Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Agria
2013-03-25 07:35:23
 
Szuszi
A 25-ös érzékenységű még nem kell, hogy kimutassa! Nyugi, majd pár nap múlva! A lényeg, hogy szépen vissza ment. Szorítottam érted!

Moha
Te görbéd is nagyon szép! Csak így tovább!
Szuszi
2013-03-25 07:27:58
 
Jó reggelt! Kicsit felment nálam!A 25-ös érzékenységű mikor mutatná ki a babócát? Mert sajnos csak olyanom van itthon és ma reggel olyan negatívat teszteltem , mint az ágyú!!! :(
Moha13
2013-03-25 07:25:14
 
Köszi! :)

Egyébként...képzeljétek, nem tudom, mi van velem, de már pár napja egyszerűen felébredek hajnalban és alig tudok visszaaludni. Általában 5 körül felébredek...este meg 7 után állandóan elalszom. Ez most mi?
krisztina84
2013-03-25 07:12:14
 
Moha 13,
Gyönyörű a görbéd,csak így tovább!Nagyon szorítok !!!!!!!!És fújom,hogy fönnt maradjon végig!;-)

Valaki 1985,
Érzékeny vagy reggel a szagokra/illatokra?Amióta beléptem a hatodik hétbe,mintha kicserélték volna az orromat. Annyira érzékeny reggel,hogy nem bírok akármit megenni...undorodok egyes kajáktól.Gyümölcs,müzli meg tejtermékek mennek,de egyéb konszisztensebb kaja szóba sem jöbet.Még gondolni sem bírok húsfélékre reggel.
Na meg a hűtő és kamra szagja is zavar....férjem szerint semmilyen szagjuk sincs.;-))))
Reggelizés után enyhül ez a dolog,remélem nem tart sokáig,mertt eléggé kellemetlen ez az állapot.Még szerencse csak reggelizésig tart.Lehet vega lesz a babócánk!!!!!:-))))
krisztina84
2013-03-25 07:12:04
 
Moha 13,
Gyönyörű a görbéd,csak így tovább!Nagyon szorítok !!!!!!!!És fújom,hogy fönnt maradjon végig!;-)

Valaki 1985,
Érzékeny vagy reggel a szagokra/illatokra?Amióta beléptem a hatodik hétbe,mintha kicserélték volna az orromat. Annyira érzékeny reggel,hogy nem bírok akármit megenni...undorodok egyes kajáktól.Gyümölcs,müzli meg tejtermékek mennek,de egyéb konszisztensebb kaja szóba sem jöbet.Még gondolni sem bírok húsfélékre reggel.
Na meg a hűtő és kamra szagja is zavar....férjem szerint semmilyen szagjuk sincs.;-))))
Reggelizés után enyhül ez a dolog,remélem nem tart sokáig,mertt eléggé kellemetlen ez az állapot.Még szerencse csak reggelizésig tart.Lehet vega lesz a babócánk!!!!!:-))))
Moha13
2013-03-25 06:44:01
 
Jó reggelt! :)

Tundie
Én nem.

Mai grafikon:
Tundie
2013-03-24 20:31:49
 
Halihó, lányok! Én most újra a ciklus elején vagyok. Érdeklődnék, hogy használt e valaki már "fogamzást segítő síkosítót"? Segíti a spermiumok haladását.

Moha13
2013-03-24 19:59:01
 
napsugar24
Szerintem is rendben van. És Te is 30-ára nem várod, mint én...:) Szorítok! :)
Szuszi
2013-03-24 19:05:26
 
Szia Napsugár! Szerintem teljesen rendben van a görbéd. Látszik a peteérés és szépen felment a hőd utána! Szurkolunk...
napsugar24
2013-03-24 18:42:32
 
Sziasztok-új vagyok itt. Már több mint fél éve próbálkozunk a férjemmel a babával-de sajnos nem sikerül. A vizsgálatok meg voltak, alacsony a progesteron szintem. Most próbálkozok először a görbével-ez az első-mi a véleményetek róla?
Kitartást mindenkinek!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!