Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Virgács
2014-02-11 08:56:25
 
Erre nincs mit mondani...
Leírom mi volt ma reggel, de ne nevessetek ki.
Sosem barnáztam még életemben, most meg 3 napig. Ma reggelre sem volt semmi a betéten, így gondoltam egyet, ha már 3 napja csak a wcpapíron van, így tesztelek egyet, tekintve hogy ma reggel is hányingerem van.(mindegy no comment, nem is keresek magyarázatot miért tettem)
Nos első pisivel teszteltem,érdekes egy teszt(azt írja addig várjak míg nem jelennek meg a csíkok, 5 perc elteltével olvassam le és 5 perc után a teszt nem értékelhető.)
Persze 5 perc után halvány csík lett rajta, de többször megnéztem és nem képzeltem oda, ott volt.

persze fél óra múlva megjött rendesen, most már görcsölök rendesen, derekam leszakad, és vérzek is rendesen.

Szerintetek szar lehetett a teszt?Mert szerintem igen.

Mi van ilyenkor?
Most utálom magam, hogy francnak teszteltem, most még ezen is idegesítsem magam.

Boccs lányok, de annyira szét vagyok csúszva 1-2 hete. :(
Moha13
2014-02-11 08:22:58
 
Archangel85
Még nem jött meg, szóval...még lehet reménykedni.
Moha13
2014-02-11 08:20:11
 
LondonViki94
És mikor szeretnétek kivizsgálásokat kezdeni?

krisztibaba
LÁtod, én mondtam, hogy elindul most már fölfelé...:)

Én ma így...elég furcsa ez a görbe a náthás időszak miatt...
luciffer73
2014-02-11 08:14:38
 
Hali!
Angyalka...jön a hétvége...vegyél egy vagy két üveg bort és az emberrel ba..tok be...utána pedig jöhet egy mocskos malac keksz! :)
Karolina01
2014-02-11 08:14:18
 
Jó reggelt!
Archangel! Sajnálom! : o((
Kedina! Köszi.... ez jó... reméljük nálam is ez van.
Most akkorát estem mint még soha... Úgy látom ez a ciklus nagyon fura lesz. Olyanokat csinál a hőm, mint még soha... : o(((
Nézzétek:
Archangel85
2014-02-11 07:06:26
 
Én teszteltem egy jó nagy büdös nullát! :( Tudtam, hogy ez lesz :(
krisztibaba85
2014-02-11 07:04:05
 
Jó reggelt:-)
Szilvita szerintem még azért ha egy-két napig fönn marad tesztelhetnél,előfordulhat egy kis hőingadozás ;-)

Késöbb írok még de most rohannom kell dolgozni

Én ma így talán most már kezd helyreállni a görbém,és innen már csak felfelé vezet az út:-)
szilvita
2014-02-11 05:14:19
 
Ázt hiszem, felesleges tesztelni
castellucchio
2014-02-10 22:04:46
 
Sziasztok csajok! Egy kérdés,szokott valaki méhnyak vizsgálatot csinálni.Ha igen akkor mi a tapasztalata!? Én még új vagyok ebben nemrég kezdtem. Tudom vagyunk itt egy jó páran én meg még új vagyok úgyhogy jól jön a tapasztalat csere. Elhiszem,hogy jópáran kivagytok már lelkileg.Sokszor vagyok én is hullámvölgyben. 1 év és 8 hónap már nekem is sok,jó volna néha elszökni valahová ahol nem érzem,hogy mennyire kedvtelen vagyok. Ma is a cégünkben ovodás csoport jött üzemet látogatni,olyan drágák voltak de a szivem majd meg szakadt,hogy nekünk még nincs babánk. Na majd lesz valahogy,együttérzek veletek! :) üdv.mindenkinek.
Katicabogár5
2014-02-10 21:43:23
 
Moha

Nem tűnök el eddig is olvastalak titeket és néha írtam is. És nekem is az első lesz ha jön a baba hogy írok nektek. De ez az egy év sok volt egy kicsit lelkileg nekünk. Sokkal boldogabb vagyok hogy pár napja nem foglalkozok azzal hogy most mi lehet velem és remélem hogy pont ez hozza meg a babát. Nem adtuk fel és nem is mondtam e róla csak éljük a kis életünket és szeretjük egymást. Munkahelyet is váltok majd. Szóval vannak terveink is. Ez a megtervezett meg kényszernek tűnő együttlétek se nekem sem a férjemnek nem tett jót.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!