Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
gizgazzz
2014-02-26 09:49:02
 
Sziasztok!

Látom vannak itt szép görbék. A tavasz meghozza a gyermekáldást majd meglátjátok. Drukkolok.

Az én görbém nagyon furcsa. Még soha nem volt ilyen magas. És most nem reménykedem hanem inkább aggódom. Nem is tudom valahogy más ez a ciklus.
Lucifer te tudod mit jelent az ha 37 a hő. Mert én már akkor is reménykedem ha csak 36,7 mert az alaphőm igen alacsony. Van egy kis pajzsmirigy alulműködésem és öreg is vagyok talán ez indokolja az alacsony átlag hőmet.
Moha13
2014-02-26 08:56:16
 
Plum
Szorítok! :)

Én meg most akadtam egy infóba a neten, miszerint a meleg sós fürdő jó hatású...úgy döntöttem, kipróbálom. Ovu előtti héten gondolom pont jó lenne. Megvárom, míg elmúlik a mensi, mert addig nem igazán ajánlott semmiféle ülőfürdő fertőzésveszély miatt...:)
Ki próbálja ki velem?
Ovu után gondolom már nem ajánlatos, nehogy abból legyen a baj...
Szóval? Ki csatlakozik?

"meddőségi problémák
GyógymódAmit erre használok: sós fürdő
Felhasználása: Meddőség ellen, vetélés esetén nagyapám melegvizes sós fürdőt írt fel az asszonyoknak. Nagymamám elmondása szerint csodákat tett, a falu szépen gyarapodott. A testben levő gyulladásokat kezeli ki a fürdő.
Hozzávalók: 1 kg tengeri só, 1 kád víz, 1 db. meztelen női test. Naponta alkalmazható állapotos állapot kezdetéig."

Ja, amúgy én ma sem mértem...helyette jót aludtam. ÉS tényleg jó, hogy nem kezdek már hajnalban ezen agyalni, ráérek később, felkelés után. :D
plumeria14
2014-02-26 07:32:44
 
Jó reggelt mindenkinek,
hát, az utóbbi napokban nem sok újat tudtam mutatni nektek...most sincs változás...
krisztibaba85
2014-02-26 07:22:45
 
Jó reggelt:-)

Igen Moha nekem is elég durva,a mostani de már csak két nap:-)))

Én is álmodtam már kislánnyal is kisfiúval is el is neveztem őket álmomban,a kislámynak Sára nevet adtam,amugy nem ugy szeretném hivni ha lányom lesz,na mindegy,a fiura már nem emlékszem:-)

Én ma így:
Szép napot!
kedina
2014-02-26 07:21:06
 
Drukkoljatok!!!!!!!! Én ma így.
Ki hogy áll ma csajszik?
kbettina
2014-02-25 22:21:26
 
kedina: köszi a linket,elolvasom. Hát ha ideges vok,azonnal jön a fájsalom,ugyhogy lelki okok is okozhatják. De mikor tök nyugis voltam,akkor is elöjött.
Lányok! Köszi a törődést. Tényleg nem sok használható gyógyszerem van...algopirinnél alább nem adhatom.szerintem már minden féle gyógyszert,és praktikát kipróbáltam.
Adry03
2014-02-25 20:10:22
 
Sziasztok !

plumeria

Nagyon szorítok !

kbettina

Nem lehet egyszerű migrénnel. Egyáltalán semmi sem használ ?


Részemről ma egész nap fájt a gyomrom. Nem tudom mitől. Mostanra hála kezd javulni. Remélem semmi komoly és holnapra kialszom. Bár, ha találgatnom kéne én a stresszre tippelnék. A hőm nem változott.

pusza
2014-02-25 20:07:49
 

sziasztok!
castelluchio
örülök hogy jól vagy,én is álmodtam már kisbabával,hát az ébredés nekem sem volt jó.Drukkolok neked nagyon!
jniki82
2014-02-25 19:48:28
 
Sziasztok!

Dzsudzsa,

van valami fejlemény a prolaktin szinteddel, említetted a dkidnak a premenset?
castellucchio
2014-02-25 18:36:06
 
Plumeria én is álmodtam már kisbabával,többször is. Tényleg jó érzés volt,csak az utáni koppanó nem jó ,hogy álom volt.

Nekem közeleg a ciklusom vége! Drukkoljatok!
A héten már dolgozok,teljesen meggyógyultam!

Szép estét nektek!

ciao csajok!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!