Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KLANITA
2015-02-02 05:13:38
 
Jó reggelt!

Csináltam ma is tesztet, pozitiv lett, talán kicsit erőssebb. Ma vagyok a 14. DPO-n.

Ez a szombati: http://www.kephost.com/image/F9lj

Ez a ma reggeli: http://www.kephost.com/image/FbBI


atthemoment- nem nagyon tudom hogy milyennek kénne lenni és hogy most más-e mert nem igazán nézegetem.

atthemoment
2015-02-01 22:39:56
 
Klanita!ha lehet ilyet kérdezni,a méhszájad és a nyákod más,mint ezeken a ciklusnapokon korábbi ciklusban?
atthemoment
2015-02-01 22:35:50
 
Popi!Maximális tiszteletem nektek és emelem képzeletbeli kalapom előttetek,hogy ezt kibirtátok. Most olvastam másodjára,hogy mit kellett átélnetek de ezt könnyek nélkül nem lehet végigolvasni.Most minden rendben lesz,erős vagy!
Erika12
2015-02-01 20:27:35
 
Nekem az egész család végig kíséri a hőgörbémet,nézik a tesztet ,fényképezik a tesztet,már nem gyerekek!
Nagyon várják a babát!:)
Én isten félő ember vagyok.
Hiszek az Úrban és az egy szülött fiában Jézusban!
kardvirag
2015-02-01 20:13:22
 
Egyik ismerősöm kisfiának rátekeredett a köldökzsinór szülés közben,meghalt a gyerek...aztán nem sokkal később újra teherbe esett, lett egy gyönyörű lánya. Biztos hogy mély nyomot hagy egy anya szívében a gyereke elveszitese, talán ennél nagyobb fájdalom nincs is az Életben.
kardvirag
2015-02-01 20:11:19
 
Nem tudom ki hogy áll a hittel. Én hiszek abban, hogy minden Isten akaratán belül történik. Nyilván az ilyen és ehhez hasonló tragédiát nem tudjuk vagy csak nagyon nehezen elfogadni.
Ebben az elfogadásban, küzdelemben jó segítséget kérni szakembertől. De ez az én véleményem.
kardvirag
2015-02-01 20:09:18
 
Jól döntöttetek szerintem...
kardvirag
2015-02-01 20:07:08
 
Nehéz, de jó, ha megpróbálsz pozitivan hozzáállni.
kardvirag
2015-02-01 20:06:22
 
Igen, szörnyű, mert Élet...
Köszönöm Popi, hogy megosztottad! Sok erőt neked a továbbiakban!!!
KLANITA
2015-02-01 20:05:04
 
Popi- nekem is férjem tudja csak de még nem beszélünk róla, egyenlőra csak a gondolataimba van állandóan. :-)
Ezt most más lesz és nem lesz semmi gond a babával, probálj így hozzá állni én is azt teszem.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!