Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2014-01-03 09:41:56
 
Catgirl!

Jól néz ki, izgisnek tűnik, de még messze a vége, remélem, kitart addig ez a hőfok... Hány naposak a ciklusaid? Eléggé a végére tette az ovut. Szerinted jó helyre pakolta? Szerintem lehetett akár már a 26. napon is - bár még az is elég hosszú luterális lenne...

Krisztibaba!

Köszcsi, nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ennek a vége... tartok tőle, hogy nem az lesz, de akkor tutira kibukok...
napsugar24
2014-01-03 09:36:19
 
Igen Mirjam mi próbáltunk mindent kerülni, habár a férjem szereti a meleg vizes zuhanyt.
Én mindig attól rettegek és ezért nem maradt abba a vitamin szedés, hogy inszem napján kiderül, hogy mégsem csinálhatják meg, mert a férjem katonái nem jók. Ezt hogy kiküszöböljük, így hogy jó is szedi. Mert azért első alkalommal kérnek előtte lapot a katonákról, de utána más az inszem napján reggel leadjuk a katonákat és egy fél óra múlva kb. szólnak hogy mehet e az inszem, jók e a katonák. És addigra természetesen a nő beszedett mindent a stimuhoz, ott van fájó felpuffadt hassal-és közben mégsem. Ezt nem szeretném soha megélni.
Igen hallottam én is valami Fer 14-ről, de ha jól tudom elég húzós árral és több helyen olvastam, hogy az összetevők alapján gyógyszertárban megvették. Nekünk az itteni doki nem is javasolta, csak bizonyos dolgokat,pl. cink, omega ...
mirjam
2014-01-03 09:14:57
 
Nekunk azt mondta a doki,h 3havonta van ertelme ismetelni,mert a ffi ciklusa ennyi ido,ezido alatt termelodnek,fejlodnek es kerulnek a megfelelo helyre.eltiltott a szaunatol,melegvizes furdotol,akar kadban akar gyogyfurdoben,nem tesz jot az ulesfutes autoban,laptop olben tartasa,energiaital fogyasztasa.
Moha13
2014-01-03 09:13:59
 
napsugár
Köszi! Igen, emlékszem a sztorira...:)
Örülök, hogy sikerült feljavítanotok a katonákat! :)
Én is láttam a neten van ilyen fertinet vagy mi a szösz...elvileg abban minden benne van, ami kell...vagy Ti mindent külön adagoltatok?
catgirl20
2014-01-03 09:08:31
 
igen áttette az ovumat. így még várok a teszteléssel néhány napot.
napsugar24
2014-01-03 09:07:44
 
Moha-mint azt hiszem már egyszer leírtam csak nagyon régen. Mi magán dokinál voltunk a férjemmel és egyszer nézt-meglett az eredmény, jó-spontán teherbeesésre is, de nem volt 100-as. Addig kutakodtam és érdeklődtem itt a neten, míg doki mondta, hogy mit szedjen a férjem milyen vitaminokat. És már mire inszemre mentünk 100-as lett az értéke. Külön be is hívtak, hogy mi történt a férjemmel az alatt as 2- hónap alatt, hogy javult meg ennyire. A férjem azóta is szorgalmasan kapkodja ezeket befele.
Moha13
2014-01-03 08:59:37
 
Ja és köszi a válaszokat. :)
Moha13
2014-01-03 08:58:08
 
Lányok!
Utánanéztem a neten és azt írják, hogy 3-5 nap önmegtartóztatás szükséges, szóval akkor dokitól függ...gondolom.
De ami érdekességet találtam, hogy azt javasolják, hogy az a jó, ha 2 mintát is megvizsgálnak, amik között maximum4 hét lehet, mert hogy a minősége, mennyisége, stb. akár egyik napról a másikra is változhat. És most így elgondolkodtam, hogy ha valaki csak egyszer nézeti meg és akkor épp jó, vagy rossz, az tényleg adhat téves eredményeket...
Aki volt már, a doki csak egyet kért?
mirjam
2014-01-03 08:55:26
 
Moha,
3nap volt nalunk. 5re mar azt mondtak,h oregedo katonak lehetnek benne,ami rontja az osszkepet.
krisztibaba85
2014-01-03 08:48:35
 
Ildibaba,azt a mindenit,csodaszép a görbéd,juj nagyon izgulunk érted:-)))

catgirl,neked tegnap még nem itt volt az ovud nem?:-))))de amugy szép a görbéd:-)))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!