Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-10-21 18:39:26
 
Nekem olyankor szokta 2szer elküldeni, ha közben lefagy egy pillanatra a lapi :)
Krisz27
2015-10-21 18:39:17
 
SzMZs én is erre gondoltam. Köszönöm a korrekciót.
Annácska nagyon magára vette... Én nem vitázni akartam. (mint ahogy ezt le is írtam) Írásban biztos másképp mennek át a dolgok... Bár próbálok mindig úgy fogalmazni hogy ne sértsek senkit.

Kriszi jól teszed hogy megnézeted magad, az a biztos. Aztán ha valami "baj" van azt lehet orvosolni. :) Ha meg nincs semmi akkor megnyugodhatsz :)
annácska75
2015-10-21 18:31:51
 
Bocsi nem tudom mi van
annácska75
2015-10-21 18:31:14
 
Szia FrauKriszi!Nem volt részemről vita
annácska75
2015-10-21 18:29:36
 
Szia FrauKriszi!Nem volt részemről vita
SzMZs
2015-10-21 18:29:14
 
Nekem a nőgyógyászom mondta, hogy egy hosszú ciklus során akár 2 pete is megérhet, a tényleges repedés nem feltétlenül történik meg, vagy nem marad vissza megfelelő minőségű sárgatest hormon, ilyen esetben nem gátolja meg a további pete kiszabadulását!

Minden női szervezet más és más, és mivel egy menstruáció utáni peteérés nagy eséllyel nem tényleges ovuláció, lehetséges, hogy 2 hét múlva egy érésben lévő pete ténylegesen meg tud repedni. Illetve ha mégis végbement ovuláció történt zár az illető egy 20 napos ciklust. Azért írtam így Hugerynek, mert a hőből majd csak utólag fogjuk tudni megállapítani, hogy termelődik-e a sárgatest hormon, ami fent tartja a hőjét, vagy pár nap múlva leesik a hője, mert csak próbálkozott a szervezet.

Elnézést, hogy összezavarhattam bárkit is, ígérem nem teszem többet ;)
FrauKriszi
2015-10-21 18:08:55
 
SzMZs
29-en megyek a dokimhoz, mar lebeszeltem vele a homet - nem volt egyszeru mert a "hogorbezosszakszavakat" nemigen vagom nemetul -, de szerinte ez nagyon magas, igy teljes kontrollt akar.

Lanyoook,
remelem e ropke vita megmarad velemeny-csere szinten...:)
annácska75
2015-10-21 17:17:18
 
Krisz27!Én nem adtam senkire semmilyen kabátot!Én csak kérdező voltam!És ahogy mondtam utána nézetem!Ennyi :) Nem vita téma!Én is csak jót kívánok mindenkinek!
Krisz27
2015-10-21 17:06:06
 
Mint írtam nem vitázni akarok. A Te eseted óta már többekre is rá akarjátok húzni ezt a kabátot... ezzel viszont nem értek egyet. Tudom hogy jó reménykedni valamiben, ezért nem is hibáztatok senki. Én is már sokszor ringattam magam olyan dolgokba amik nem voltak valósak és nagyon fájt pofára esni...
Itt mindenkit támogatunk, és mindenkinek drukkolunk és biztatjuk egymást. De nagyon hasznosnak tartom, ha valaki felvállalja az eltérő véleményét, (velem szemben is) hiszen másik megvilágításba helyezi a dolgokat. Ezért is szeretem ezt a fórumot.
Neked is drukkolok hogy összejöjjön a baba, ha 1 ha 2 ovud is volt... :) Én nem kételkedek abban sem hogy a teszted mit mutat, biztos eltudod dönteni hogy mit látsz... És mint írtam biztos van ilyen is, de az a ritka.
annácska75
2015-10-21 16:47:53
 
Én csak a saját tapasztalatom osztottam meg itt!Persze véleményed lehet ☺
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!