Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: másfél éve próbálkozunk

Ebben a beszélgetésben 1056 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést A Te történeted témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Beus88
2012-07-18 11:26:52
 
Szia!
Igen csináltak hormon vizsgálatot,és 1.13 és a többi eredményem is jó,a doktornő szerint velem minden rendben van!A nőgyógyászommal meg vagyok elégedve,mert tényleg alapos és kivizsgálatatott!Hát 3 nap múlva kell megbetegednem,de eléggé érdekes vagyok ebben a hónapban,elég sokszor előfordult,hogy rosszul voltam,meg alvásproblémáim is voltak,sőt volt olyan reggel,hogy nem tudtam felkelni,mert annyira rosszul voltam,de aztán elmúlt!De a hasammal sincs minden rendben,nem eszem délelőtt és olyan mintha jól lennék lakva,nem kívánom a kaját,de az édesség az jöhet!!!kíváncsi leszek mi lesz belőle,de nem sok reményt fűzök hozzá!!Fogyasztom a cickafark,és palástfű teát,meg barátcserje kapszulát adott a doktornő!Remélem ez meg az oldalegyüttes használata meghozza a babát!!! :-)
nazarethm
2012-07-17 06:40:15
 
Beus!

Néztem a korábban krakott görbédet... Nekem is dokik mindent rendben találtak,aztán mégsem épp úgy van... Volt hormon laborod csináltatva? Nekem volt korábbi években is és most májusban is. Mindegyik okot adott volna egy alapos utánajárásnak,de nem törődtek vele. A TSH-m 2-nek föle volt,most már majdnem 3! És babához 1 és 2 közöttinek kell lenni. Ráadásul most már az FSH-m is megugrott,úgyhogy...
Lehet,hogy neked is utána kéne nézni egy meddőségi szakembernél,vagy legalább valami korrekt nőgyógyász-endokrinológusnál...

Ne keseredj el,biztos,hogy van megoldás!  Csak utána kell járni,nem szabad feladni!
Beus88
2012-07-16 13:34:49
 
Gratulálok nektek a picihez!Hát eléggé megvisel,ez a baba téma,hogy nem sikerül,már 2 éve!De lehet már nagyon görcsös vagyok és azért nem sikerül!Sőt,mostmár nem is tudok igazán örülni,ha a környezetemben,valaki kismama lesz,vagy baba van nála! :-((
nazarethm
2012-07-11 13:52:40
 
Kedves Beus! Sajna sokan vagyunk ezzel a gonddal! Körülöttem is sok a fiatal anyuci,és épp most lettünk /hétfőn reggel 7,55-kor/ nagynéni-nagybácsi immáron 9-edjére! :)
Fel a fejjel!
Beus88
2012-07-11 13:33:13
 
Kedves előttem szóló!!!
Nem szabad elkeseredni,mert egyik ismerősömnek is nagyon nehezen jött össze!ő is 10 évet várt az elsőre,most meg már 2 szép fia van!Nekem sincs még,pedig mindent kipróbáltam,a Bükki füvesember teáit,vitaminokat,és semmi!2 éve szeretnénk babát a párommal,úgy gondoljuk 6 év után kéne egy közös baba!Nekem mindegy mi lenne,csak egészséges lenne!Én is elvagyok csügedve,mert körülöttem,(munkahelyen,baráti körbe),mindenki terhes!!4
nazarethm
2012-07-11 09:56:14
 
Sziasztok!

Én új vagyok itt a fórumon és az oldalon sem vagyok túl régóta... A 2. teljes ciklusomat vezetgetem itt /is/.
Nagyon régóta várunk kisbabára a férjemmel. Ez már 4.éve /de nálam már 10 éve tart,volt az életemben olyan,aki lelépett mert nem lettem babás/...
Túl vagyunk mindenféle kivizsgáláson. Férjem okés,nálam nem találtak semmit!!! Volt 2010.-ben inszemünk is sikertelenül. Tavaly spontán összejött,de 10. hétre elhalt. 2x műtöttek ez miatt. :((
Azóta a ciklusom sem a régi 25 napos,hanem változó.
Most idén újra próbálkozunk "élesben" május óta,semmi...
Kértem hormon labort,és kiderült,hogy a TSH-m nem 1 és 2 közötti hanem 2,989 mlU/L,régen is 2 fölötti volt,mégis jónak mondták!
Aztán az fsh-m is már olyan értéken áll (29,84 mlU/ml),hogy felmerült a gyanú,hogy kezdenek a petefészkeim esetleg kimerülni.
Hát eszembe jutott,hogy talán "köszönettel" tartozom annak a dokinak,aki az utsó 4 évben nem törődött a hormon szintjeimmel,aki miatt talán már nem is lesz közös gyermekünk a férjemmel. Én idé 39 éves leszek már,férjem meg 44. Nekem van egy 16,5 éves fiam az előző házasságomból,a férjemnek nincs gyermeke. És lehet,hogy köszönhetően a szuper orvosi tudásnak,már nem is lesz! TISZTELET A KIVÉTELNEK!
Már nagyon el vagyok keseredve én is,néha úgyérzem feladom! Aztán jön egy szikra,hogy még meg kell próbálnunk,hátha jön valahonnan segítség! Talán most már tényleg az utólsó esély,hogy teljes legyen az életünk!
Ez vagyok mostanában....
Beus88
2012-07-10 19:47:52
 
Sziasztok!Csatoltam lejebb egy ciklusom grafikonját,és azt mondtátok,hogy nincs peteérésem!Pedig ide jelzi a következőt is!!!A leleteim jók,hormonlaborom normális!!!Szerintetek?Ez a mostani grafikon!!!Nézzétek meg!!!Szerintetek lehetetlen?
kispele
2012-07-10 11:55:38
 
most látom, hogy a görbéhez nem csatolta, h csütörtökön, majd tegnap (hétfőn) voltunk együtt.
kispele
2012-07-10 11:54:28
 
az aktuális görbém. remélem, jókor vagyunk együtt a babáért a férjemmel! mit gondoltok?
Beus88
2012-07-04 16:31:01
 
Kispele!Sok sikert neked!Hát szerintem nálunk túl lassúak,és ezért a páromnak szednie kell majd a Ferulantot meg E-vitamint!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!