Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65811 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-11-09 09:58:56
 
VeDi
És nem történ semmi mostanában, ami így összekuszálhatta a dolgokat? Nem szedsz semmi újat?

jniki
Igen, én is sokszor beborulok... a múltkor kiszámoltam, mennyi idős terhes lennék már, ha minden szépen alakul júliusban. És rájöttem, hogy ez abszolút kiborít...úgyhogy igyekszem nem gondolni rá. tegnap olvasgattam és megláttam egy cikket, aminek valami olyasmi volt a címe, hogy "5. hét, az első szívdobbanás"...és megint elbőgtem magam...hiába nem akarok rágondolni, mindig van valami, amiről eszembe jut...és nagyon szar.
Mondhatnám, hogy jobb lett volna, ha össze sem jön, de nem mondom, mert annyi pozitívumot látok az egészben, hogy ÖSSZE TUD JÖNNI!!! Tehát, olyan nagyon nagy baj nem lehet nálunk, próbálj Te is erre gondolni! Az már biztos, hogy van peteérésünk, ki is tud szabadulni a petesejt, minimum egy petevezetékünk nincs elzáródva, nem ellenséges a szervezetünk a férjünk spermiumaival szemben, át tudnak jutni a katonák a megfelelő helyre, meg tud tapadni a megtermékenyült petesejt a méhünkben...ennyit már biztosan tudnunk, már csak az kell, hogy amikor megint szerencsénk lesz és összetalálkozik a két sejtecske, minden szépen alakuljon! Próbálok ebben bízni.
Egyébként az alap lelkiállapotom nekem is siralmas, gyakorlatilag bármikor el tudom sírni magam, ha eszembe jut, vagy ha pocakos nőket látok...de főleg akkor, ha a férjemet látom rokon babákkal játszani...hogy olyan szépek együtt...és annyira szereti a gyerekeket...és olyan jó lenne, ha már a közös picurkánkkal látnám játszani...na, megint bőgök.
Szóval...kitartás. Én is igyekszem.
szevike88
2014-11-09 09:44:58
 
Minden reggel az az első, hogy mérek, addig sehova. Igyekszem egy időpontban mérni, egy nap volt talán mikor hamarabb mértem.
Erika12
2014-11-09 09:41:34
 
Szevike88 Még 1 nap és kiderül! Egyforma időpontban mérsz,mindig ugyanott? Nem mész ki pisilni sem,míg meg nem méred ?
Erika12
2014-11-09 09:37:05
 
VeDi84 Igen lehet mert 3 fokot emelkedett a hőd .
szevike88
2014-11-09 09:36:44
 
Sziasztok!

Nem is emelkedett, de nem is csökkent a hőm, ha holnap emelkedik, akkor ott lehetett ovum, amikor a rendszer behúzta egyenlőre világossal?
Erika12
2014-11-09 09:30:52
 
Jniki82 Köszönöm aranyos vagy! Sajnálom a veled történteket,veled érzek .Alig vártam ír ,hogy tudjam ,jól vagy e !Tegnap megrémültem az írásaid alapján ,féltettelek csajszi,pedig nem is ismerlek személyesen.
VeDi84
2014-11-09 09:30:16
 
Moha, általában 14-16 nap körül szokott lenni, bár ez alól kivétel az előző ciklusom. Akkor a 24(!!!) napon volt, ezért az egész ciklus 38 napos lett. Most pedig ez a korai ovu... Nem is értem, de én már semmin nem lepődök meg magammal kapcsolatban.
Köszi Klau, igyekszünk minél többet együtt lenni, de sajnos már csak 3 nap van rá: szerdán műtenek, utána 6 hét tilalom. :(
Erika12
2014-11-09 09:18:04
 
Moha13 igazad van ,lehet coverline felett a hő és mégsem vagy terhes értem ,ez a trífázisos hőgörbe.Megnéztem én is ,és rá jöttem ,szóval nekem nem is kell coverline,csak azt kell néznem,hogy a hőm ne essen a menszesz hőig le.Igaz? De azért veszek egy tesztet és kedden tesztelek.Köszi Moha13.
jniki82
2014-11-09 09:12:42
 
sziasztok!

Kardvirág köszi, már jól vagyok nem annyira friss a történet a 3 hónapos!De még mindig eszembe jut az én picikém!
Erika hajrá, remélem kedden valami nagyon örömtelit látsz a teszzten!!!
Én abbahagytam a mérést, most már csak ovu teszteket használok majd, ha jönni akkar ugyis jön, he nem akkor hőmérözhetek én éjjel nappal!
Klau84
2014-11-09 08:56:14
 
Aham,értem :) hát végülis lehetni lehet,de szerintem,ha lesz ebben a hóban még nagy hőingásod,akkor lehet átrakja..ha megtehetitek 2 naponta bújjatok össze és akkor majdcsak jó lesz valamikor :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!