Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nyuszifül
2013-03-14 08:08:59
 
SZiasztok!

Én most kezdtem az oldalt kb. egy hete, még csak tanulmányoztam, de tetszik az oldal nagyon. Nálam sok probléma merül fel. Persze az SZTK-s nőgyógyászok semmiben nem segítenek, csak annyit mondanak essen teherbe és meglátjuk. Az én problémám a következő. 1.) A bal vesém, nem ott helyezkedik el, mint mindenki másnak, hanem nekem elől a kis medence alján található. Voltam urológián, ott azt mondták, hogy ez a terhességet nem befolyásolja, már találkozott olyan személlyel aki így szült, és semmi baja nem volt. De ez nem zárhatja ki, hogy hogy nő a pocak, ha széltébe nő, akkor nyomhatja a vesém, és akkor sínt kell felrakni, de ez terhesség alatt alakul ki. Viszont a nőgyógyászok semmit nem tudnak erről, és mindenki mást mond.
Most jelen pillanatban, egy jó nőgyógyászt keresek, aki oda is figyel a betegére. 2.) problémám, amivel megint csak voltam nőgyógyásznál, és nem mondtak semmit, kaptam egy hüvely tisztítót, és ennyi. Nem mindig, de sokszor előfordul, hogy szeretkezés után vérezek. Ez normális? Ez a jelenség akkor fordul elő, mikor mensi után 1 héttel, és mensi előtt 1-2 héttel. nem minden hónapban de elő-elő fordulgat.

Bocsánat a regényért, de a véleményetekre vagyok kíváncsi.
Előre is köszönöm!

Szép napot nektek!

Nyuszi
Moha13
2013-03-14 07:30:51
 
krisztina84

Ok, köszi :)
Te tesztelsz ma?
krisztina84
2013-03-14 07:21:21
 
Moha 13,

Szerintem hallgass a jelekre.Ha vizszeru a huvelyvaladek es ovus fajdalmad is van,akkor hamarabb lesz az ovu,mint ahogy elore van jelezve.
Ugyanabban az oraban csinaltad az LH tesztet?Mindenkepp legyen egyuttlet,minden masnap,nehogy lekessetek!
Bocsi,de nincs ezen a gepen ekezet.En ma igy allok:
Moha13
2013-03-14 07:08:24
 
Hát...én két nagy M betűt látok...:D
maximail
2013-03-14 07:06:16
 
Moha!

Ez szerintem nagyon ovuláció gyanús! :-)
maximail
2013-03-14 07:04:51
 
https://tervezettbaba.hu/tudastar/egyuttletek-idealis-idozitese

Itt van. :-)
maximail
2013-03-14 07:04:10
 
Szuszi!

Mi ezen az alapon átböjtöltünk néhány peteérésemet szerintem. Ezért kezdtem el a hőmérőzést, mert nekem korábban UH alapján saccolták meg, hogy mikorra várható a peteérés, és előtte tartsunk 4-5 napos böjtöt. Na én azóta rájöttem nem rég, hogy nekem 2-3 nappal hamarabb van a peteérésem, mint ahogy azt a nagy átlagnak a tüszőméret szerint meg lehetne jósolni. Elméletileg szerintem 1-2 nap kihagyás is jó lehet már, és akkor nem csúsztok le semmiről. Ez az oldal azt javasolja, hogy akkor legyetek együtt, amikor pozitív a teszt, majd egy nap szünet, majd még egy akció. Van egy cikk itt valahol erről.
Moha13
2013-03-14 07:02:49
 
Igen, ez lesz...:)
Ma van a 11. napom, ilyen a görbém:
maximail
2013-03-14 07:00:12
 
Moha!
Szerintem biztos, ami biztos, mostantól másnaponta akciózzatok! ;-)

Hajnalk
2013-03-13 22:50:21
 
Csináltam ovu tesztet,negatív.De reggel és este voltak fájásaim.Akkor most mi van?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!