Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-07-04 10:04:05
 
adrienn128

Köszi...
Hátha...

Egyébként azt tudja valaki, hogy a hő mennyivel ovu előtt esik le?
Csak mert mindenütt azt írják, hogy "közvetlenül" előtte.
De nem értem, mert ha pl. hajnalban leesik és én látom, mert megmérem, akkor utána az elkövetkező 1-2 órában kiszabadul a pete, és megemelkedik a hő, azt már csak másnap reggel tudom meg, mert akkor mérek. Szóval miért arra az emelkedős napra húzza be az ovut a mindenféle görbevezető, amikor lehet, hogy akkor már el is halt szegény pete előző nap reggeltől? Szóval ha valaki pont az ovu napján van együtt este, lehet, hogy már késő...sőt, lehet, hogy már a behúzott ovunap reggelén is késő...
Érti ezt valaki?
plumeria14
2013-07-04 10:03:28
 
adrienn128,
köszönöm :)
adrienn128
2013-07-04 10:02:04
 
Úgy is elérhető, hogy a bal oldali menüsorban az Education címszó alatt a Games menüpontban az első :)
adrienn128
2013-07-04 10:00:50
 
Itt a link:

http://www.fertilityfriend.com/igame/
plumeria14
2013-07-04 09:59:39
 
adrienn128,
a fertility-n pontosan hol található ez a program? Át tudod küldeni a linket?
plumeria14
2013-07-04 09:56:59
 
veroni07
A legtermékenyebb nyák a legjobban nyújtható, legyen az tojcsis vagy vizes…én sokszor nem is nagyon tudok különbséget tenni
December óta próbálkozunk, de nem tervezem a tesztelést a nemvárt előtt..az pedig még odébb van…bár 2 nappal korábbra nem várom, mert a rendszer a 11. napra jelezte előre az ovut és végül a 9. napon volt, de nem változtatta meg ennek megfelelően a luteális hosszát.

Moha13
Az tegnap volt, ma meg ma van. Nálunk is szokott lenni ilyen, de nem szabad emiatt úszni hagyni a hónapot. Bújj oda hozzá, kérj tőle bocsánatot (bárki is volt a hibás), mert a bocsánatkérés nem azt jelenti, hogy a másiknak volt igaz, hanem azt, hogy a kapcsolatotokat többre tartod ennél. Üljetek le, beszéljétek meg és este legyen egy jó kis békülős szex :)
adrienn128
2013-07-04 09:55:23
 
veroni07: az ovu teszt az ovu előtt 2 nappal, vagy előtte egy nappal, vagy aznap is lehet pozitív, ha összenézed a hővel meg a többi tünettel, akkor lehet biztosat mondani, sajnos csak utólag. Az oka az, amit Plumiera14 mondott :) Ugyanez igaz a tojcsis nyákra is.
adrienn128
2013-07-04 09:51:53
 
Sziasztok lányok!

Mennyi minden történt, amióta nem jártam itt :)

Látom, elég sokan már a finisben vagytok, mindenkinek nagy - nagy drukk! Jó lenne sok "pozitív" eredményről hallani!

Én szépnek látom a görbéiteket! :)

Csera84, Jarokriszta: pont a 9. napon volt a hőleesés, ami pont egybeesik a beágyazódásos hőleeséssel!

Robrta: nagyon szép a görbéd :)

Plumiera14: jó helyen vagy még, állítólag nem kell a hőnek az egekben lennie, legalábbis nem törvényszerű.

Katicabogár5: gratula a babákhoz!

Moha13: mindent bele :) Még nem maradtatok le semmiről, talán a szép idő meghozza a jó haangulatot is, szurkolok nagyon!

Én a fertilityfrienden találtam egy szuper programot, azt kell megtippelni az adatok alapján, hogy melyik napon volt az ovu. Jó sokat elszórakoztam vele, és rengeteg görbét láttam! (Köztük olyanokat is, ha nem lett volna ott a végén a pozitív teszt, azt tippeltem volna első pillantásra, hogy nem is volt ovu...) Ha van kedvetek egy kicsit szórakozni vele, akkor ajánlom mindenkinek :)

Én még a ciklus elején vagyok, egyelőre pirosban, de már kicsit unom. Remélem, holnapra már elmúlik. A hőm valamiért jóval lejjebb van, mint a múlt viklusban, biztos azért, mert hűvösebb van.

Szóval, várom a híreket, és izgulok mindenkiért :)
Moha13
2013-07-04 09:47:59
 
Plumeria

Én félre tudok tenni bármilyen hangulatot a cél érdekében, de a férjem egyáltalán nem ilyen...tegnap este kissé össze is vesztünk, szóval...asszem, ez a hónap ugrott...most olyan szomor vagyok...:(:(:(
És tuti most van ovum, mert feszül a hasam ott lent...meg ilyen nyomásérzetem van...
Mindegy...legközelebb...:X
veroni07
2013-07-04 09:44:44
 
Plumeria
Mikor csinàlsz tesztet?lehet mar kimutatnà:)
Bâr én is megvàrnàm a nm vàrt napjàt!*miota probalkoztok?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!