Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: másfél éve próbálkozunk

Ebben a beszélgetésben 1056 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést A Te történeted témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Hetty1
2012-08-02 12:30:07
 
Szia kispele!:)
kispele
2012-08-02 12:15:05
 
Mi már lassan 2 éve várjuk a babánkat. Tavaly nyáron voltam orvosnál, mindent rendben találtak mindkettőnknél.
Én nem szedek semmit, május óta heti 2-szer Aviva torna, júniusban voltam kineziológusnál, aki oldotta a tudat alatti blokkomat (tudat alatt nem akartam babát). Remélem, most már összejön!!!
A hőmet ebben a ciklusban már nem mérem.
Hetty1
2012-08-02 10:25:16
 
Sziasztok csajok!Andi!Én is nagyon rá tudok görcsölni,pedig nekem már az 5. babó és mégis!!!!De nemsokára remélem sikerül:)Azt kívánom mindekinek,hogy minnél előbb összejöjjön a babó!Kitartás csajok!!!
henus
2012-08-02 00:02:07
 
Sziasztok! Én még csak pár napja vezetem a grafikont, már 9 hónapja szeretnénk babát, van egy 7 éves fiam, de nem a mostani páromtól.Jó lenne, ha hamarosan összejönne a kistesó, a fiam rögtön sikerült, ez a második baba nagyon várat magára! :) Ti szedtek valamilyen homeós bogyót vagy valami mást? Mennyi idő próbálkozás után érdemes dokihoz fordulni? Remélem hamarosan mindannyian babázunk!!!
Vicacica
2012-08-01 21:31:21
 
Kedves Andika átérzem problémád súlyát. Mióta én is azon görcsölök hónapról-hónapra, mikor jön a baba, velem is előfordult, hogy minden tünetét éreztem a terhességnek. Persze azóta se jött össze:(
andika07
2012-08-01 20:52:23
 
Most itt járok.
andika07
2012-08-01 20:50:42
 
Azt még elfelejtettem, hogy kb. 4 éve döntöttük el a babót, és akkor nem volt mens, ezért kellett a Closty 3 hónapig.
Utána műtét tályog miatt a petefészeknél, de megmaradt minden. Átjárhatóak a petevezetékek.
Másoknak miért megy akkor is ha nem akarják? Lehet hogy már sokat görcsölök rá. Érdekes, hogy még múlt hónapban semmi elváltozás nem volt, és most hogy hányingerem volt, szédültem, savanyúságot kívántam, és még a többi dolog, azt hittem hogy babaó. Lehet hogy már oda képzeltem, csak más lett. Sajna.
Kitartó vagyok, és türelmes, mert saját babaót hozunk össze apival.

andika07
2012-08-01 20:48:00
 
Szia Hetty1!

Azt mondta az orvos, hogy az endometriózsom jobban előjött, és egyszerűbb lenne a lombik. De miért kell sietettni? Úgy szeretnék normális úton terhes lenni. Korábban is volt ciszta és hozzá hidrosalpinx (nem biztos hogy jól írtam le), de Arwen tornával, és természetgyógyásszal elmúlt. Már az endo is csökken, panaszaim nincsenek.
Az endokrinológus szerint a hőgörbén tökéletes még a babához is, ne menjek bele a műtétbe, hanem torna, torna, és még mindig torna.

Hetty1
2012-08-01 10:19:38
 
Szia Andi!A ciszta miatt kell a lombik?Szedtél valami gyógyszert?Én az összes babómmal /4/ szedtem clostyt nekem is azt mondták hogy soha nem lehet gyerek,mert olyan hormonzavarom van,soha nem volt menzeszem se mai napig nincs is ha nem szedek norculutot mégis 4 babóm van már!Bár ez az 5. tervezett baba és a 3. clostys kúrán vagyok túl és mára már leesett a hőm nagyon..úgyhogy ennek a hónapnak nálam is annyi,de jön az új:)
andika07
2012-07-31 19:19:40
 
Sziasztok! Ma voltam nőgyógyásznál, és kiderült, hogy csokoládé cisztám van, viszont a méhnyálkahártya 8 mm.
El vagyok keseredve.
Műtétet javasolt a ciszta miatt, és lombikot.

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!