Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2014-01-02 08:43:13
 
Sziasztok:-)

Gizzgazz szerintem még ne szomorodj el emiat a hónap miatt,előgordul egy kis zuhanás,de remélhetőleg holnapra visszakúszik,majd fújjuk neked:-)

Moha13
nekem már tizenéves korom óta ekcémás a bőrőm,ezidáig nem akadtam olyan megoldásra,ami legalább egy két hétig eltüntetné.a szemhéjamon jött ki először,többször nem is festem ki magam,mert utána nagyon viszket és irritálja....
Viszont amióta édesanyám meghalt 5 éve kijött mindkét karomon a könyökhajlatban,és a két csuklómon,és a nyakam két oldalán is szóval amit irtál,eléggé elgondolkodtatott,és a helyzetemet nézve,lehetne összefüggést is felismerni,nem tudom:-)

Nos a görbémet tekintve,esni kezdett a hőm,aminek örülök,mert ma reggel már tojcsis nyákom van,és fáj a derekam,meg a jobboldalam is,szóval tudtam hogy még csak most kell jönnie az ovunak hiszen a mult havi görbémet nézve is pont ekkor volt,ugyhogy ma már el is lövök egy ovutesztet:-)))

karolina01,nagyon szép a görbéd:-)))
Karolina01
2014-01-02 08:40:28
 
Gianna! Sajnálom... : o((( De még messze van a nem várt, még mehet feljebb simán.. : o))) Ne csüggedj!!
Ani0630
2014-01-02 08:35:11
 
Sziasztok lányok

BUÉK mindenkinek
Mamma GRATULÁLOK :-)

Szerintetek jó helyre rakta be az ovum?

Mert 26.-án volt tojcsis nyákom, és 27.-én este pedig nagyon fájt a jobb petefészkem.

gianna
2014-01-02 08:18:12
 
Jó reggelt lányok!
Karolina hát en zuhantam egy nagyot
Antika
2014-01-02 08:13:03
 
Jó reggelt!
Moha13
Nekem néha napján afta szokott ki jönni a számban, de Glycosept-tel ecsetelem és 3-4 nap alatt rendbe is jön.

Tegnap este csak bevettem egy mercformin xr tablettát, de csak fél szemet, ami 500mg-nak felel meg. Majd látom, hogy mi sül ki belőle. Ha nem lesz semmi baj, akkor így szedem.

Itt a görbém:
luciffer73
2014-01-02 08:03:57
 
Sziasztok!
Boldog újat...meg minden...első nap a melóban...szinte fááááj! :DDDD
Mamma gratula....!!!!! :DDDD
Moha nyugi...öblögess és jó lesz...ezen aztán igazán nem kell parázni.
Ötletem....mi lenne, ha az urad a kórházi wc-ben könnyítene magán....úgyse lehet tudni, hogy mit csinál ott bent. Nem? Nem kell rohanni, meg jajj nehogy kihűljön, meg ilyenek...persze ez csak egy ötlet.
Gizgazzz...nem tudom...majd kiderül, hogy tényleg a melóhiánya miatt magasabb-e a hőm, vagy valami mástól. Egy biztos...két napig nem mértem...először is későn keltem, másrészt meg megébredtem és konkrétan elfelejtettem, hogy hőmérőznöm kellett volna, nekiálltam ficeregni az ágyon...vergődtem...aztán belémhasított....hőmérő...no arról már lecsúsztam...így inkább nem stresszeltem magam agyon és ennyi...a tegnapi hőmérőzést meg már direkt kihagytam....mert minek...ma így.
Karolina01
2014-01-02 07:50:32
 
Jó reggelt Lányok!
Moha! Én úgy jártam, hogy a szájpadlásomat karcolta meg valami, de öblögettem száj vízzel és elég hamar rendbe jött.. Sajnálom, hogy neked begyulladt! : o(

Gizgazz! Köszi, tényleg nagyon hasonló a görbém Giannával..: o))

Ma így állok : o)))))
Gianna?? Mutasd mid van.... : o))))
Moha13
2014-01-02 07:13:54
 
Jó reggelt!
Hát...én el vagyok kissé kenődve (nagyon), mert kb. 3 napja pisztáciát ettem és a kis barna héja megsértette az ínyem, ami begyulladt és tegnap óta már kis góc is van rajta...jááááááj...:X
Már csak ez hiányzott nekem, egy gyulladás a szervezetembe...elég veszélyes ez így, hogy babásodni készülök, mert ugye a bacik elég nagy veszélyforrások. Szóval megpróbálok bejutni fogdokihoz...
Mondjuk enélkül sem vagyok túl boldog, mert mindig vérzékeny a fogínyem, és a fogkőleszedés sem segít rajta, szerintem örököltem vagy mi. Amúgy a fogaimmal nincs gond.
Volt már valakinek ilyenje?
Olyan frusztráló, hogy nem elég, hogy nem jön össze, még pluszba kapok ilyen kis ajándékokat a szervezetemtől...
Pár hónapja meg megjelent az egyik kezemen az ekcéma...szerintem ezt is örököltem. :X
Azt olvastam egyébként, hogy az ekcéma pszichés eredetű, és valaminek (valakinek) a hiánya okozza,akit meg szeretnénk érinteni, de már nem tudjuk, vagy messze van, vagy ilyesmi...
Bocs a gondsorolásért, csak most eléggé aggódom...meg idegesít is ez az egész.
gizgazzz
2014-01-02 06:10:43
 
Vannak itt ígéretes görbék.

plumeria14 szép a vonalzód, hajrá, ha eltérnél akkor csak felfelé tedd.

Karolina01 és gianna tényleg nagyon hasonló a görbétek. Bízunk benne, hogy bő egy hét múlva mindketten pozitívat teszteltek.

Antika, 13 ciklus? Nekem annyi nincs mert 30-31 napos ciklusaim vannak, így én elcsípek egyet. De már rég óta ilyen.

Luciffer, a meló változtatta a hődet?

Sajnos az én hőm lassan de biztosan elkezdett esni pedig még 1 hét van a nem vártig de jönni fog mert érzem az előjeleit. Azt gondoltam milyen hamar megfogan majd a kis tesó de valamiért nem. Kérdések vannak de válaszok nincsenek....
Antika
2014-01-02 00:18:08
 
Sziasztok!
Ti tudjátok, hogy egy évben 13 ciklusunk van?
Nekem éppen, hogy belefért a 13., de igy 26 napos lett az utolsó ciklusom.
Remelem, hogy nem lesz a mostani ennyire zavaros.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!