Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-07-14 23:29:50
 
ja, lemaradt a görbém...:)

Plumeria
Grat az új munkához...ez egy nagyon jó figyelemelterelő lesz...:)
Moha13
2013-07-14 23:28:54
 
Katicabogár
Sajnálom, de én is csak azt mondom, hogy nagyon jó, hogy megvan a gond, mert miután megoldottátok, hipp-hopp jön majd a babó valószínűleg...:):):)

Dzsudzsa
Igen, szerintem 3 nappal vagyok mögötted...:)
egyelőre nálam semmi újdonság, a görbém a szokásos ábrát mutatja, eddig is mindig így nézett ki...meglátjuk.
Nagyon izgi lehet, hogy holnap reggel tesztelsz...szorítok! :)
plumeria14
2013-07-14 22:30:52
 
Adry03,
köszönöm...nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz...biztos kevesebbet fogok agyalni a hőmön, a babán...remélem ez majd segít ;)
Adry03
2013-07-14 22:25:33
 
plumeria

Sok sikert az új munkádhoz !
plumeria14
2013-07-14 21:54:48
 
Dzsudzsa,
holnaptól én is korábban kelek (új munka), izgatottan várom az eredményt :)
Dzsudzsa
2013-07-14 20:36:21
 
Plumeria14!
Köszönöm. Azt hiszem nem nagyon fogok aludni :) Ma reggel is fél 6-tól forgolódtam. Én 5.40 körül szoktam tesztelni.
Szerintem - ha eljön a várva várt 2 csík - az 5. tesztnek sem nagyon fogok hinni :)
Dzsudzsa
2013-07-14 20:33:29
 
Köszönöm a szurkolást!
Képzeljétek, a mai reggel tesztet nem dobtam ki. Most este 7 körül értünk haza, ránéztem, és látom - nagyon halványan - a 2. csíkocskát. Mindenhol azt olvasom, hogy csak a tesztleírásban lévő ideig érvényes (ez ált. 3 vagy 5 perc). Így nem nagyon foglalkozom vele. Holnap reggel meglátjuk.
Tünetem igazából nincsen. A hasam időnként fájdogál, minta megjönne. A gyomrom nem reggel, hanem napközben rossz, mintha kisebb gyomorrontásom lenne. Még bármi lehet, de most tényleg reménykedem.
Veroni!
Ahhoz képest, hogy nem aludtál, szépen elindult felfele a hőd. Ha eleget aludtál volna, gyanítom még feljebb ugrik :)
Moha13!
Feléd mizújs? Nagyon együtt haladtunk Veled is!
Katicabogár5
2013-07-14 18:24:15
 
Köszönöm az együtt érzést. Remélem hamar jön a picike.
plumeria14
2013-07-14 17:53:10
 
Katicabogár5
Most olvastam csak, NAGYON SAJNÁLOM, hogy nem tudott jó hírt közölni a doki… Ezt a következtetést miből vonta le a doki? „Meg csak gyógyszerek segítségével és tüsző nézéssel lehet baba.” Ha csak ez az akadálya, akkor HAJRÁ!!!!!!

VeresSzilvia
Sajnálom, hogy így alakult!!!!

Dzsudzsa
Úgy látom, hogy lassan gratulálhatunk, ez nagyon BÍZTATÓ ám! Talán azt is mondhatnám, hogy nem kérdés mi lesz a teszt eredménye néhány napon belül. Megy a drukk!

fogtunder76
Olyan jó hallani, hogy minden rendben veletek! Emlékszel, milyen együtt haladtunk? MI még várakozunk…

Nekem tegnap lejárt az előfizetésem és a rendszer rögtön a népességi átlagot vette figyelembe…elvileg kedden várható az ovum…egyelőre nincs semmi előjele…ma du-án az ovuteszt még full negatív volt :(
fogtunder76
2013-07-14 17:36:47
 
sziasztok lányok :) Régen írtam nektek, de gondoltam rátok sokat :)
A rosszulléteim szépen elmúltak és végre voltunk 12 hetes UH on is :) Hoztam róla képet, hogy lássátok minden várakozásnak beérik a gyümölcse...minket 1 évet váratott a kis drágaságunk !!
Kitartást nektek és ne adjátok fel, csak kitartóan hinni :))

http://kepfeltoltes.hu/view/130714/bab_ca_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!