok! Capri szia! Én is nagyon örültem, kb mint egy pozitív tesztnek, hiszen ez már fél siker :)
Nem tudom, hogy mitől fájdogált a hasam. Szerencsére tegnap este elmúlt, ma már okés vagyok. Elméletileg vasárnap volt ovum - doki szerint is - úgyhogy lehet h azt éreztem szerdáig ... Ma így festek. Mivel ez az első görbém fogalmam sincs mit kell látni, jó e így ahogy most kinéz stb. Ha van véleményetek írjátok le nyugodtan. Apával csütörtökön és vasárnap voltunk együtt, ha ez segít a kiértékelésben ;) Puszi Csajok
capri
2013-09-26 07:42:12
 
Jó reggelt!

Nancy, nagy gratula neked! Vigyázz magadra!

mkinga, én szedtem/szedek Duphastont, de csak napi egyet. Mellékhatása nem nagyon volt (illetve két dolgot észrevettem, nem tudom, hogy a gyógyszer okozta-e: kevésbé zsírosodott a hajam, és nagyon pici hashajtó hatása volt - naponta kétszer jártam vécére). Az első ciklusban, amikor szedtem, a hőm már leesett 10. dpo-n, de csak a 4. alacsony hőjű napon jött meg a Duphaston miatt, hétfőn este vettem be az utolsót, és csütörtökön jött meg.

Ancsi2014, nem az ovulációt érzed? Szuper, hogy volt ovud! :-)

Arachnoidea, nekem 6. dpo-n többször is volt elég nagy esés, nem gond, az a fontos, hogy újra visszamenjen.

Moha, akkor megint jöhet a várakozás. :-)
Moha13
2013-09-26 06:41:11
 
arachnoidea
Az a lényeg, hogy az esés után szépen visszamenjen. Meglátjuk, holnap merre indul. remélem, fölfelé. :)

Nekem mára berakta az ovumat. Igaz, megint a ppozitív napra, bár én tudom, hogy csak másnap volt, mert aznap éreztem feszülni a hasam meg egyebek...
arachnoidea
2013-09-26 05:35:30
 
Sziasztok!

Ma reggelre esett a hőm a 21. ciklusnapon járok 29 napra jött meg eddig. Ami jó jel az az, hogy semmilyen álterhes tünetem nincs eddig :-) így reménykedem, hogy most fog sikerülni. Kérdésem az lenne hozzátok, hogy mi történik akkor ha így leesik a görbe? Milyennek kellene lenni ezen a ciklusnapon? Jövő hét szerdán megyek orvoshoz hormonsort nézetnék meg rákszűrés meg ilyesmi de addig is jó lenne tudni az okát...
Adry03
2013-09-25 21:43:52
 
Sziasztok !

Szerintem nekem is hamarosan új ciklus kezdődik. Bár egyenlőre a hőm még maradt, de már barnázok. Szerintem 1-2 nap és én is benevezek az októberre.
Ancsi2014
2013-09-25 20:49:56
 
Szia Katka,
elkevertem a leleteimet, csak arra emlékszem hogy a második (90perces) értékem volt nagyon rossz. 105-ös a 120p pedig 78.
Ez a kettő volt az ami nem stimmelt. Remélem tudtam segíteni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!