Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Vivien1024
2013-07-03 10:25:31
 
Nekem az első hónap nagyon érdekes volt, mert fizikai értelemben (nyák, hasfeszülés) nem volt tünetem, a hőm viszont szépen mutatta az ovut. Viszont ez a hónap érdekes volt. A 8. és a 12. napon is nyitva volt a méhszájam, lent volt és nagyon puha, valamint megvolt a tojásfehérjés nyák is. De közte meg zárt volt és kemény. És most is az. Kíváncsi leszek erre a hónapra. Mivel a closty több petét is érlel, ezért lehet hogy kétszer is volt ovum...
Hajni0919
2013-07-03 10:14:01
 
Vivien1024
hát igazából az 5. naptól kellett volna csak az előző ciklusom 20 napos volt és a 6. napon tudtam elmenni dokihoz és azt mondta nem baj az az egy nap.
nekem ez az első hónapom...
eléggé furcsálom a görbémet.... már 2szer leesett a hőm de semmi tojcsis nyák vagy ilyesmi...csak fájdogál a petefészkem... mindegy holnap majd mondja a doki hogy mizujs...
Vivien1024
2013-07-03 10:06:36
 
Hajni0919,

én is clostyt szedek, de nekem a 3. naptól kellett napi 1-et 5 napon át. Neked miért a 6. naptól kellett szedni?
Nekem ez a második hónapom. Az első görbém ilyen volt! Nagyon szépen kitolta a luteális fázisomat, viszont borzasztó erős, görcsös mensim volt. De lehet csak így tisztult.
Vivien1024
2013-07-03 10:04:24
 
Dzsudzsa,
én is maximálisan így érzem! És lehet,hogy pont ez fog segíteni! Legalább tudunk mibe kapaszkodni! :)
Vivien1024
2013-07-03 10:03:15
 
Igen, én 3 hónapig szedtem a Duphastont. A 3 hónapból 2-ben nemvolt barnázás, hanem egyszercsak megjött, meg is lepődtem. Viszont ahogy abbahagytam utána a következő ciklusban megint. Most szedem ugye a clostyt... viszont sok helyen olvastam, hogy egyszerre adják a closty+duphastont mert nem elég ha produkál peteérést a gyógyszer, de viszont nem elég a progi a megtapadáshoz. Szóval erre is ráfogok kérdezni a dokinál. Lesz egy pár kérdésem most hozzá :)
Hajni0919
2013-07-03 09:48:11
 
sziasztok :) segítenétek kicsit kielemezni a görbémet? anyit róla hogy 6-naptól 5 napon át clostilbegytet szedtem. holnap megyek az orvoshoz hogy megnézze mi újság... köszönöm :)
Dzsudzsa
2013-07-03 09:43:51
 
Vivien 1024! Köszönöm! Ha elkezdünk diétázni, az IR szabályainak megfelelően étkezni, bajt biztos, hogy nem csinálunk!!!Sőt :)) Köszönöm
capri
2013-07-03 09:42:59
 
Vivien, köszi a választ Neked is! És nálad mi a megoldás? Kaptál valami gyógyszert?
Vivien1024
2013-07-03 09:35:55
 
Capri,
nekem is a luteális fázisom a rövid és nálam is a napokkal előtti barnázás, pecsételés a baj. Nekem a vérvétel egyértelműen kimuatta. A progeszteront nézték és azt ha jól tudom a 21-23. napba nézik. Úgyhogy szerintem nem leszel elkésve hétfőn sem :) Szorítok, hogy minden rendbe legyen. :)

Dzsudzsa,
én most eléggé beleástam magam ebbe az IR-be. Kérni is fogom a dokimtől, hogy küldjön el egy terheléses vércukorvizsgálatra. Nekem szinte minden tünetem stimmel hozzá...
http://inzulinrezisztencia.5mp.eu/web.php?a=inzulinrezisztencia&o=aBfTPxn0zs
ezen az oldalon én nagyon sok infot találtam. És én elkezdtem eszerint étkezni. Vasárnap kezdtem és azóta nem fájt a fejem! Pedig az utóbbi időben már napi szintű volt!

Viszont a hőm megint szórakozik. Azt hiszem megint elérkeztem ahhoz a ponthoz, hogy ezt a hónapot végigcsinálom és leállok a méréssel. Azt vettem észre megint magamon, hogy attól kapok sikitófrászt reggel mikor meglátom hogy 37 alatt van a hőm. Jó is lesz pénteken elutazni és elfelejteni ezt a méricskélést... :)
LAdrienn
2013-07-03 09:34:35
 
Mirmite
láttunk már csodát miért kéne tökéletesnek lenni a görbéinknek :-) drukkolok!!!
Én vasárnapra nem várom elvileg de 1-2 nap eltérés szokott lenni mindkét irányba úgyhogy nem tudom sose pontosan de nagyon nem várom :-))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!