Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Arivett07
2015-11-12 06:27:20
 
Anita akkor te a munka hőse vagy??? De ne stresszeld túl magad. Munkahelyeden tudják, hogy nem kéne túlhajtani téged?
Arivett07
2015-11-12 06:25:29
 
Jó reggelt!
Igazatok lett! Tényleg átpakolta az ovut akkora, amikor volt. Érdekes, hogy most 4 nappal előrébb "csúszott".
SzMZs ez a vírus... nincs ettől rosszabb szerintem. De legalább túl vagytok rajt, és minden rendben lesz. Várjuk az UH képeket! :-)
Vki kérdezte, hogy mi a különbség az előfizetéssel. Hát őszínte leszek, pontosan nem tudom. Tudok olyat csinálni, hogy a görbémiet egymásra tudom helyezni, ír ki informàciókat, hogy mik az esélyek. Talàn ennyi. Vagy ezek a simában is vannak?
hugery
2015-11-12 05:59:10
 
Sziasztok! Mai höm, hátha holnap megint felmegy. Cikk-cakkos vagyok, jó lenne ebböl egy terhesgörbe!
SzMZs és Anitacool jó egészséget kivánok Nektek! :)
SzMZs
2015-11-11 22:37:21
 
Köszi Lányok, igyekszem, egy évben max egyszer szoktunk betegek lenni, idén még nem voltunk, ez is ilyen kis agresszív vírus volt, senki nem úszta meg a környéken, az egész óvodán, az egész városon keresztül megy, de most letudtuk az idei kórságot :D

Krisz, 9 hetes vagyok :)
Anitacool
2015-11-11 22:16:55
 
Arivett köszönöm az érdeklődést, nekem sajnos most még (már csak) 3 hétig nagyon stresszes és feszített a munka, de utána jobb lesz picit. Próbálok minél lazább lenni, és azért pihenni, de sajnos nem sok időm van aludni, se pihenni. De fel a fejjel, látom a fényt az alagút végén :-)
Anitacool
2015-11-11 22:15:05
 
Hugery, Krisz szépen alakul a görbétek, már csak pár nap és kiderül! :-)
Kata várjuk a teszt eredményét!
Kicsifény a te görbéd is szépen áll, hajrá! :-)

Arivett jó eséllyel ha holnap reggelre feljebb kúszik, behúzza az ovut, első sorban a hőadatokra támaszkodik a program. A hőből kiderült, hogy sikerült-e kiszabadulnia, kitartás!

SzMZs vigyázz magadra, amennyire lehetséges! Sok folyadék, sok vitamin, meg minden földi jó. Én is próbálkozom, most lekopogom, jól vagyok. Majd gyere az UH eredményeddel! Én 2 hét múlva megyek majd, alig várom már :-)
hugery
2015-11-11 22:06:54
 
Szia Krisz! Nem stresszelek rajta ! Egyszer rám kerül a sor :) reggel a bal oldalon lent szút egyszer, most este a cicim feszült, ennyi. Türelemmel várom :)
Krisz27
2015-11-11 21:59:51
 
Szia Arivett!

Szerintem normális. A ciklus során a luteális szak állandó szokott lenni. (az ovutól a mensiig) a follikuláris szakasz hosszúsága lehet változó. Nekem pl. a 18-19 napon szokott lenni az ovu, de ebben a hónapban a 16. napon volt. :) Pár napnyi adat után elvileg átfogja helyezni a rendszer is, amennyiben a hő igazolja. Hajrá Neked is!

SzMZS: ez a hányós vírus elég brutál, jó hogy vége. Nem hiszem hogy bármi bajt okozott volna a babánál. Hányadik hétben is vagy? Jó nézelődést a holnapi ultrahangon! :) Várjuk az élmény beszámolót!

Kata: Téged meg várunk holnap az eredménnyel! :)

Hugery: mi is közeledünk a nemvárt napjához :), most nem paráztatom magam... még... megpróbálok kicsit lazábban hozzáállni, megpróbálok....
hugery
2015-11-11 21:21:43
 
5 ciklusban mért grafikonom van ( mind kicsit más).
hugery
2015-11-11 19:13:38
 
Sziasztok! Én nem vagyok elöfizetös!
Köszi lányok a bìztatást! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!