Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dettikécske
2015-06-13 10:09:48
 
;))))))) Koszi Corinna...;))))
Corinna
2015-06-13 09:52:48
 
Kira..bocs, hogy ezt ìrom, de a pofà leszakad...milyen érzéketlen,bunkò orvosok vannak....pedig nekik igazàn kéne tudniuk, hogy vannak akik nagyon szeretnének babát....az egyik baràtnőm 8hetesen elvetélt, bent a korhàzban meg ùgy viselkedtek vele, mint a ronggyal...betették 2abortuszos nő mellé...az egyik mondta neki van màr több gyereke..ez màr nem kell..nem is akartàk...hàt egész nap csak sírt...Dettikécske...talàn nem volt véletlen az a gratuláciò...mindennek van oka...szorítok....
Kira84
2015-06-13 09:49:09
 
Igen lányok bízom a piciben,nagyon akarjuk őt.Igaz hogy még a vérezgetés megvan de a hasam nem görcsöl sokat pihenek és beszedem a gyógyszert meg magnéziumot iszok napi 3..Felháborító ahogy az embereket kezelik talán ami tényleg kiakasztott hogy nekik csak az a terhes nő aki nagy hassal megy oda,mintha a kis terhességet nem is kéne megmenteni..
lisa74
2015-06-13 09:26:36
 
Kira.. Ne idegeld magad.. Biztos minden rendben lesz, pihenj sokat.. Nagyon drukkolok.. :-) :-)
Dettikécske
2015-06-13 09:21:59
 
Kira,nyugodjál meg,tudom nehéz,vannak ilyen bunkok,ugy kezelik az emberekt mint a marhát a vágo hidon. Bizz ba babádban és magadban,kicsi a bors de erős....:)
Kira84
2015-06-13 09:18:31
 
Hát lányok a tegnapi napom kész káosz volt a kórházban.Ujra vizsgálat vérvétel és uh,persze az egész napom elment vele,de nem is ez a gond. Már a vizsgálatnál össze különböztem a dokival mert kacsával nézett meg én meg nem akartam nehogy nagyobb baj legyen mint ami van.Közölte csak így tudja megnézni mennyire vérzek.a vérvétel eredményére persze 2 órát kellet várni már totál ideg voltm.Jön az uh doki megnéz nem lát petezsákot csak annyit közöl azt látja hol fog kialakulni,na kösz.Msjd az asszisztens hozzá teszi mit akarok én ilyen hcg szintnél ez csak egy mikro terhesség és nyugodjak bele hogy elvetélek.Nem értem hogyan lehetnek ennyire bunkó és érzéketlen emberek a kórházakban,hát mondanom sem kell nem hagytam magam és kérdőre vontam hogyan mondhat ilyent bárkinek is,hiszen se nem orvos se nem isten hogy eldöntse mi legyen a terhességemmel. Hétfőn a hcg 117,6 a tegnapi meg 128,4.
Tudom hogy nem sokat nőtt de én még bízok benne hogy utóléri magát a pici.A doki azt mondja hogy 5 hetesnek kéne lennie de én tudom hogy nem mivel az ovum is jóval később volt... Én még reménykedem...
Dettikécske
2015-06-13 09:16:46
 
Köszi Lisa,remélem......:)))) Párom azt hajtsa ott van...és örül h, vissza ugrott a hőm...Remélem igaz lessz az álmom,és jo hirekkel jövök csütörtökön...:)))
Dettikécske
2015-06-13 09:13:12
 
Segitsetek már egy picit....A hő leesésem adódhatot abból h, nem aludtam hat orát és még hamarabb is mértem 40 perccel,Ma aludtamrendesen,és ugy mértem ahogy szoktam 5 kor és vissza is ment.És megtaláltam a naptáramban 44 napos volt a legutobbi ciklusom,Valahol az olvasom érdemes az elmaradt nem várt után egy héttel első teszt,ami nekem akkor igy jövöhét csütörötk,pont akkor megyek dokihoz.Szerintetek akkor teszteljek ujra reggel mielőtt megyek? Most olvastam olyat is tizhetesen lett neki pozitiv az első teszt,és mégis az volt és egészséges babája lett,a doki is később látta mint kellett volna....
lisa74
2015-06-13 09:11:53
 
Dettikécske.. Hàtha ott van az a pici elbujva.. Drukkolok. :-)

Nekem ma a ciklus.hu behuzta az ovu vonalat.. http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1362dbbe284cc45ac76f3e8f489970f0_150516_150613_1434153600_.png

6 napja pozi a terhes tesztem,, ez a tegnapi.. http://kepfeltoltes.hu/view/150612/IMG_20150612_221931_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Érdekes.. Remélem baba van.. :-) :-) :-)
Dettikécske
2015-06-13 06:10:45
 
Este almomban ultrahangon lattam,es hangos ultrahanhos szivdobogast hallottam,...semmi orvos...semmi..enyitt lattam es halottam......majd kiderul .....Koszi Gyongyvirag.....
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!