Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-19 10:10:47
 
valaki1985

Örülök, hogy jelentkeztél és hogy minden rendben Veletek! :):):)

Jól tudom, hogy a 12. heti ultrahangon már látszik a neme is? Majd írj, amint megvan! :):):)
valaki1985
2013-04-19 09:30:29
 
Sziasztok! Akkor én is jelzem, hogy jól vagyunk!

Holnap már a 11. hetet töltöm be. :D 30-án megyek a 12. heti genetikai uhra! :D

Pocak már növöget, bár azt hittem, mivel hasamon maradt felesleg a lányom után, örülhetek ha a 6-7 hónapban látszani fog, de nem! Sőt tegnap előtt reggel már éreztem is őt! (lányomat a 13. héten éreztem először)

Remélem hamarosan nektek is megadatik ez a csoda!
plumeria14
2013-04-19 09:27:54
 
Moha13
Ez tényleg így van, az eleje gyorsan elrepül, de az ovu után olyan lassan telik az idő. Ez a legutóbbi ciklusomra kifejezetten igaz volt, mert a párom is említette, hogy most olyan lassan telik az idő... Igen, nekem elég korán van az ovum, így mi már a 4.-5. naptól kezdve szoktunk próbálkozni 2 naponta, egészen addig, amíg nem kezd el emelkedni a hőm. Amiatt stresszeltem most be, hogy a párom a jövő héten elég sokat lesz távol, így nem tudunk minden alkalmat megragadni :(

krisztina84
Az én párom vércsoportja A RH+, így nagyon-nagyon várom a fejleményeket, mert úgy tűnik egy cipőben járhatunk…
maximail
2013-04-19 09:26:36
 
Plumeria!

Volt már ennél alacsonyabb alaphőm is (35,8 a negatív rekordom), én már ennek is örülök. :-)

Néztek már pajzsmirigyet többször is, és megint néznek majd a 21. napon. Eddig mindig rendben volt minden, remélem most is úgy lesz.

Nekem mindig alacsony a hőm, és a kezem, meg a lában jéghideg. Ha nekem 36,7 fölött van a hőm, akkor már lázasnak érzem magam. Mikor influenzás voltam tavaly, akkor is csak erősebb hőemelkedésem volt a lázmérő szerint, de mozdulni nem bírtam a láztól. Szóval én valahogy így vagyok összerakva. :-)
krisztina84
2013-04-19 09:11:17
 
Köszi,Mirmite!
Remélem minden ok lesz.
Mirmite
2013-04-19 09:09:27
 
Krisztina84

Tesóm 0Rh- mind a két kislánya és a Párja is ARH+.
Nem kell szerintem félned nem kellett semmilyen hosszú
vizsgálatokon részt vennie.Ha a baby nem a TE vércsoportod örökli akkor a szoptatás miatt kapsz a szülés után egy injekciót.
Ha a Te vércsoportod örökli akkor nem.
krisztina84
2013-04-19 09:06:38
 
Majd megírom a fejleményeket,nem igaz,hogy mennyi mindenért kell izguljon egy nő terhesség előtt,alatt majd után!!!
Párom vércsoportja A,RHt még nem tudunk,majd írok.
Sok sikert mindenkinek!
Moha13
2013-04-19 09:06:16
 
plumeria

Köszi, bízom nagyon benne...hogy a vége is jó lesz, mert a múlt havi görbém is csodaszép volt...de ez tényleg nem elég. :)

Amikor én új ciklust kezdtem, az tűnt fel, hogy sokkal gyorsabban megy az idő...párat pislantasz és máris itt az ovu ideje. Ráadásul Nálad korábban van, mint a félidő. :)
TAlán azt kéne csinálni, hogy tényleg, amint elmúlik a mensid, másnaponta együttlenni...így tutira nem lehet kikerülni...:)
Ha nekem ez a hónap valamiért nem jönne össze, én tutira ezt fogom csinálni...eldöntöttem. :)
plumeria14
2013-04-19 08:55:24
 
krisztina84
gratula a pocaklakóhoz! Nekem is 0 negatív a vércsoportom, így kíváncsian várom a fejleményeket…basszus, nehogy már emiatt is aggódnia kelljen az embernek 
moha13
nagyon szépen alakul a görbéd!
maximail
milyen érzékenységű ovu tesztet használsz? Lehet, hogy nem annyira érzékeny és azért nem mutatott semmit. Nekem is volt már ilyen, de a hőm egyértelműen igazolta, ezért én megnyugodtam. Bár ahogy nézem, elég alacsony az alaphőd…azt olvastam, hogy ez utalhat pajzsmirigy rendellenességre, aminek utána kellene járnod…csak egy vérvétel.
fogtunder76
te hogy állsz ma?
Én ma új görbét kezdtem :(
Moha13
2013-04-19 08:15:52
 
ancsika10

Hű, de j Neked! :):):)
Én most vagyok 27 és az első babánk lesz. :)
Mindig is az volt az álmom, hogy max. 25 éves koromig lesz legalább egy gyerekem...de úgy alakult, hogy csak most jöhet. Tavaly nyáron volt az esküvőnk, remélem, az évfordulónkra már hárman leszünk. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!