Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nevergiveup
2015-11-19 06:47:14
 
Arivett, megint nagyon hasonlóan alakult...
Nevergiveup
2015-11-19 06:43:44
 
Szokásos fel-le nálam :/
Arivett07
2015-11-19 06:43:13
 
Sziasztok, ránéztem most fénynél a hőmérőre, az előbb elnéztem. De akkor sem vagyok az egekben. Mi ez az ugrálás?
Arivett07
2015-11-19 06:20:37
 
Sziasztok! Úgy látszik nekem ez a hónap elszàllt :-(( Vhogy nem akarok feljebb kúszni.

FrauKriszi neked mindig ilyen magas az alaphőd?
FrauKriszi
2015-11-19 06:15:43
 
Jo reggelt, lanykak

A gep szerint ebben a honapban meg nem volt ovum - ami vicces, mert ket honapja most eloszor ereztem megint a szokasos ovus tuneteimet. Meghozza pont a masodik 36.7-es napomon. Most vagy a gep gyagyas, vagy az a baja, hogy a ciklus elso feleben par napig nem mertem, mert ertelme nem lett volna az 1400 km-es vezetes alatt-kozben-utan...

A mai:
Kicsifény
2015-11-18 22:40:14
 
Ma.reggelre 36,45ös alaphore lement.
Kicsifény
2015-11-18 22:39:14
 
Hugery, Eprike, kezdhetjuk együtt a következő hónapot. Nekem is megjott ma reggel. Nagy könyv szerinti 14.napon. Ez már siker nálam. :-) Az már kevésbé, hogy 48 napos volt a ciklus. Következő lépésként megyek sztem endokrinologushoz, mert olyannal még nem jártam, de két hónapja szedem.a meforalt, diéta (nagyjából), c, d, e vitamin, inofolic és mégsem sikerül. A tshm tavasz óta magasabb lett, 3 körül, persze nődoki szerint határon belül van, de megkerdezek egy endo dokit, legalább megnezem, hogy hogy változott a 3 hónap alatt.
Az avivat is újra elkezdem, az első gyereknél két hónapig csináltam és egy 89 napos, ovu nelkulinek látszó ciklusban jött össze :-)!
A clostit lehet kihagyjuk most, mert káosz van a ház felújítás miatt, stresszes a dolog, jó ha karácsonykor dobozolhatunk és dec.31ig költözni kell. Szóval nem akarom elpazarolni a clostit a feszült hónapban, próbálkozunk nélküle, aztán ha nem megy, akkor januárban beszedem.

Bocsánat, hogy hosszú lett, de legalabb látom leirva a saját terveimet! Csak rugdosni kell magam, hogy csináljam, főleg a diétát és a mozgást! :-)

Nevergiveup, Budapestén van a dokid?

Jó éjt mindenkinek!
Arivett07
2015-11-18 22:04:58
 
Bkata te nem szoktál ovu tesztet csinálni? Csak a hődet méred? Én ráerősítek azzal is, próbálok biztosra menni.
Arivett07
2015-11-18 22:00:19
 
Ja :-)))) Hajrá Zsuzsik és mindenki más!!!!
Arivett07
2015-11-18 21:58:35
 
Nevergiveup ilyennel inkább ne kövess, de érdekes, hogy mi egyformàn működünk eddig:-). Mi tavaly aug-ban határoztuk el, hogy babát szeretnénk...Azóta a 3. orvost fogyasztom. Az első szerint sima ügy lett volna, fél évig kísérletezett rajtam, jan-ban váltottam dokit, aki rájött mi is lehet a baj, (endometriózis), műtét márciusban,stb. Utána 3 hónap pihi. Erre ez az orvos, aki mint doki és mint ember is mindenben szuper, csak genetikai uh-val foglalkozik mostantól. Szóval ismét új orvos keresés, tőle kaptunk most 3 hónapot, hogy hajrá.... utána meddőségi klinika. Én 32 múltam, első baba lenne. Hormon sorom rendben, peteérésem is van, UH-n is nézte, de vhogy mégsem jön a babó. De nem adom , adjuk fel!!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!