Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kedina
2015-05-22 14:36:02
 
Corinna, Gyöngyvirág.
Köszönöm. Kicsit megnyugtattatok. Rohadt idegesítő. Gondoltam, majd a 9-10. nap körül elkezdem érezni. DE hogy már most? Remélem nekünk is baba lesz belőle! :) Izgulok nagyon. Nekem van peteérésem, de valami miatt eddig nem sikerült. A doki még abba is belement hogy closty nélkül saját ciklusban csináljuk az inszemet, de aztán úgy döntöttem, ha lúd, legyen kövér. Végülis 50ezer.
Corinna
2015-05-22 14:05:25
 
Szia Kedina...nekem a 2. napon kellett szednem 5 napig napi 1 szemet...ettől a variációtól már van egy lányom...most ugyanígy szedem, múlt hónapban volt egy szép tüszőm tőle, most új hónapban vagyok, 13.napon megyek ultrahangra...de a petefészek feszűl tőle rendesen...ez normális ne izgulj..:-)
Gyöngyvirág88
2015-05-22 13:57:15
 
Kedina

Én szedtem 2 hónapban is, de nekem csak az 5. naptól kellett szednem 5 napon át, napi 2x. Szép nagy tüszőm lett tőle, de csak a 13-15. nap környékén :)
Ja, nekem is majdnem leszakadt a hasam alja tőle.
Andi1989
2015-05-22 13:18:16
 
Kadasemi, Edina1985,
köszönöm a tippeket. Először én is sokalltam az árát(ha jól értettem, mert egy kicsit hadart és raccsolt is a méhész a telefonban! :D ), de miután beszéltem az ismerősökkel, megnyugtattak, hogy ez valójában nem sok. Az igazi, teljesen tiszta pempőnek sajnos ennyi az ára. Mondták, hogy lehet próbálkozni az olcsóbb verziókkal (kapszula, kevert mézek, stb...), de annak egyáltalán nem olyan az összetétele, mint a valódi, méhésztől vásárolt pempőnek. Azok általában keverve vannak, és hozzáadott anyagokat is tartalmaznak ( már csak az íz végett is. Állítólag borzalmas íze van a színtiszta pempőnek )Ez drágább, viszont sokkal több értékesebb összetevőt tartalmaz.

De ha holnap megyünk, pontosan tudok nyilatkozni az árakkal kapcsolatban.:)
kedina
2015-05-22 13:13:26
 
Sziasztok! CLOSTI

A régi tagok ismernek, az újabbak futólag.
Bejelentkeztünk a FOrgácsba, ebben a hónapban inszemre megyünk. Elvileg a doki azt mondta semmi bajunk, de így két év után, akkor hajrá.
Clostit kaptam 1*1-et 5 napig. 5. napon vagyok és szurkál a bal oldalam. (3. napja szedem) 10. napon, jövő szerdán megyek UHra.
Szedte már valaki ezt a csodát itt rajtam kívül? Ti is éreztetek ilyet? Elég idegesítő, úgy hogy ezt ovu környékén szoktam érezni..

NAgyon szép görbéket látok, hajrá csajok!
Dettikécske
2015-05-22 13:12:40
 
Azt akartam írni,eljön az a nap is amikor pozitiv lessz a tesztünk.....:) Egy személyben írtam,de többesben gondoltam...:)
Dettikécske
2015-05-22 13:10:20
 
Köszönöm szépen Gyöngyvirág,én is azt gondolom! Érzem.... :)
Gyöngyvirág88
2015-05-22 13:06:29
 
Dettikécske, nagyon szép a görbéd :) Én már most borítékolom, hogy sikerült :) :)
Dettikécske
2015-05-22 12:14:51
 
Sziasztok! Gyöngyvirág88 Ne aggódj,kialakul az! Az enyém vissza eset egyet de biztat h,nem megy lentebb egy szinten van és a feltételezhető beágyazódási jeleknél ment fel.Valamiért úgy érzem sikerült.DRUKKOLOK MINDENKINEK. Eljön az a nap is amikor a pozitív lett a tesztem,majd a babás fórumon beszélgetünk.Szép napot nektek.
Edina1985
2015-05-22 11:47:23
 
kadasemi

ez valóban jó áron van, köszi. ha nem jön össze nekünk most a baba, mi is el akarjuk kezdeni enni a méhpempőt

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!