Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Andi1989
2015-04-20 11:33:53
 
Linda2009,
bocsi, most olvasom, hogy fél éve próbálkoztok...:)
Andi1989
2015-04-20 11:33:01
 
Tsibe,
jó döntés. A végére kell járni, hogy mi az ok. Mi is így voltunk vele 2,5 év után. Bár az igaszság az, hogy a dokim nem csinált hormonsort meg ilyeneket, csak a műtéti szövettan és vérkép alapján jutott el oda, hogy a progeszteronomat kell pótolni. Még van egy hónapom a kúrából, és ha utána se sikerül 1 hónapig, akkor a következő lépés egy meddőségi centrum vagy egy endokrinológus. Majd meglátjuk.:)

Linda2009,
Üdv itt.:)Nekem egy kicsit furcsa a görbéd. Nagyon alacsony az alaphőd, és a ciklus második felében nem emelkedik a hőd, hanem esik. Mintha nem is lenne peteérésed. Voltál már dokinál? Mióta próbálkoztok?
lisa74
2015-04-20 11:26:33
 
Vestal.. A fenti teszt milyen mårkâju? Az lsón làtszik halvànyan a màsodik csík.. Hàtha.. Szurkolok..
Linda2009
2015-04-20 11:18:52
 
Sziasztok!

Fél éve próbálkozunk,sikertelenül. ciklusom vagy 26 vagy 36 napos. Ebben a ciklusban mértem először a hőm. Holnap megyek először dokihoz.Vélemények?
Tsibe
2015-04-20 11:18:16
 
Andi,
úgy döntöttünk, h most már elég ideje próbálkozunk sikertelenül, úh szeretnénk megtudni, hogy van-e vmi kifejezett oka, vagy csak még nincs itt az ideje. A férjem is megy szerdán.
Kicsit ideges is vagyok, bár gyanítom, h így elsőre sok minden úgysem fog történni.
Andi1989
2015-04-20 11:09:31
 
Tsibe,
szerintem nincs okod egyelőre aggodalomra, szép a görbéd! :)

Én kifejezetten szeretem, ha a férjem is el tud velem jönni dokihoz.:) A műtétem után is elkísért- kint volt a váróban. Hallotta, hogy mit mond a doki.. :)
Jó érzés, ha mellettem van ilyenkor is.
Miért mész dokihoz?
Tsibe
2015-04-20 11:00:17
 
Sziasztok!

Nekem tegnapra visszább esett a hőm, és úgy tűnik ma is szimpatikus neki ez a szint :(

Kicsikincs! Én az előző ciklusban 9 dpo-tól jósteszteltem, gyönyörűen erősödött a négy napig. A nemvárt napján leesett a hőm, ezért aznap már nem csináltam jóstesztet. HCG-vel tesztenli nem mertem idő előtt. Végül csak másnap jött meg. Azt azért furcsának találtam, hogy bár már többször próbálkoztam jósteszteléssel, még soha nem mutatott semmit eddig.

Du. megyek nőgyógyászhoz. Szerintetek kísérjen el a párom? Vagy felesleges?
Andi1989
2015-04-20 10:31:24
 
Sziasztok.:)

Vestal,
ha nagyon erősen nézem, látok ott valamit, nagyon remélem, hogy holnapra ez csak erősödni fog!!!!! :) Drukkolok!

Lisa74, sajnálom, de ne ad fel!!! Új hónap, új remény, ahogy mondani szokták!

juuuccc, az a baj, hogy nagyon hiányos a görbéd, így nehéz pontosan belőni, hogy mior lehetett az ovud. De remélem, hogy jó időben voltatok együtt!!! :)

Brigi05,
köszönöm szépen.:) Igen, sajnos nem olyan egyszerű a mai világban összehozni egy babát, bár vannak ugye kivételek. De megdöbbentően sokan- az én közvetlen környezetemben is- ilyen problémával küzdenek. Hihetetlen... Akinek adott minden feltétel, annak éveket kell várni és küzdeni, hogy végre beteljesüljön az álmuk. Aki meg csak a családi pótlékért szül- tudom, hogy most nagyon rondán beszélek, de így van-, az meg akkor terhes lesz, ha ránéznek. Szörnyű...

De hiszem, hogy nemsokára mi is megtapasztaljuk, hogy milyen az anyaság! :)

Nem tudom pontosan, mi történt ebben a ciklusomban, miért húzta be olyan koránra az ovumat... Próbáltam az első félidőben 2 napomat módosítani- ott keveset aludtam, meg beteg voltam-, de így se rakja odébb. Na mindegy, pár nap, és kiderül.

Én így ébredtem reggel:

Én így ébredtem reggel:
Vestal
2015-04-20 09:56:19
 
Sziasztok!

Monika, az kicsikincs lh tesztje.

Lányok, nekem ma lement a hőm, viszont teszteltem és:

http://kepfeltoltes.hu/150420/IMG_0285_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Láttok rajta valamit?
juuuccc
2015-04-20 09:32:38
 
lisa74 sajnálom, hogy megjött :(

Kicsikincs

Látszik azon remélem ma még erősebb csíkokat mutatsz nekünk :)

Szerintetek nekem hol volt az ovum, mert tuti nem ott ahova be van húzva. Még semmi jele annak, hogy mejönne, mondjuk kb 2 óránként kellett felkelnem pisilni az éjjel, plusz elmentünk kirándulni és alig vártam, hogy hazaérjünk annyira kellett már napközben is és kicsit fáj a cicim, de nem merek reménykedni, mert ez lehet mindkettő. És így állok ma:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!