Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
csillka
2013-07-26 14:47:15
 
Sziasztok!

Olvasta valamelyikőtök Lux Elvira Anyának születtem? című könyvét? :)
Azon ritka könyvek egyike volt amit nem tudtam letenni amíg végig nem olvasom( ez nálam még csak 1x fordult elő addig, egyszerre több könyvet is olvasok párhuzamosan)
Akkortájt bukkantam rá amikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. A cime alapján azt gondoltam azzal foglalkozik a könyv, hogy megértem-e már e nemes feladatra. Végül is erről is szól, de mégsem :)
Remélem elnézitek nekem,tudom kicsit más téma, de gondoltam ne csak mindig arról beszéljünk kinek hány fokos a reggeli hőmérséklete, és miért csak annyi. :)
Mirmite
2013-07-26 13:34:27
 
Netty9

Üdv a csapatban:)
Sok sikert nektek is:)
Észlelt a rendszer ovut nálad,ez jó hír:)
Kevés nőnek van középpen!A rendszer a népességi
adatot veszi előszőr figyelembe,de mivel észlelt
ovut nálad így besötétítette.Majd a ciklusod végén
adja meg véglegesen utólag hogy hol volt az ovud:)
Lehet hogy eddig Ti sem jókor próbálkoztatok:)

Mindenkinek köszönöm a szép szavakat:)
Kár hogy a szép görbe még nem jelent semmit:)

Kbettina
Ne stresszelj,szép a görbéd:)
capri
2013-07-26 11:34:02
 
Na, nagyjából befejeztem a munkámat, most már van időm írni. :-)
Köszönöm mindenkinek a biztatást! Most tényleg nem vagyok annyira elkenődve, holnaptól két hétig szabin leszek, megyünk ide-oda, szóval a köv. hónap még jól fog telni. Viszont már előre félek attól, hogy ha nem jön össze most sem. Akkor már vége a nyárnak, jön az ősz... Akkor biztos sokkal sz*rabbul fogom viselni... De össze fog jönni, és kész! :-)

Plumeria, nem semmi az egyenesed. :-) Drukkolok!
Greeti, jó várakozást, rajtatok akkor nem múlt! :-)
Veroni, már írták a többiek is, de biztos ovus vérzés lehetett.
Dia, jniki, nektek is megy a drukk'
LAdrienn, tényleg elég kacifántos a mostani görbéd. De igazából 2-3 tized között változott, és lehet, hogy ha megemelkedik a hőd ovu után, akkor sokkal jobban fog kinézni (kisebbnek látszik majd az ugrálás). Remélem, érthető, mire gondolok. ;-)
Mirmite, tetszik a hullámvasutad. :-)
kbettina, ígéretes a Te görbéd is!
LAdrienn
2013-07-26 11:19:29
 
Mirmite
csodaszép a görbéd :-))) nagyon drukkolok!!!
adrienn128
2013-07-26 10:53:55
 
Kbettina, ne stersszel, nagyon szép a görbéd neked is!

Mindenkinek drukkolok, hogy a vége 2 csík legyen :)
Netty9
2013-07-26 10:53:32
 
Sziasztok! Új vagyok az oldalon, szeretettel köszöntök minden babásodásra vágyót! :)
Ez lesz az ötödik hónap, hogy próbálkozunk a babyvel. Nagyon szeretnénk már kismanót. Több internetes oldalon nézelődtem, hogy mégis hogyan működik a női test, ciklus...hogyan történik a fogantatás. Előtte majdnem 5 évig szedtem fogamzásgátlót. Természetesen nem görcsölünk rá a projektre, de mégis jobb tudni a jeleket, hogy miért is történnek. Így legalább önmagamat is jobban megismerem. A hőmet mértem már eddig is, főleg a ciklus vége felé, mert nekem iszonyatos görcsöléssel jár a menstruáció, és tudtam, ha leesik 36,1-re vagy akár alá, akkor másnap hajnalban a poklok poklát élem meg. A nőgyógyász még tizenéves koromban írt fel gyógyszert, melyet a megjövetel előtt kellett 3-4 nappal elkezdenem szedni, de a fogamzásgátló mellett enyhültek a panaszaim, szinte el is felejtettem milyen volt ez régen. :) Nah, de az emlékek, a fájdalmak visszatértek. A rendszer a ciklusom közepére tette az ovut, majd jóval előrébb sorolta. A furcsaság ebben a hónapban, hogy szinte nincs is nyákom, folyásom. Nem tudom mi lehet ennek az oka, viszont a középidős fájás, hasszurka igen erősen megjelent.
Csatolom a görbén!
adrienn128
2013-07-26 10:52:38
 
Mirmite, ez tényleg nagyon szép! Nagyon ígéretes! :)Megy a drukk neked is!
kbettina
2013-07-26 10:51:13
 
Dia:
Nagyon hajrá!!!
És persze mindenki másnak is.
Én ma már totál bevagyok stresszelve...
Lassan megkezdem az önámítást, pedig nem akarom :(
Dia1984
2013-07-26 10:48:59
 
Köszönöm adrienn!

Húha Mirmite, ez nagyon szép görbe!!!!!! :)
Mirmite
2013-07-26 10:46:42
 
Sziasztok Lányok!


Alakulnak a görbék,jól van!!!!!
Plumeria a mostani görbéd nálam a favorit:)
Dia megy a drukk!
Moha Veroni,akcióra fel!
Adry03 alakul a görbéd:)
Capri sajnálom:(
LAdrienn,reméljük ez a hullámvasút eredményt hoz:)
Lujza,várható volt hogy a rendszer egy kicsit alakít:(volt 1 egész fok eltérés is 1 nap alatt a görbédbe.Egyébként hol méred a hődet?

Ez az én hullámvasutam:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!