Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-11-18 14:39:45
 
Eprike fel a fejjel:( a hőesés majd biztos a további napokban fog bekövetkezni.

Nyuszi87 az jó:) én is úgy szoktam visszaolvasni van amikor 2 oldalt is :)

SzMZs A 10. ciklusnaptól éreztem a szurkálásokat és utána lévő napokon,de ami erősebb volt az a 10 és a 12 ciklusnap volt.
A 12.ciklusnapon víz szerű volt a nyákom. Ennyi amit megéreztem.
hugery
2015-11-18 14:18:06
 
Dági79 köszi!
Arivett07
2015-11-18 11:46:35
 
Eprike sajnálom, pedig annyira szép volt a görbéd.
Arivett07
2015-11-18 11:44:40
 
Eprike sajnálom, pedig annyira szép volt a görbéd.
SzMZs
2015-11-18 11:44:05
 
A nődokim az enyémre is azt mondta, hogy az teljesen jó, én azért mentem el endokrinológushoz, mert nem apadt el a tejem fél év múlva sem, miután abbahagytam a szoptatást, ekkor csináltunk prolaktin és tsh kontrollt is, az endokrinológus azt mondta, már a 2,2es tsh is okozhatta a terhesség leállását márciusban, babához ezt muszáj 2 alá vinni. A prolaktinom érdekes mód nem volt magas, szóval az, hogy miért volt teli a mellem azóta is, nem tudjuk. Meg kellett volna ultrahangozni a tejcsatornákat, de addigra terhes lettem és nem lett volna releváns az eredmény.

Most kérdeztem a dokit, hogy mégis mennyire veszélyes a 2,5es tsh a mostani terhességre, azt mondta gyógyszerelés mellett már nem lesz ezzel gond :)

A 2 gyógyszer hatóanyaga ugyanaz, melyik doki-melyiket szereti, ennyi a különbség ;)
DÁgi79
2015-11-18 11:19:05
 
Sziasztok lányok, szép napot mindenkinek!!! :)

SzMZs: nekem 3,26 uIU/ml volt a TSH értékem, a nőgyógyász szerint ez normális, viszont az endokrinológus szerint ez az érték magas, bár máshol is azt olvastam, hogy 1 és 1,5 között kellene mozogni a babához. :) Egyébként annyit kérdeznék még, hogy mi a különbség a két gyógyszer között (Letrox és a tied)? Hétfőn megyek első ellenőrzésre, remélem lentebb csúszott az érték.

Eprike sajnálom :(
Sok drukk a legközelebbi ciklushoz!
Sok drukk hugerynek is, és mindenkinek aki már nagyon várja a babócát. :)

DÁgi79
2015-11-18 11:13:21
 
Sziasztok lányok, szép napot mindenkinek!!! :)

SzMZs: nekem 3,26 uIU/ml volt a TSH értékem, a nőgyógyász szerint ez normális, viszont az endokrinológus szerint ez az érték magas, bár máshol is azt olvastam, hogy 1 és 1,5 között kellene mozogni a babához. :) Egyébként annyit kérdeznék még, hogy mi a különbség a két gyógyszer között (Letrox és a tied)? Hétfőn megyek első ellenőrzésre, remélem lentebb csúszott az érték.

Eprike sajnálom :(
Sok drukk a legközelebbi ciklushoz!
Sok drukk hugerynek is, és mindenkinek aki már nagyon várja a babócát. :)

Eprike
2015-11-18 10:51:38
 
Lányok a testem tuti viccelődik velem... sajnos mégis ma megjöttem, így gondolom csak holnap fog esni a hőm... hát hajrá a kövi ciklusban.
Nyuszi87
2015-11-18 10:51:23
 
Nagyon remélem hogy végre valami történik!
De hogy lehet hogy a doki nem látott semmit tegnap előtt?! Nem értem a dolgokat....nem baj reménykedem!!: )
SzMZs
2015-11-18 10:39:12
 
Ha holnapra visszamegy, akkor ösztrogén csúcs, ha nem, akkor nem volt peteérés. Majd meglátjuk ;)

Frau Kriszi, így szoktak összejönni a meglepi babák :P

Kata, hogy érzed, megvolt tegnap az ovu?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!