Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-06-16 20:03:21
 
Nekünk nincs kádunk :D
Amúgy nem tudom, hogy van-e ennek valami jelentősége :)
Kitti9001
2015-06-16 19:48:23
 
Sziasztok!
Lehet kicsit bolond kérdésem lesz, de kíváncsi vagyok.
Szóval peteérés körül és utána szoktatok fürdeni kádban, vagy csak tusoltok?
Nem tudom ártok-e vele, ha ülőfürdőt veszek, illetve ha esetleg szaunázok..
Tapasztalat, vélemény?
Dettikécske
2015-06-16 12:18:43
 
Aranyos vagy Andi kosziiii..

;)))
Andi1989
2015-06-16 12:16:06
 
Corinna,
igyekszem többet benézni és itt lenni! :) Tudtam, hogy ha fiatal és házas egy nő, mindenhol a babatémával kezdik, de soha nem gondoltam volna, hogy ilyen stílussal kezelik. Ráadásul, akinél voltam interjún, neki is van gyereke, szóval tudhatja, milyen érzés várni.. De ez legyen akkor a legnagyobb öröme az életben! Most úgy néz ki, hogy maradok itt, aztán ha jön valami jobb lehetőség, akkor lépek. Nagyon sajnálnám itt hagyni a kollégáimat, de ez van..

Gyöngyvirág,
igen, igazad van! Szerencsére az anyósom is egy tünemény, mindenben mellettünk áll. Most is nekem adott igazat. Csak nagyon bánt, hogy a sógorom tudja, hogy min megyünk keresztül, és még az álmaimat is sajnálja tőlem! Neki is lehetne kiegyensúlyozott, boldog élete, de ezzel a hozzáállással nem fogja sokra vinni. 2 éve kint él, de most szedett össze magának egy csajt, és most ,megy vissza vele ő is. Nagyon remélem, hogy jól elesznek kint, és nem sűrűn fogom őket látni! (ez tudom, hogy bunkóság, de így érzek!)

Dettikécske, minden rendben lesz, nyugi! Ott van az kis csöppség, én érzem! :)

Most hétvégén szeretnénk elmenni megint pihenni egy kicsit, de lehet az idő áthúzza a számításokat.. Dunavarsányba mennénk kamionos találkozóra, de nagyon rossz időt mond... Pedig úgy vártam, hogy egy picit csak magunk lehessünk...
Dettikécske
2015-06-16 12:11:38
 
Koszi Gyongyvirag...tudom csak neha panik van,de tobb biztos jelbol tudom h. Ott van.....az ido igazolja....hamar voltam dokinal az vokt gond....:))de most latni fogja eltelik addigra majdnem 2 het....;))))
Gyöngyvirág88
2015-06-16 11:42:39
 
Minden oké lesz, ne aggódj :) Természetes, hogy az ember ilyen bízik a legvégsőkig :)
Mikor nekem tavaly mondta a doki, hogy sajnos nincs szívhang, még mindig adott 3 napot, utána kellett visszamennem. Bíztam, amíg lehetett :)
Dettikécske
2015-06-16 11:15:10
 
Orulok neki Gyongyvirag.....;))))
Dettikécske
2015-06-16 11:14:04
 
Gyongyvirag tudna meselni a panik napjaimrol,igaz Gyongyvirag...en ot tetelgettem a pozitiv hozza alashoz,es tessek...;) o meg engem tendezget neha a hujesegeimet....;)
Gyöngyvirág88
2015-06-16 11:13:18
 
Köszönöm kérdésed Detti, nagyon jól vagyok :) Álmosan meg cicifájósan. Várom a hétfőt nagyon :)
Dettikécske
2015-06-16 11:11:05
 
Ja es Andi nyugiiiiiii.....;)))))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!