Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-07-20 07:50:33
 
Igazából pajzsmirigy alulműködéssel kerülni kell a jódot, ha valakinek hashimoto-ja van, annak pedig egyenesen tilos a jód. És minden, amiben jód van, tengeri herkentyűktől kezdve, só, ételízesítők minden.
Dettikécske
2015-07-20 07:36:56
 
Csak azert nehogy babo legyen es raszedjem a norcolutot,,,de remelem most ezcsak a gyogyszer hatasa es "kezdek jol mukodni",;)))
Andi1989
2015-07-20 07:25:33
 
Dettikécske,
Ne idegeskedj,lehet, most lesz majd a jó, és végre meg fog jönni :-)

Csajok,
Visszaolvastam a kommenteket. Jól értettem, hogy a Tsh-val jód szedéssel lehet csökkenteni? Nekem "csak" 3,88 volt, így nem is ismételték meg a második vérvételen, mert tartományban volt.

Ma reggel :
Anitacool
2015-07-20 07:24:20
 
Kezdesz jól működni, miért idegeskedsz emiatt? :-)
Örülj neki!! ;-)
Dettikécske
2015-07-20 06:26:41
 
Ez erdekes,,,kezdek ideges lenni,,,,ilyet en meg nem produkaltam,,,
Dettikécske
2015-07-20 06:26:28
 
Ez erdekes,,,kezdek ideges lenni,,,,ilyet en meg nem produkaltam,,,
Moha13
2015-07-19 22:46:57
 
Fantasyc
Pedig jó lenne egy olyan doki, aki képben van, és nem Neked kell neki elmagyarázni, mi a szitu. Én most jelentkeztem be a 3. endokrinológushoz, aztán meglátjuk. Kell nekem is valaki, aki nem csak felírja a gyógyszert, mert kérem, hanem tudja mit csinál és majd babásan is nyugodtan rábízhatom magam.
Fantasyc
2015-07-19 20:29:20
 
Moha, sajnos a doki nem igazán foglalkozik vele, múltkor is mondtam neki, hogy babához 1 körül kellene lenni, "ja akkor emeljünk az adagon" volt a reakció, de semmi más. Most visszamegyek és határozottan "nekiesek" csináljon valamit, vagy ha van magán redelése szívesen megyek oda is, ha csak ezen múlik. Sajnos felénk Ő van egyedül, senki más 50 km-en belül. Van még egy utolsó dobása.
Moha13
2015-07-19 20:05:51
 
Fantasyc
A doki mit szól ahhoz, hogy így hullámzik? Nincs semmi ötlete, hogy mi lehet a gond? 1 év alatt azért szerintem már be kellett volna, hogy álljon...
A pm gyógyszerben amúgy van jód is. Nem lehet, hogy a jódszedéssel kavartál bele kissé? Vagy a doki mondta, hogy jódot is szedj mellé?
Kitartás!
Fantasyc
2015-07-19 19:55:17
 
Már majdnem 1 éve szedem a Letroxot. 13-ról indult a tsh, azóta ment lejjebb, sőt a mindennapi jód miatt egyszer 0,004 körül is volt, szóval átbillent, ezért ittam mostanság csak 2 naponta. Nem értem.....valaminek történnie kellett volna. Előző hónapban alacsonyabb volt, akkor nem ittam a vizet. Most újból abbahagytam a víz ivását, nem fogok kísérletezni. Próbálok helyesen étkezni. Nem adom fel, csak vannak hullámvölgyek. :-(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!