Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
napsugar24
2013-03-25 18:49:42
 
Sziasztok!
Először is Vercsinek és valakinek gratulálni szeretnék, a többieknek pedig kitartás-lassan eljön a mi pozitív tesztünk is reméljük. Moha-remélem, hogy nem érkezik meg azon a bizonyos napon. Vercsi-érdeklődni szeretnék, hogy mennyi volt a progesteron szinted-nekem is alacsony-és én a második clostys kúrámon vagyok túl-ez első nem emelt szinte semmit, a második eredményét még nem tudom. Szedtél esetleg mellette mást is? nekem az első progi eredményem 42,21 nmol/L volt. Én sem bírtam tovább-teszteltem egy negatívat ma :-(
Kitartást mindenkinek
vanilla
2013-03-25 15:46:11
 
vercsi27,
koszi! hát, nagyon ugy néz ki, hogy minimum csutortokig bizonytalanságban maradok.
szép áldott állapotú napot neked :)
vanilla
2013-03-25 15:39:02
 
MRitu,

Nekem az ovu teszt ketto napig kicsivel halványabb pirosat mutatott mint a kontrollcsík. A második napon szinte ugyanolyan volt. Azt hittem ez a pozitív. Erre rá a harmadik napon huuu... még ennél is pirosabb volt és vastagabb, a kontrol csíknál is erosebb. utána valo napon ismét teszteltem, sokkal halványabb volt mint a kontrollcsík. az eredmény tehát így egyertelmu lett.
vercsi27
2013-03-25 15:32:31
 
Vanilla! Ma vagyok a 13 dpo-n , tehát szombaton a 11. volt és reggeli teszt sem mutatott semmi ma csináltam egyet reggel és most egyet délután ezen már erősebb volt a csík, mint a reggelin.
vanilla
2013-03-25 15:31:22
 
Igen, szerintem is korai, de gondoltam hátha a kilencedik napon már kimutatja a teszt.
Koszi a bíztatást :-)
vanilla
2013-03-25 15:29:29
 
vercsi27, koszonom...
Szombat nekeded a hányadik dpo nap volt?
vercsi27
2013-03-25 15:20:37
 
Szia VAnilla! Szerintem nagyon korai volt még a teszt nekem is ma mutatott pozitívat szombaton még negatív volt. Szóval van remény, sok sikert :)
vanilla
2013-03-25 15:15:32
 
Sziasztok lányok!
Eloszoris gratula az uj kismamáknak!
Drukkolok mindannyiótoknak!
Pár napja olvaslak benneteket.
Új vagyok, azaz március 3-tól kezdtem a grafikonozást...
És már ma nem bírtam ki hogy ne csináljak tesztet. Negatív :-(
Éppúgy mint a múlt hónapban... Csakhát ez az elso hónapom hogy homerozok, ovu teszt stb..., tehát nagy reménnyel teli.
Nagyon tokéletes a honlap, koszonet érte!
MRitu
2013-03-25 15:05:07
 
Lányok, végre látok második csíkot az ovu teszten, most először..bár halványabb mint a kontroll csík, de nem sokkal..mindenkinek törvényszerűen olyan erős volt a második csík is ovunál?Igyekszem nem olyan sokat inni már előtte, abban se vagyok biztos h jól nézem..a hő stimmelne
vercsi27
2013-03-25 14:52:09
 
Valaki1985! Köszönöm és persze gratulálok neked :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!