Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-11-11 18:01:21
 
Arivett szerintem azzal ne foglalkozz mikorra jelöli az ovut.
A te hőd a nyák a fájdalmak és ezek a dolgok amik inkább számítanak. Főleg ha te előfizetsz az oldalra akkor már legalább pontos értéket mutatna,nem? De amúgy miben különbözik,hogy előfizeted?

Hát már kibírom ezt a kis időt,hogy teszteljek.
SzMZs
2015-11-11 17:56:52
 
Köszi Arrivet :-* Jól vagyunk, holnap megyek uh-ra, remélem minden ok lesz :) Vasárnap volt egy kis családi hányós vírusunk, kb.12 órán át nem maradt bennem semmi, de aztán pótoltam a folyadékot, ahogy tudtam, elvileg nem kéne ennek gondot okozni, de nyugis csak holnap leszek effelől ;)
Arivett07
2015-11-11 17:45:34
 
Kicsifèny te is nagyon szépen fent vagy! Remélem elindul a pozitív hullám! :-))
Arivett07
2015-11-11 17:44:08
 
Krisz, hugery nagyon szép a görbétek! Hajrá!!
Arivett07
2015-11-11 17:42:05
 
Babásaink hogy vagytok? SzMZs, Anita?
Arivett07
2015-11-11 17:41:26
 
Sziasztok!
Jó rég nem voltam a fórumon, győztem visszaolvasni a sok írást. BKata szerintem tesztelj! Huuu, én nem bírnám.
Én előfizettem az oldalra, de nagy különbséget nem vettem észre. 3 hónapja vezetem a hőm, és ez a 2. előfizetett hónap.
Én most egy picit tanácstalan vagyok, mert szerintem nekem már volt ovum a 12. napon, és a gép a múlt havi adatok alapján a 16. napra jelöli, és nem adja fel. Hiàba írtam be, hogy akkor volt pozi ovu teszt, tojásfehérje nyák, fájdalom. Szerintetek ez normális, hogy az előző két hónapban a 17., és 16. napon volt, most pedig a 12.-en?
Csatolom a görbém:
BKATA77
2015-11-11 17:29:27
 
Holnap tervezem a tesztelése:)
Igen Krisz már írtam ultrahangra akarok elsősorban menni.
Remélem azzal is oksabbak leszünk
Krisz27
2015-11-11 14:59:46
 
Kicsifény akkor kalandos éjszakád volt :), valószínű akkor volt ovud amikor Te gondolod :)
Arra én is kíváncsi vagyok, hogy van e köztünk olyan aki előfizetett... Ezt a kérdést már én is fel szerettem volna tenni :)
Kicsifény
2015-11-11 14:33:10
 
A rendszer kitart az 1-jei ovu mellett egyelőre, de inkább 4-én volt, mert 3-án volt a csúcsszuper pozitív ovu tesztem :)!
Kicsifény
2015-11-11 14:32:10
 
Sziasztok!

Van olyan köztünk, aki előfizetett az oldalon és nem az ingyenes verziót használja???

Kata, most már én is kíváncsi vagyok, hogy mi a helyzet veled! Mikor tesztelsz?

Hugery, örülök, hogy felment megint a hő!
Krisz, jól állsz :))!

Nálam rossz éjjel volt, 2szer keltem, aztán a gyerek ágyában kötöttem ki éjjel háromkor, majd 6kor mértem megint, egy órával korábban, úgyhogy ezt írtam be is.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!