Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dmonalizi
2014-03-28 15:12:21
 
Ebből mi lesz? Ovú még semmi. :(
maximail
2014-03-28 15:11:33
 
kedina!

Nagyon szívesen! Remélem, nem lesz rá szükséged! :-)
kedina
2014-03-28 14:09:23
 
Jajj, plum, nem tudom minek néztem meg... Csüt reggel a 10-es negatív volt.. Napok óta a PG felé sem néztem, csak most ott figyelt a fürdőben. Már el is feledkeztem róla, hogy megnyaltam.... Most megőrülök.
Igazából teljesen más ez a hónap, olyan furcsa dolgok vannak, de ezt betudom egyenlőre a sok hormonharmonizáló csodapraktikámnak.... Jááájjjj..:D
Meg mióta tudom az IR-t odafigyelek, h kicsit se legyek éhes...Hosszú nap lesz ez...
plumeria14
2014-03-28 14:02:32
 
kedina,
igen, jelenthet :) Te bátrabb voltál, mint én, nekem meg se fordult a fejemben még a tesztelés...elég stresszes napokon vagyok túl és a jövő hét sem tűnik sajnos nyugisabbnak...remélem ez nem kavar be nálam.
kedina
2014-03-28 13:40:20
 
Csajok!
Páfrányos a PG53!!!!!!!!!
Elvileg ez jelenthet terhességet.... ó jajj nekem. Megint bizakodok....Reggel tesztelek.
kedina
2014-03-28 13:10:53
 
Csillka
Köszi. Még mindig semmi. Még barnázás sem, pedig ilyenkor már szokott. A hőm meg lent.
Jót fog tenni a hétvége, h másokkal kell foglalkoznom..

maximail
köszi a tesztet. Nekem 9 igen sikeredett....
Nekem is többen dicsérték a mensmentist. Én csinálom a diétát, elkezdek mozogni. Kapott ez a cirkusz 3 hónapot, utána laborok és irány a mensmentis. Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem, így fogékonyabb voltam, amikor mások is emlegették!:)

emikez
szépen megy felfelé! Drukkolok!

nikinokedli
az Lh teszt pozitivitása után 36 órán belül megtörténik elvileg a peteérés. Nekem általában másnap van ovu.
Mindig délután, azonos időben csináld a tesztet.

plum
Drukkoljunk egymásnak, jó!? :) Még nem jött meg nekem sem, még várom a csodát.



luciffer73
2014-03-28 13:06:21
 
Sziasztok!
Gizgazz köszi...:))) én is regisztrálva vagyok ilyen oldalon, szoktam is látni. Sőt..ennél jobb ajánlatokat is. Pl. szokott lenni olyan, hogy teljes hormonsor, de mindenféle hormonról...plusz hozzá candida, meg még egy csomó minden...kb 14-16 ezer körül itt Budán. Kinezológus is szokott lenni...az meg asszem olyan 5 rongy körül, ha jól emlékszem.
Az oldallal kapcsolatban nekem a tapasztalatim jók. Általában ha gond van, akkor az a szolgáltatónál szokott fennállni :( Még ilyenre nem vettem kupont, de ha hamarosan nem történik valami, akkor lehet, hogy áldozok rá. Most jutott az eszembe...még férfiaknak szóló vizsgálatra is szokott lenni ajánlat.
Moha...még mindig várom a te beszámolódat a könyvvel kapcsolatban...hogy tetszett, tudtál-e valamit a magadévá tenni, meg ilyenek.
csillka
2014-03-28 09:16:21
 
Sziasztok!

Moha, feltűnt a magas hőd, gondoltam hátha :(
Plumeria, reménykedünk, szorítok!
Kedina, sajnálom, talán az utazás eltereli a figyelmedet és kikapcsolódsz és az segít!

Én ma egy hete teszteltem, ma megismételtem ugyanolyan tesztel, és erősebb(persze minden nap csinálok egyet, de ez most a hivatalos ellenőrzés volt, azok csak inkognitóba készültek :)))
Ha ciszta okozná akkor erősödne-e?
Szerencsére a szerda esti két csepp barna után nem volt semmi, de aznap délután úgy éreztem mintha szurkálnák a méhem. Lehet a miatt jelent meg. Jaj remélem hétfőn végre kiderül valami. :S
gizgazzz
2014-03-28 08:39:14
 
Sziasztok!

Luciffer főleg neked írom, de másnak is ha érdekel. Nem tudom le lehet e írni a web címet de megtaláljátok a nélkül is szerintem. Qponos oldalon hirdetnek 5.500 ft-ért meddőségi problémára akupunktúrás kezelést, igaz csak 1 alkalom.
Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

kedina
2014-03-28 07:56:37
 
:( még nem jött meg.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!