Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
cherry16
2015-10-05 22:09:34
 
Ez még olyan hónap mikor végig mértem. Kicsit csalodtam ebben a mérésben a furcsaságok miatt.
cherry16
2015-10-05 22:04:32
 
Nem szoktam semmit érezni. Inkább a libidom szokott más lenni. Ebben a hónapban már mensi végénél kivános voltam meg utána 2 nappal is. Akkor volt olyan apró szúrás de csak egy pillanat. A nyákom vizes szokott lenni csak,oolyan nyúlós nem. Alaphöm olyan 36.3-36.4 szokott lenni. Ennyire keszekusza még nem volt a görbém.
Anitacool
2015-10-05 21:45:28
 
Péntek reggel tesztelek egyet, ha addig nem jön meg, és remélem, hogy így lesz, és pozitív eredményt fogok látni. :-)
BKATA77
2015-10-05 21:38:35
 
Hungery neked is szépen ível felfele:)
BKATA77
2015-10-05 21:37:20
 
Jajj lányok én is így vagyok ezzel a dologgal,nagyon jó ez a fórom szerintem is. Nekem is a nem várt nap közeledtével rosszabb lesz a kedvem én sem értem miért:( Anita neked is szépen fent van a hőd,melyik napra nem várod ?
Az a baj velem én azt érzem nem sikerül most sem,mert talán túl lehetetlennek tartom ,de valahol mindig ott van a remény:)
Annyira örülnék én is egy pozitív tesztnek,mint mindenki aki itt van ebben a fórumba.
Ne adjuk fel,hajrá csajok:)
hugery
2015-10-05 21:31:09
 
Remélem és hiszem! :)
Anitacool
2015-10-05 21:19:25
 
Jajj hugery, jó, hogy itt van ez a fórum, legalább látom, hogy nem vagyok egyedül az érzéseimmel, meg a kételyeimmel. A te görbéd is szépen alakul, kétemeletes eddig, az állítólag jót jelent. :-) Drukkolok neked is, a többi fórumozónak is :-) Na meg magunknak is nagyon, elkélne már az örömhír. :-) Mostanában a munka is olyan stresszes, jó lenne, ha a nagy stressz közepette napi pár percre tudnék arra gondolni, hogy már ott van velem, az olyan sok erőt adna. :-) De így csak hullafáradt vagyok minden este.
hugery
2015-10-05 21:09:43
 
Anitacool ezzel én is így vagyok. Most tuti sikerült! Tegnap a fb közösségi oldalon egy fotót láttam egy kismamáról,aki közelebb az 50 hez, mint a 40 hez. A páromat úgy kell becserkészni az aktuális napokon.
Anitacool
2015-10-05 20:57:18
 
Lányok, egyik pillanatban úgy érzem, hogy igen, most tuti sikerült, érzem! Máskor meg úgy vagyok vele, hogy már megint nem sikerült, és totál elkeseredem. Egyszer fent, egyszer lent, és ezek az érzések képesek percről percre változni. Félek, hogy nagy pofára esés vár rám pár nap múlva... Kezdek félni, csak már nem merem traktálni ezzel a párom. Legalább ő legyen nyugodt, ha már én hullámvasutazok...
BKATA77
2015-10-05 18:09:33
 
Cherry szerintem jó helyre tette,viszont most esik a hőd valamiért
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!