Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
MRitu
2013-05-14 13:45:59
 
capri

Köszönöm, mindenképpen megkóstoljuk:)
Úgy várom már, arra fele még sose voltunk, nekünk ez most valami nászút féle..:)
Tiszta jó lesz, egy hétig együtt, babagyártós hét ráadásul, szóval számolom vissza a napokat..:)
capri
2013-05-14 13:15:27
 
MRitu! Ha szeretitek a sült hekket, van egy hely, ahol istenien csinálják: Kovács Kocsma (Fertőrákos). Tudom ajánlani! :-) Nem tudom, KatkaManóék voltak-e ott.
MRitu
2013-05-14 12:10:16
 
KatkaManó

Kösziköszi, úgy látom nem fogunk unatkozni..remélem az idő is megjavul, bár a kiránduláshoz úgysem jó a nagy meleg:)
KatkaManó
2013-05-14 11:31:09
 
MRitu
Hegykő is nagyon jó lesz onnan kb. 8-10 km Fertőrákos. Ott van a hajó állomás meg onnan indul a 3 órás körútazás is amiről írtam. Bicikli kölcsönzés 24 órára 2000FT körül van. A Fertő-tó körül nagyon igényes bicikli út van korrektül kitáblázva. Illmitz Hegykőtől nincs messze akár el is terkerhettek odáig onnan meg van menetrendszerinti hajó járat Fertőrákosra. Ha szerettek sétálni, tekerni akkor szerintem ez nagyon jó kikapcsolódás.
Nekünk Mörbisch kb. 4km volt Rust kb. 10 km mi oda tekertünk át Fertőrákosról. :)
Jaj tényleg Fertőrákoson van ingyenes szabad strand ha szerettek fürdeni ;)
MRitu
2013-05-14 10:40:12
 
KatkaManó

Köszönöm az élménybeszámolót, nagyon jól hangzik..:)(kis is nyomtattam magamnak)
Mi is ilyen aktív,kirándulósat tervezünk, pont azért is megyünk egy hétre.
Nagyon drukkolok hogy elengedjék, mert ráadásul ez nekünk ovus hét is, és véégre itthon lenne akkor egész héten:))))
Mi Hegykőn fogunk majd lakni, de ahogy néztem onnan is jól körbe lehet kirándulni mindent.
Tényleg érdemes bringát bérelni? Honnan néztétek ki hogy merre menjetek bringával?
bubuka27
2013-05-14 10:07:25
 
Sziasztok.
Mindenkinek köszi és fel a fejjel jönni fog mindenkinek a gólya :)
Jövőhét csütörtökön megyek a dokihoz. :)
Drukkolok mindenkinek!!!
Örülök hogy egy kis reményt adhattam Nektek!!
emerlány
2013-05-14 09:32:36
 
Itt a mai görbém
KatkaManó
2013-05-14 08:55:55
 
Moha ez nagyon ígéretesen hangzik :)
Capri: a levegő tuti jó volt :) De nem nagyon merek reménykedni pedig nagyon jókor voltunk együtt :P
De nálunk vannak gondok...
capri
2013-05-14 08:48:56
 
KatkaManó, köszi! Reméljük jót tett Neked a fertőrákosi levegő! :-)
Moha13
2013-05-14 08:44:36
 
capri

Képzeld, én is épp tegnap néztem meg a jónást és most nekem is egybeesett :)
Május 10-13 közöttre írja a jónás, nekem meg 12-én volt az ovum és sikerült együtt lennünk 9, 10 és 12-én...:)
Most nagyon bízom ebben a hónapban. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!