Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kitti9001
2015-06-12 17:14:32
 
Mostmár nem értem mi történik tényleg. Ma megérzésből készítettem egy ovu tesztet. Olyan erős pozitív mint még soha. Ezt tegnap miért nem látta a doki uh-on? Wáááá totál összezavarodtam.
Az esélyt azért megadjuk neki.
Szerintetek rossz a teszt? Csak látta volna a doki...
Ma voltam egyébként vérvételen a hormonvizsgálat miatt. LH-T is néznek, szóval max két hét múlva kiderül :)
Dettikécske
2015-06-12 11:22:21
 
Köszi ....Anitacool,aranyos vagy.....:)))
Anitacool
2015-06-12 11:19:24
 
Detti olyan cukik lehettek így együtt, úgyhogy nagyon-nagyon drukkolok!

Dettikécske
2015-06-12 11:12:18
 
Corinna .szerintem a gratuhoz gyöngyvirágot akartad irni,de semmi baj,értek én...:)))))))
Dettikécske
2015-06-12 11:10:38
 
Corinna,én is a boldogásgot akarom megadni a páromnak,mivel nekik az ikrek lombikkal lettek,....és fiuk,és szeretne egy kislányt de nagyon....és annyira szeretném már öröm legyen a szivében,de nagyon aranyos mert benne van mindenben,még a vitamint is beszedi,meg most rendelni akarok férfi és női termékenységi tesztet is,annak ellenére h van már neki is nekem is megakarom nézni,és abban is benne van,melettem van,csak most is ugy ürölt,mindig kérdezte a hőmet is....de nagyon dárga emberke,,,,bizok benne hamarosan össze jön,csak akkor most már jöjön meg,h készülhessünk,veszek magamnak mikroszkopot is,meg normálisan fogm mérni a hőmet,mer itt elcsesztem az elején egy kicsit.....

Dettikécske
2015-06-12 11:00:08
 
Anitacool! Köszi aranyos vagy,pozitiv maradok,csak tudod 41 vagyok és sietős lenne...:)))még két évet adok magunknak csak össze jön tán,.....páromnak is nekem is van gyerek,ugy hogy csak össze jön a közös is...már most fáj a fejem meg a szemem is ami menses előtt szokott...legközelebb meg nem is tesztelek csak az elmaradtól 4 hétre és akkor megyek dokihoz is.....:)))
Anitacool
2015-06-12 10:46:58
 
Lányok én már annak is örülni fogok, ha "normál" ciklusom lesz. Elhatároztam, hogy ezen a nyáron gólyahírnek kell lennie. A meg nem született ikreimmel júliusban lett volna a nagy találkozó. Csodálatos lenne akkor egy pozitív tesztet látni, ami végre happy enddel végződne. :-)

Detti maradj olyan pozitív, ahogy megismertünk, mert hidd el, okkal megy el a baba. Inkább így, mint betegen szülessen. Nem sokára érkezik úgyis az egészséges babátok, nagyon drukkolok nektek, hogy már a következő ciklusban sikerrel járjatok!
Gyöngyvirág88
2015-06-12 10:44:44
 
Kira mikor mész dokihoz?
Corinna
2015-06-12 10:28:27
 
Dettikécske... nagyon sajnálom... ez a hónap sajnos nekem is nagyon rosszul zárult... kicsit magamba is vagyok zuhanva, mert a párom már nagyon szeretne babát... az visel meg a legjobban, hogy neki megmondjam mindig, hogy most se sikerült...
Dettikécske, Liza... nagy gratula... vigyázzatok nagyon magatokra ebben a kuka melegben.. és írjatok mi a fejlemény :)))
Gyöngyvirág88
2015-06-12 10:25:43
 
Nem tudom, nem kérdeztem, mert pont ecseteltem neki, hogy hosszúak a ciklusaim, mikor volt az utolsó mensi.
A melleim nekem is fájnak, néha szurkálást érzek, de semmi más.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!