Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: másfél éve próbálkozunk

Ebben a beszélgetésben 1056 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést A Te történeted témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Beus88
2012-08-08 19:24:21
 
elindult a hőm felfelé!és eléggé furit érzek a hasamban!És eléggé viszketnek a melleim!Szerintetek lehet belőle baba???
Vicacica
2012-08-08 14:09:58
 
Szia Henus!
Rengeteg fórunot sikerült átböngésznem, a türelmetlenebb nők kb. 1 évig képesek várni, nekem ez a 7-ik évem. Így 33 évesen végre beláttam, hogy csoda velem nem fog történni már:(
A Béres csepphez egy munkatársam révén kezdtem el ragaszkodni- neki volt 3 vetélése utána, kezdte el inni és a 4-ik terhessége már megmaradt és csodás kislánya született:) Lehet csak a véletlen műve, de neki sikerült:)
henus
2012-08-08 03:15:42
 
Szia Vicacica!
Hát remélem beváltja a barátcserje a hozzá fűzött reményeimet és hamarosan  baba lesz a pocimban! :) Szerencsére még nem görcsöltem rá nagyon a babaprojektre, bár amikor késik, akkor reménykedem, mint mindenki más. Szeretnénk már kistesót a fiamnak, de úgy vagyok vele, hogy még várok egy kicsit, hátha összejön mindenféle orvosi beavatkozás nélkül.Bár a homeós bogyókkal és a hőmérőzéssel igyekszem rásegíteni a dolgokra. :)
A Béres Cseppről nem tudtam hogy ilyen esetekben is segíthet, de jó tudni.
Mennyi idő sikertelen próbálkozás után érdemes orvoshoz fordulni?
Vicacica
2012-08-07 21:24:59
 
Szia Henus!
Utánaolvastam ennek a barátcserjének, bíztató dolgokat írnak róla. Bár én már maradok a B vitaminnál és a Béres cseppnél, az utóbbi 2 hónapban 32 naposra hozta le a ciklusom a változó 46 -és 52 napról. Én ebben kezdtem el hinni.
Vicacica
2012-08-07 21:20:53
 
Szia Andika !
A pszichomókus jó dolog volt részedről, szoritok , hogy összejöjjön a baba:)
Én csütörtökön megyek majd erre a hormonszint mérős vérvételre, utána majd kiderül hogyan tovább. Egyenlőre lebeszéltem magam az álmodozásról, nem akarok arra gondolni mi lesz ha rosszak lesznek az eredményeim... majd kiderül:)

andika07
2012-08-06 22:58:02
 
Szia Vicacica !
Ez már tényleg lehet hogy pszichés volt, mert annyira szeretném hogy babó legyen. Elmentem pszichomókushoz, és sokat beszélgettünk. Jó volt.
MAjd kiderül hoyg segített-e.

Beus88
2012-08-06 19:46:49
 
ebből már nem lehet baba ugye???? :-(
henus
2012-08-05 11:30:08
 
Szia Vicacica!
A Vitex Agnus Castus nevű homeós bogyóra gondoltam.Magyar nevén barátcserje, elvileg ez is használhat ha babát szeretne valaki.Sajnos nekem ezeket a teákat nem nagyon bírja a gyomrom, ezért most próbálkozom a barátcserjével.A ciklusom se valami szabályos a vetélés óta, remélem azt is beállítja.Esetleg valakinek valami tapasztalat ezzel a bogyóval kapcsolatban??
Vicacica
2012-08-03 15:18:31
 
Szia kispele! Aviva könyv 1- 2 kötetét én is beszereztem. Olvasgatom, ismerkedek vele. Néhány torna után iszonyú izomlázam volt, na és a dolgozó zóna szorítás:) Sajnos ezt se csinálhatom teljes gőzerővel, mert beletelik még egy kis időbe a bajom kiderítése:(
Vicacica
2012-08-03 15:09:21
 
Kedves Henus! A homeós bogyó alatt mire gondolsz? Én 2 alkalommal kezdtem el Elevitet szedni. Mindd a 2 alkalommal 2-3 hét után abbahagytam, mert egy mellékhatás gyanánt vizelési panaszaim lettek, mintha vesehomokom lett volna. Mivel a természetesség híve vagyok elmentem egy gyógynövényes boltba ott a tulajnénivel beszélgetve összeállitott nekem egy teakeveréket ami: cickafarkfű, lestyángyökér, fehér üröm fü és angelikagyökérből áll. Azzal bíztatott, hogy már 3 boldog anyuka köszönte meg a segitségét. Hát belevetettem magam:) Kb. 1 hónapig próbáltam lenyelni ezt az italt, de a "finnyás" gyomrom nem birta:(  Itt olvastam egy cikket, hogy a B vitamin mennyire fontos számunkra (azt le bírom nyelni) , mellette Béres cseppet iszok nagy dózisú C vitaminnal. Ezzel biztos nem ártok magamnak míg ki nem derül mi bajom. Amúgy sokan esküsznek még a Lenkei vitaminra( azt még nem próbáltam, de akinek már van 1 babója lehet az is elég:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!