Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-08-03 16:26:20
 
Sziasztok!
Mirmite, igaz, pár nappal előrébb vagyok, de az én görbém is kiegyenesedett. :-)
LAdrienn, ugye milyen szép görbe kerekedett így a végére abból a hullámvasútból? ;-)
Lujza, szerintem is most volt még csak ovud.
Plumeria, utólag is sajnálom. :-(
Moha, várjuk a listát!
Moha13
2013-08-03 15:28:33
 
Kira84

Köszi, hogy elmesélted, és kitartás, csak pozitívan! :)

Missy
Elkezdtem összeszedni, hogy eddig hányan és mennyi idő után estek teherbe mióta elindult ez a fórum. Hamarosan jelentkezem a listával...már szép hosszú...:)
Kira84
2013-08-03 14:03:29
 
Moha13.Aranyos vagy,a kérdésedre válaszolva nem titok szivesen elmondom mi volt a gond.Azt mondta az orvos mikor elmentem hozzá hogy nem sok esélyt lát arra hogy megmarad mivel nem nőtt a hcg hormon nálam úgy ahogy kellett,valamiféle fejlődési rendellenesség volt.Olyan 6-és 8 hetes lehettem vele.Azzal vígasztalt a doki hogy ami nem életképes azt a természet szelektálja,az biztos hogy így is megviselt .Na de nem bánkódom tovább majd lesz ez másképpen is.Nekem ilyen a mai görbém .
Missy
2013-08-03 12:51:53
 
Sziasztok Lányok!
Mirmite drága :-)) , mi itt görbéket mutogatunk, nem egyeneseket :-))
Csillka, nagyon bízom benne, hogy fenn marad a hőd. Amikor elkezdtem a fórumot olvasgatni, azt hittem, minden héten sikerül valakinek. Ott volt Robrta, aztán rá egy hétre Dzsudzsa, de azóta semmi.

Plumeria, Moha, ez volna az arány? Havonta két fogantatásra lehet számítani?

A palástfüves hónapomnak vége. Én akkor a szokott időben mértem, eleget aludtam. Nem tudom, miért volt alacsonyabb a 19. napon. Másnap visszaugrott, a rendszer pedig törölte az általam beírtat, s számított értékkel kalkulált. Nézd!
Arra gondoltam, kipróbálok még egy hónapot, vagy ezt csak kúraszerűen szabad inni?
LAdrienn
2013-08-03 11:43:41
 
Sziasztok Lányok! Kiara, nekem is hasonló tüneteim vannak, sűrű krémes folyás bele-bele nyilal a hasamba néha, nagyon bízom benne, hogy azért van mert sikerült végre. Én viszont vezetek görbét így egyértelmű a hőemelkedésem. Ìgy állok ma:
Mirmite
2013-08-03 11:26:22
 
Sziasztok lányok!


Lujza,én is azt mondom most lehett ovud:)

Katkamanó igen érdekes a görbéd egyenlőre,bár szerintem
még fogja pakolni az ovudat:)

Kiara,görbe nélkül elég nehéz bármit mondani de megy a drukk!!!

Görbém:)hihi
Moha13
2013-08-03 10:46:24
 
veroni07

Hogy vagy ma?
Moha13
2013-08-03 10:42:39
 
Kiara
Szerintem holnaptól mérd a hődet...és látni fogod, hogy mennyire van fent, bár nyilván az ovu előtti edőszakhoz kellene nézni, de így legalább látni fogod, esik-e nemvárt előtt.
Lehetséges, hogy ezek jó előjelek. :)
lujza01
2013-08-03 10:34:14
 
:) Akkor jó későn.. de legalább az is bíztató, hogy volt..:):) Köszi csajok..
Kiara
2013-08-03 10:07:50
 
Sziasztok!
Tegnap írtam másik fórumtéma alá de lehet itt előbb kapok választ, ez a legpörgősebb blokk :-)Volna egy kérdésem......Görbém nincs, szóval azt hogy mennyire van fent a hőm azt nem tudom....
6 nap múlva kéne megjönnie, tegnap, tegnap előtt erős fehér krémes folyásom volt, ami hol hígabb krém hol kicsit sűrűbb. ( nem felfázás és nem fertőzés, nincs szaga és egyéb tünetem se amik ezekre utalnának)
Valamint néha-néha szúrkál a hasam, illetve ma néha olyan is volt hogy ha úgy mozdulok, tüsszentek akkor alul úgy meghúzódik a méhemnél hogy szinte össze görnyedek..ma még nem nagyon tapasztaltam semmit, most szerintem inkább száraz vagyok, bár mondjuk nem rég keltem..szerintetek ez valami probléma vagy inkább jó előjelek lehetnek??????????????
Köszönöm szépen!!!!!!!!!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!