Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dettikécske
2015-06-14 08:46:03
 
Ma igy.....izgulok mi lessz....jo lenne ha nem kellene tovabb probaljozni...
Gyöngyvirág88
2015-06-13 19:16:30
 
Sziasztok :)

Visszaolvastam nagyjából a mai napot :(

Egész napos családi sütésen-főzésen voltunk, nemrég értünk haza, most pihizek :)
Dettikécske
2015-06-13 19:15:06
 
De elvesztetek csajok......
Anitacool
2015-06-13 17:00:35
 
Sajnos teljesen igazad van, a tapasztalat ezt mutatja, tisztelet a kivételnek, nyilván az is van. :-)
Kira84
2015-06-13 15:53:30
 
Anitacool..
Sajnos ilyen embertelenek dolgoznak a kórházakban pedig semmi mást nem várnánk el csak egy kis empátiát tőlük,hiszen van éppen elég bajunk nem hogy ők még bunkózanak velünk.
Sajnos a mai világban ha nem tolsz nekik pénzt szó szerint leszarnak bocsi ha prűd voltam de így van.Nagyon kevés az az orvos aki anélkül is becsülettel foglalkozik a kismamákkal.
lisa74
2015-06-13 13:06:06
 
Nekem a ciklus 24 napjãn dēlutãn halvany poti lett,25-26 napon pedig jol lätható ēs a digitälis teszt a 27 napon kiirta hogy pozitiv,2-3 hetes..amugy a ciklusaim 25-27 naposak...
Dettikécske
2015-06-13 11:50:50
 
Lisa Gratula.Szeretnem kerdezni h hanyadik napja lett volna a nem vart,mert alitolag a nem vart utan egy hettel eros a teszt,az nekem csutortokon lenne...es akkor csinalnek ha igy van ujra...
lisa74
2015-06-13 11:45:19
 
A tervezett babàn nem engedi tovàbb irni a hőm, miota beirtam a pozi tesztet.. Azert irom még most a ciklus. hu n. De màr csak hétfőig mérem, remélem akkor màr mutatja a korhàzas teszt is, hogy pozi.. Csinàltam ma is tesztet és mostmàr teljesen erős.. :-) :-) szép napot mindenkinek.. :-)
Anitacool
2015-06-13 10:51:56
 
Lisa hát ez érdekes, szerintem ne foglalkozz a ciklus.hu-val, nekem többnyire tök máshol jelöli, mint másik programok.
Anitacool
2015-06-13 10:48:07
 
Kira emlékszem én kifejezetten érzékeny lelkű terhes voltam (volt, hogy egy reklámon elsírtam magam), nem értem, miért képtelenek embernek kezelni a kismamákat.
Amikor közölték, hogy a terhességem megszakadt asszem ennyit mondott az UH-os: ebből nem lesz gyerek. Mondom tessék? Jahh hát lecsúszott a petezsák, menjen és jelentkezzen kaparásra.
Aztán végig sírtam, amíg vártam a soromat, s a kutya nem szólt hozzám. Aztán kikiabáltak a folyosón, hogy mit akarok, nem sírni kell a folyosón, hanem jönni és mondani, hogy mit akarok. (Holott reggel kijött 1-1 orvos, és neki kellett mondani ki miért jött).
Aztán a műtét előtt mondták vérvétel jön. Én meg ittam egy pár kortyot előtte, mire az orvos rám üvöltött, hogy "Na most cseszte el, hogy ma megműtsem!" Holott mikor kérdezni lehetett, elmondtam, hogy nekem még ilyenem nem volt, vázolja fel a menetrendet.
A műtőbe meg hisztizett, hogy ő ezt már nem akarta megcsinálni, mert találkozója van a Westendben. Úgy éreztem majd jól összecsap, és nekem már sose lesz gyerekem...

Hetekig nem tudtam kiheverni ezt a bánásmódot.
Bocsi, ha hosszú lett.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!